DIROBENELU
Bine ai venit pe acest sit!
Participand activ la acest forum, vom putea imbunatatii calitatea lui.
Multumim
DIROBENELU
Bine ai venit pe acest sit!
Participand activ la acest forum, vom putea imbunatatii calitatea lui.
Multumim
DIROBENELU
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

DIROBENELU

DIROBENELU
 
PortalAcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 BENELUX-intalnirea periodica a romanilor si prietenilor lor

In jos 
+6
Sfinta Vineri
Neptuna
Alex
muccelmic
Admin
deklaas
10 participan?i
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4
AutorMesaj
deklaas
Senior
Senior
deklaas


masculin
Numarul mesajelor : 148
Varsta : 29
Localisation : Bruxelles
Emploi : brainwasher
Loisirs : mirarea. din ea s-a nascut filozofia.
Reputatie : 0
Puncte : 6359
Data de inscriere : 30/01/2007

BENELUX-intalnirea periodica a romanilor si prietenilor lor - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: BENELUX-intalnirea periodica a romanilor si prietenilor lor   BENELUX-intalnirea periodica a romanilor si prietenilor lor - Pagina 4 Icon_minitimeMar Mar 20, 2007 12:08 am

data viitoare vine alta batzaita si te duci si la aia la concert si ne faci semn cu mana de peste granita. las' ca te stim noi....


Ultima editare efectuata de catre in Mier Mar 21, 2007 8:25 am, editata de 1 ori
Sus In jos
Neptuna
Expert
Expert
Neptuna


feminin
Numarul mesajelor : 568
Varsta : 47
Emploi : comunicare
Loisirs : viata
Reputatie : 0
Puncte : 6425
Data de inscriere : 26/11/2006

BENELUX-intalnirea periodica a romanilor si prietenilor lor - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: BENELUX-intalnirea periodica a romanilor si prietenilor lor   BENELUX-intalnirea periodica a romanilor si prietenilor lor - Pagina 4 Icon_minitimeMar Mar 20, 2007 10:18 am

mai dar tu in numele cui vorbesti? la plural...esti regele cumva ;-)...sau m-ati barfit cu totii....hehehe

Julien, eu am fost in decembrie la Bxl, tu unde si fost? Stiu, a trecut mult de atunci, dar io depun efortul distantei...
Sus In jos
deklaas
Senior
Senior
deklaas


masculin
Numarul mesajelor : 148
Varsta : 29
Localisation : Bruxelles
Emploi : brainwasher
Loisirs : mirarea. din ea s-a nascut filozofia.
Reputatie : 0
Puncte : 6359
Data de inscriere : 30/01/2007

BENELUX-intalnirea periodica a romanilor si prietenilor lor - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: intalnirea periodica a romanilor si prietenilor lor   BENELUX-intalnirea periodica a romanilor si prietenilor lor - Pagina 4 Icon_minitimeMier Mar 21, 2007 9:40 am

propun deja o noua intalnire dupa cum urmeaza:

intalnirea romanilor din BElgia, NEderland, LUXembourg si a celor care mai doresc sa ne insoteasca:

>>>>>>>>Sambata, 5 mai 2007, ora 17h00<<<<<<<<<
locatia: propuneti si, de comun acord, alegem un loc fain

Au fost deja ceva propuneri sa mergem la Anvers sau chiar in Olanda, la Amsterdam. Ar fi posibil sa mergem si la Liege.
Pana acum petrecerile s-au tinut in Bruxelles pentru ca majoritatea celor care au anuntat ca vor veni, sunt din Bruxelles sau imprejurimi.


Ca si inainte, oricine doreste sa ne insoteasca, este binevenit.
E preferabil sa va anuntati venirea pentru a sti cam ce trebuie rezervat sau, eventual, comandat.

Sa ne (re)vedem in pace si voie buna !


Julian DeKlaas
Sus In jos
Admin
Master
Master
Admin


masculin
Numarul mesajelor : 1461
Localisation : Pe punte
Reputatie : 39
Puncte : 7310
Data de inscriere : 22/11/2006

BENELUX-intalnirea periodica a romanilor si prietenilor lor - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: BENELUX-intalnirea periodica a romanilor si prietenilor lor   BENELUX-intalnirea periodica a romanilor si prietenilor lor - Pagina 4 Icon_minitimeMier Mar 21, 2007 1:54 pm

deklaas a scris:
propun deja o noua intalnire dupa cum urmeaza:

intalnirea romanilor din BElgia, NEderland, LUXembourg si a celor care mai doresc sa ne insoteasca:

>>>>>>>>Sambata, 5 mai 2007, ora 17h00<<<<<<<<<
locatia: propuneti si, de comun acord, alegem un loc fain

Au fost deja ceva propuneri sa mergem la Anvers sau chiar in Olanda, la Amsterdam. Ar fi posibil sa mergem si la Liege.
Pana acum petrecerile s-au tinut in Bruxelles pentru ca majoritatea celor care au anuntat ca vor veni, sunt din Bruxelles sau imprejurimi.


Ca si inainte, oricine doreste sa ne insoteasca, este binevenit.
E preferabil sa va anuntati venirea pentru a sti cam ce trebuie rezervat sau, eventual, comandat.

Sa ne (re)vedem in pace si voie buna !


Julian DeKlaas

julian,
este deja un chestionar pt propunerea unei date AICI
unde banuiesc ca ai votat deja data de 5 mai, dar trebuie sa asteptam si pe altii sa vedem ce data le-ar convenii si apoi sa ne ocupam de locatia respectiva.
totusi banuiesc ca trebuie sa fixam o data limita pt votarea datei, care dupa mine ar fi bine sa fie 1 aprilie (fara vre-o aluzie la pacaleala).
ce zici nu este mai democratic asa ?
Sus In jos
http://www.belgianul.com
deklaas
Senior
Senior
deklaas


masculin
Numarul mesajelor : 148
Varsta : 29
Localisation : Bruxelles
Emploi : brainwasher
Loisirs : mirarea. din ea s-a nascut filozofia.
Reputatie : 0
Puncte : 6359
Data de inscriere : 30/01/2007

BENELUX-intalnirea periodica a romanilor si prietenilor lor - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: BENELUX-intalnirea periodica a romanilor si prietenilor lor   BENELUX-intalnirea periodica a romanilor si prietenilor lor - Pagina 4 Icon_minitimeJoi Mar 22, 2007 8:04 am

didi,

n-are de-a face cu democratia sau orice altceva.
din proprie experienta, si nu numai de pe rombel sau dirobenelu ci si din viata de zi cu zi, stiu ca o astfel de intalnire se organizeaza propunand din timp ceva concret si asteptand.

Poti supune la vot dar e o pierdere de timp si ii descurajeaza pe multi care nu vor sti cum sa-si organizeze agenda pana in ultimul moment. cand anunti omul cu o luna si ceva inainte, stie exact ce are de facut.

am incercat sa organizez intalnirea asta inca de pe rombel astfel incat sa ne vedem la un interval de o luna si ceva. o luna e prea rapid, 2 luni... e deja prea mult. cam asta e.
eu i-am fi lasat pe oameni mai degraba sa aleaga unde vor sa ne intalnim si daca data pune o problema grava (joaca Romania cu China in ziua aia sau altceva urgent), o schimbam si adaptam doleantelor.
anyway, do as you please.

spor.

Julian DeKlaas
Sus In jos
Continut sponsorizat





BENELUX-intalnirea periodica a romanilor si prietenilor lor - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: BENELUX-intalnirea periodica a romanilor si prietenilor lor   BENELUX-intalnirea periodica a romanilor si prietenilor lor - Pagina 4 Icon_minitime

Sus In jos
 
BENELUX-intalnirea periodica a romanilor si prietenilor lor
Sus 
Pagina 4 din 4Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4
 Subiecte similare
-
» INTALNIREA ROMANILOR DIN BRUXELLES
» Benelux.ro
» Noul BENELUX
» Taxa pe kilometru in Benelux

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
DIROBENELU :: ACTIVITATI-
Mergi direct la:  
|
Creati un forum | ©phpBB | Forum gratuit de suport | Semnaleaza un abuz | Discutii recente