DIROBENELU
Bine ai venit pe acest sit!
Participand activ la acest forum, vom putea imbunatatii calitatea lui.
Multumim
DIROBENELU
Bine ai venit pe acest sit!
Participand activ la acest forum, vom putea imbunatatii calitatea lui.
Multumim
DIROBENELU
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

DIROBENELU

DIROBENELU
 
PortalAcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 BENELUX-intalnirea periodica a romanilor si prietenilor lor

In jos 
+6
Sfinta Vineri
Neptuna
Alex
muccelmic
Admin
deklaas
10 participan?i
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4  Urmatorul
AutorMesaj
cora
Staff Officer
Staff Officer
cora


feminin
Numarul mesajelor : 160
Varsta : 46
Reputatie : 0
Puncte : 6407
Data de inscriere : 13/12/2006

BENELUX-intalnirea periodica a romanilor si prietenilor lor - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: BENELUX-intalnirea periodica a romanilor si prietenilor lor   BENELUX-intalnirea periodica a romanilor si prietenilor lor - Pagina 3 Icon_minitimeSam Mar 03, 2007 11:58 pm

Dupa cum am scris si in PM-ul de inscriere vin si eu si sotul. Vom comanda un meniu fix, un aperitiv, o portie de mititei si ca desert o placintuta cu brinza dulce si stafide.
Numai bine si pe curind Smile !
Sus In jos
deklaas
Senior
Senior
deklaas


masculin
Numarul mesajelor : 148
Varsta : 29
Localisation : Bruxelles
Emploi : brainwasher
Loisirs : mirarea. din ea s-a nascut filozofia.
Reputatie : 0
Puncte : 6359
Data de inscriere : 30/01/2007

BENELUX-intalnirea periodica a romanilor si prietenilor lor - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: BENELUX-intalnirea periodica a romanilor si prietenilor lor   BENELUX-intalnirea periodica a romanilor si prietenilor lor - Pagina 3 Icon_minitimeJoi Mar 08, 2007 8:56 am

what's new ?

se apropie ziua cu pricina :roll: cin' s-o hotarat ?
Sus In jos
valentin
Bleu
Bleu
valentin


Numarul mesajelor : 23
Varsta : 52
Reputatie : 0
Puncte : 6403
Data de inscriere : 17/12/2006

BENELUX-intalnirea periodica a romanilor si prietenilor lor - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: BENELUX-intalnirea periodica a romanilor si prietenilor lor   BENELUX-intalnirea periodica a romanilor si prietenilor lor - Pagina 3 Icon_minitimeJoi Mar 08, 2007 1:55 pm

Eu unul voi fi la Parmegiana in jur de ora 18.00 .Daca voi intarzia am sa anunt prin telefon.

Multe salutari
Sus In jos
http://www.rombel.com
deklaas
Senior
Senior
deklaas


masculin
Numarul mesajelor : 148
Varsta : 29
Localisation : Bruxelles
Emploi : brainwasher
Loisirs : mirarea. din ea s-a nascut filozofia.
Reputatie : 0
Puncte : 6359
Data de inscriere : 30/01/2007

BENELUX-intalnirea periodica a romanilor si prietenilor lor - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: se apropie ziua Z :)   BENELUX-intalnirea periodica a romanilor si prietenilor lor - Pagina 3 Icon_minitimeLun Mar 12, 2007 1:11 pm

intalnirea romanilor din BElgia, NEderland, LUXembourg si a celor care mai doresc sa ne insoteasca:

Sambata, 17 martie, ora 17, Bruxelles, rest. LA PARMIGIANA
adresa: Rue Fosse aux Loups 28, B-1000 Bruxelles, Belgia

Restaurantul cu specific Românesc "La Parmigiana" se afla in centrul Bruxelles-ului.

mai multe informatii despre Restaurantul La Parmigiana (prezentare, fotografii, indicatii privind planul de acces) gasiti la adresa:

https://dirobenelu.forumgratuit.ro/HAI-CU-NOI-f3/SEARA-ROMANEASCA-IN-MARTIE-p3214.htm

Ca si inainte, oricine doreste sa ne insoteasca, este binevenit.
E preferabil sa va anuntati venirea daca doriti sa serviti si ceva cu specific romanesc (mici, sarmale. ciorba de burta,...), astfel incat Didi sa poata face comenzile.

Sa ne (re)vedem in pace si voie buna !


Julian DeKlaas
Sus In jos
valentin
Bleu
Bleu
valentin


Numarul mesajelor : 23
Varsta : 52
Reputatie : 0
Puncte : 6403
Data de inscriere : 17/12/2006

BENELUX-intalnirea periodica a romanilor si prietenilor lor - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: BENELUX-intalnirea periodica a romanilor si prietenilor lor   BENELUX-intalnirea periodica a romanilor si prietenilor lor - Pagina 3 Icon_minitimeMar Mar 13, 2007 12:49 am

Salut!Va rog sa luati in considerare si aveasta propunere ce a venit pe email:

Am fost invitati dupa intalnirea de la Parmegiana,la o petrecere romaneasca unde se pare ca vor fi mai mult de 100 invitati si se poate dansa.Petrecerea va Avea loc in Wavre iar mai multe detalii am sa va las mai jos.Am aranjat deja cu organizatorii petrecerii sa nu mai fim nevoiti sa mancam la Wavre(decat daca ne va fi foame) pentru ca din cate banuiesc,daca vom ajunge acolo ne vom fi potolit foamea deja.
qui sera organisée le samedi 17 mars 2007 à 18h30
Salle AS Beauchamp
3, place de la Constellation - 1300 Wavre
apéritif
plats traditionnels
dessert/café/tuica
[… musique et ambiance folkloriques …]
Pour la participation aux frais nous vous demandons
la somme de 17 € par personne à verser sur le compte nr. 063 93 19 233 90
(enfants moins de 10 ans gratuit).

Réservation obligatoire avant le 14 mars 2007

soit par téléphone : [010 400 143 - Doina] ou [0476 53 41 76 - Diana]
soit par e-mail : [ [email]kkornelia@yahoo.com[/email] ]
Va asteptam numerosi !
Nous vous attendons nombreux
Sus In jos
http://www.rombel.com
Neptuna
Expert
Expert
Neptuna


feminin
Numarul mesajelor : 568
Varsta : 47
Emploi : comunicare
Loisirs : viata
Reputatie : 0
Puncte : 6425
Data de inscriere : 26/11/2006

BENELUX-intalnirea periodica a romanilor si prietenilor lor - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: BENELUX-intalnirea periodica a romanilor si prietenilor lor   BENELUX-intalnirea periodica a romanilor si prietenilor lor - Pagina 3 Icon_minitimeMar Mar 13, 2007 9:28 am

wow, ce de chefuri pe 17 martie :-)
Sus In jos
Admin
Master
Master
Admin


masculin
Numarul mesajelor : 1461
Localisation : Pe punte
Reputatie : 39
Puncte : 7310
Data de inscriere : 22/11/2006

BENELUX-intalnirea periodica a romanilor si prietenilor lor - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: BENELUX-intalnirea periodica a romanilor si prietenilor lor   BENELUX-intalnirea periodica a romanilor si prietenilor lor - Pagina 3 Icon_minitimeMar Mar 13, 2007 7:10 pm

Rog pe toti cei ce vor sa participe la seara romaneasca sa ma anunte pina maine la orele 18.00, deoarece am promis sa-l anunt pe patron, numarul aprox de persoane si ce vor comanda acestia din meniul propus, precum si daca mai aveti cunostinta de alte pers care vor venii neanuntate.
Merci pt intelegere
Sus In jos
http://www.belgianul.com
deklaas
Senior
Senior
deklaas


masculin
Numarul mesajelor : 148
Varsta : 29
Localisation : Bruxelles
Emploi : brainwasher
Loisirs : mirarea. din ea s-a nascut filozofia.
Reputatie : 0
Puncte : 6359
Data de inscriere : 30/01/2007

BENELUX-intalnirea periodica a romanilor si prietenilor lor - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: BENELUX-intalnirea periodica a romanilor si prietenilor lor   BENELUX-intalnirea periodica a romanilor si prietenilor lor - Pagina 3 Icon_minitimeJoi Mar 15, 2007 9:17 am

intalnirea romanilor din BElgia, NEderland, LUXembourg si a celor care mai doresc sa ne insoteasca:

Sambata, 17 martie, ora 17, Bruxelles, rest. LA PARMIGIANA
adresa: Rue Fosse aux Loups 28, B-1000 Bruxelles, Belgia
Restaurantul cu specific Românesc "La Parmigiana" se afla in centrul Bruxelles-ului.

mai multe informatii despre Restaurantul La Parmigiana (prezentare, fotografii, indicatii privind planul de acces) gasiti la adresa:

https://dirobenelu.forumgratuit.ro/HAI-CU-NOI-f3/SEARA-ROMANEASCA-IN-MARTIE-p3214.htm

Ca si inainte, oricine doreste sa ne insoteasca, este binevenit.
E preferabil sa va anuntati venirea daca doriti sa serviti si ceva cu specific romanesc (mici, sarmale. ciorba de burta,...), astfel incat Didi sa poata face comenzile.

Sa ne (re)vedem in pace si voie buna !


Julian DeKlaas
Sus In jos
deklaas
Senior
Senior
deklaas


masculin
Numarul mesajelor : 148
Varsta : 29
Localisation : Bruxelles
Emploi : brainwasher
Loisirs : mirarea. din ea s-a nascut filozofia.
Reputatie : 0
Puncte : 6359
Data de inscriere : 30/01/2007

BENELUX-intalnirea periodica a romanilor si prietenilor lor - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: BENELUX-intalnirea periodica a romanilor si prietenilor lor   BENELUX-intalnirea periodica a romanilor si prietenilor lor - Pagina 3 Icon_minitimeVin Mar 16, 2007 8:26 pm

alors,

sa nu uitati sa va puneti papioane cum si-au pus politicienii romani la ultimele sedinte ale Guvernului sau Parlamentului ! BENELUX-intalnirea periodica a romanilor si prietenilor lor - Pagina 3 Lol

glumeam Smile eu, personal, imi trag o pereche de blugi, o pereche de adidasi, un pulover si-o geaca si-o sa fiu frumos ca un BENELUX-intalnirea periodica a romanilor si prietenilor lor - Pagina 3 Icon_sunny!

iar cu parkingul... Welcome to Brussels ! Smile adica o sa gasiti iar daca nu, sunt parking-uri cu plata in apropiere.
sau va faceti frati de cruce cu muccelmic si veniti pe bicicleta (de la Rotterdam)

sa ne vedem cu bine dragilor ! Smile

Julian DeKlaas
Sus In jos
Admin
Master
Master
Admin


masculin
Numarul mesajelor : 1461
Localisation : Pe punte
Reputatie : 39
Puncte : 7310
Data de inscriere : 22/11/2006

BENELUX-intalnirea periodica a romanilor si prietenilor lor - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: BENELUX-intalnirea periodica a romanilor si prietenilor lor   BENELUX-intalnirea periodica a romanilor si prietenilor lor - Pagina 3 Icon_minitimeDum Mar 18, 2007 1:53 pm

REACTII si IMPRESII ?
Sus In jos
http://www.belgianul.com
Neptuna
Expert
Expert
Neptuna


feminin
Numarul mesajelor : 568
Varsta : 47
Emploi : comunicare
Loisirs : viata
Reputatie : 0
Puncte : 6425
Data de inscriere : 26/11/2006

BENELUX-intalnirea periodica a romanilor si prietenilor lor - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: BENELUX-intalnirea periodica a romanilor si prietenilor lor   BENELUX-intalnirea periodica a romanilor si prietenilor lor - Pagina 3 Icon_minitimeDum Mar 18, 2007 2:11 pm

Da!!! Cum a fost? Cum v-ati distrat?
Eu am fost la concert la Shakira, care a fost SUPER!
Sus In jos
cora
Staff Officer
Staff Officer
cora


feminin
Numarul mesajelor : 160
Varsta : 46
Reputatie : 0
Puncte : 6407
Data de inscriere : 13/12/2006

BENELUX-intalnirea periodica a romanilor si prietenilor lor - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: BENELUX-intalnirea periodica a romanilor si prietenilor lor   BENELUX-intalnirea periodica a romanilor si prietenilor lor - Pagina 3 Icon_minitimeDum Mar 18, 2007 3:21 pm

Aseara ne-am simtit tare bine la Parmigiana si am ajuns acasa avand inca zambetul pe buze.

Discutiile purtate au variat pe diferite teme: de la acte si modalitati de obtinere a acestora pina la ... caile incurcate ale dragostei Smile .

Astfel, am ajuns la concluzia ca poate stau in calea fericirii a doua personaje care se iubesc cu atata ardoare Laughing love Laughing !!!

In alta ordine de idei, mancarea a fost excelenta si gazdele foarte, foarte primitoare Smile !


Ultima editare efectuata de catre in Dum Mar 18, 2007 3:28 pm, editata de 2 ori
Sus In jos
valentin
Bleu
Bleu
valentin


Numarul mesajelor : 23
Varsta : 52
Reputatie : 0
Puncte : 6403
Data de inscriere : 17/12/2006

BENELUX-intalnirea periodica a romanilor si prietenilor lor - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: BENELUX-intalnirea periodica a romanilor si prietenilor lor   BENELUX-intalnirea periodica a romanilor si prietenilor lor - Pagina 3 Icon_minitimeDum Mar 18, 2007 3:23 pm

Am avut o seara excelenta!
Sus In jos
http://www.rombel.com
Neptuna
Expert
Expert
Neptuna


feminin
Numarul mesajelor : 568
Varsta : 47
Emploi : comunicare
Loisirs : viata
Reputatie : 0
Puncte : 6425
Data de inscriere : 26/11/2006

BENELUX-intalnirea periodica a romanilor si prietenilor lor - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: BENELUX-intalnirea periodica a romanilor si prietenilor lor   BENELUX-intalnirea periodica a romanilor si prietenilor lor - Pagina 3 Icon_minitimeDum Mar 18, 2007 5:24 pm

cora a scris:

Astfel, am ajuns la concluzia ca poate stau in calea fericirii a doua personaje care se iubesc cu atata ardoare Laughing love Laughing !!!

[/size]

aha, personaje, nu persoane deci....poti dezvolta subiectul ? Laughing
Sus In jos
cora
Staff Officer
Staff Officer
cora


feminin
Numarul mesajelor : 160
Varsta : 46
Reputatie : 0
Puncte : 6407
Data de inscriere : 13/12/2006

BENELUX-intalnirea periodica a romanilor si prietenilor lor - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: BENELUX-intalnirea periodica a romanilor si prietenilor lor   BENELUX-intalnirea periodica a romanilor si prietenilor lor - Pagina 3 Icon_minitimeDum Mar 18, 2007 5:47 pm

Pai… avand in vedere ca un personaj este definit in dex ca fiind o persoană care are un rol (interesant- zic eu) în anumite întâmplări, cred ca povestea respectiva de… dragoste Laughing e destul de lunga si incepe undeva pe la Engis…

Parerea mea este ca ar fi mult mai interesant ca subiectul sa fie dezvoltat chiar de catre unul dintre protagonisti Very Happy … Sper ca acesta sa fie pe receptie… ;)
Sus In jos
deklaas
Senior
Senior
deklaas


masculin
Numarul mesajelor : 148
Varsta : 29
Localisation : Bruxelles
Emploi : brainwasher
Loisirs : mirarea. din ea s-a nascut filozofia.
Reputatie : 0
Puncte : 6359
Data de inscriere : 30/01/2007

BENELUX-intalnirea periodica a romanilor si prietenilor lor - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: BENELUX-intalnirea periodica a romanilor si prietenilor lor   BENELUX-intalnirea periodica a romanilor si prietenilor lor - Pagina 3 Icon_minitimeLun Mar 19, 2007 9:56 am

buna midineatza, oameni si personaje !

Cati am fost ? in cantitate suficienta, in calitate SUPERIOARA, mancarea a fost gustoasa, gazdele extraordinare, discutiile ca de obicei, batai n-au fost pentru ca la cat o fo' mancarea de buna n-a avut nimeni timp sa dezbata vreun subiect mai belicos astfel incat nu se auzeau decat.... zgomote de furculite in farfurii si gemete de satisfactie !lol! nu va ganditi la prostii !

si apoi.... am fugit la Wavre unde romanii, belgienii si alte natii faceau chef si unde ne-au facut placere cu niste bachata si reggaeton dar nici manelele n-au lipsit (spre disperarea mea Laughing) si-am fugit inapoi la Bruxelles unde "Los Romanticos" ne-astepta cu bratele deschise si unde Igyutza invartea o bastinasa in ritmuri de salsa..
si-apoi, spre dimineatza am luat-o usurel spre casa, fara prea mult alcool la bord, iar la iesirea din Tervuren dat nas in nas cu un control de politie care se plimbau cu un tester de alcool la vedere. oricum nu bausem mai nimic. deci... Happy End ! Smile
---------------------------------------------------------------------

Didi, multam' pentru negocieri, rezervari, aranjamente..... mancarea a fost buna, destula si deloc scumpa, nu ne-a deranjat nimeni si repet: gazdele au fost extraordinare ! si data viitoare promit sa imi iau cash cu mine ca nu poti avea niciodata incredere in nenorocitele de cititoare de carti bancare si in bancomate ! lol!

Citat :
cred ca povestea respectiva de… dragoste Laughing e destul de lunga si incepe undeva pe la Engis…

ce e ala "Engis..." ?


Julian DeKlaas
Sus In jos
deklaas
Senior
Senior
deklaas


masculin
Numarul mesajelor : 148
Varsta : 29
Localisation : Bruxelles
Emploi : brainwasher
Loisirs : mirarea. din ea s-a nascut filozofia.
Reputatie : 0
Puncte : 6359
Data de inscriere : 30/01/2007

BENELUX-intalnirea periodica a romanilor si prietenilor lor - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: BENELUX-intalnirea periodica a romanilor si prietenilor lor   BENELUX-intalnirea periodica a romanilor si prietenilor lor - Pagina 3 Icon_minitimeLun Mar 19, 2007 10:01 am

Neptuna a scris:
Da!!! Cum a fost? Cum v-ati distrat?
Eu am fost la concert la Shakira, care a fost SUPER!

tradatoarea !!!!nebun
Sus In jos
Neptuna
Expert
Expert
Neptuna


feminin
Numarul mesajelor : 568
Varsta : 47
Emploi : comunicare
Loisirs : viata
Reputatie : 0
Puncte : 6425
Data de inscriere : 26/11/2006

BENELUX-intalnirea periodica a romanilor si prietenilor lor - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: BENELUX-intalnirea periodica a romanilor si prietenilor lor   BENELUX-intalnirea periodica a romanilor si prietenilor lor - Pagina 3 Icon_minitimeLun Mar 19, 2007 10:17 am

Engis...esta gratarul care l-am rata anul trecut...cred eu. Sau nu?! Cine ne lamureste. Si Cora, te rog, daca protagonistii nu ne povestesc, macar spune-ne tu cum de stai tu in calea lor?

Julien...nu-s tradatoare...Shakira mi-a incurcat programul amanand concertul din februarie. A meritat!!!!!! Dar nu-ti face griji, o sa ma vezi o data si o data la fatza queen
Sus In jos
deklaas
Senior
Senior
deklaas


masculin
Numarul mesajelor : 148
Varsta : 29
Localisation : Bruxelles
Emploi : brainwasher
Loisirs : mirarea. din ea s-a nascut filozofia.
Reputatie : 0
Puncte : 6359
Data de inscriere : 30/01/2007

BENELUX-intalnirea periodica a romanilor si prietenilor lor - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: BENELUX-intalnirea periodica a romanilor si prietenilor lor   BENELUX-intalnirea periodica a romanilor si prietenilor lor - Pagina 3 Icon_minitimeLun Mar 19, 2007 10:33 am

da, da.. te-ai dus s-o vezi pe urata aia de Shakira (mmmmmm, yummy-yum !) cum isi batzaie shuncile in loc sa vii sa ne tii companie. inca n-am stabilit cum sa ne razbunam, cum sa te pedepsim pentru asemenea fapta miseleasca !!! lol!
Sus In jos
Neptuna
Expert
Expert
Neptuna


feminin
Numarul mesajelor : 568
Varsta : 47
Emploi : comunicare
Loisirs : viata
Reputatie : 0
Puncte : 6425
Data de inscriere : 26/11/2006

BENELUX-intalnirea periodica a romanilor si prietenilor lor - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: BENELUX-intalnirea periodica a romanilor si prietenilor lor   BENELUX-intalnirea periodica a romanilor si prietenilor lor - Pagina 3 Icon_minitimeLun Mar 19, 2007 10:45 am

hahaha..mai, gandeste-te ca am avut ce invata de la Shakira ...cum sa ma batzai mai bine lol!
Sus In jos
emigrant
Senior
Senior
emigrant


masculin
Numarul mesajelor : 118
Varsta : 46
Reputatie : 0
Puncte : 6443
Data de inscriere : 27/11/2006

BENELUX-intalnirea periodica a romanilor si prietenilor lor - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: BENELUX-intalnirea periodica a romanilor si prietenilor lor   BENELUX-intalnirea periodica a romanilor si prietenilor lor - Pagina 3 Icon_minitimeLun Mar 19, 2007 11:02 am

cora a scris:
Pai… avand in vedere ca un personaj este definit in dex ca fiind o persoană care are un rol (interesant- zic eu) în anumite întâmplări, cred ca povestea respectiva de… dragoste Laughing e destul de lunga si incepe undeva pe la Engis

Parerea mea este ca ar fi mult mai interesant ca subiectul sa fie dezvoltat chiar de catre unul dintre protagonisti Very Happy … Sper ca acesta sa fie pe receptie… ;)

Stimata Doamna Cora,

Succesul unei petreceri sta in animatie si ambianta astfel creata. Sper sa nu fiu inteles gresit dar m-am simtit excelent la aceasta petrecere organizata si tin sa multumesc tuturor participantilor si organizatorului.

Referitor la cele relatate anterior,(vezi bold), Engis reprezinta o locatie unde a avut loc o astfel de petrecere in aer liber, anul trecut. Participarea in numar destul de mare, voia buna, aerul curat, gratarul si berea a creat o atmosfera placuta si de mare chef.

Povestea de dragoste nu a existat, poate o afinitate reciproca fata de o anumita persoana imbracata in roz Laughing

Cu stima si consideratie,

emigrant
Sus In jos
deklaas
Senior
Senior
deklaas


masculin
Numarul mesajelor : 148
Varsta : 29
Localisation : Bruxelles
Emploi : brainwasher
Loisirs : mirarea. din ea s-a nascut filozofia.
Reputatie : 0
Puncte : 6359
Data de inscriere : 30/01/2007

BENELUX-intalnirea periodica a romanilor si prietenilor lor - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: BENELUX-intalnirea periodica a romanilor si prietenilor lor   BENELUX-intalnirea periodica a romanilor si prietenilor lor - Pagina 3 Icon_minitimeLun Mar 19, 2007 12:54 pm

"personajele"-astea o tin dintr-un secret intr-altul: Engis si-acum Lady in pink. ce urmeaza ?
Sus In jos
deklaas
Senior
Senior
deklaas


masculin
Numarul mesajelor : 148
Varsta : 29
Localisation : Bruxelles
Emploi : brainwasher
Loisirs : mirarea. din ea s-a nascut filozofia.
Reputatie : 0
Puncte : 6359
Data de inscriere : 30/01/2007

BENELUX-intalnirea periodica a romanilor si prietenilor lor - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: BENELUX-intalnirea periodica a romanilor si prietenilor lor   BENELUX-intalnirea periodica a romanilor si prietenilor lor - Pagina 3 Icon_minitimeLun Mar 19, 2007 2:09 pm

emigrant, cumva printzesuca ta in roz poarta sutana ?

lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol!


Ultima editare efectuata de catre in Lun Mar 19, 2007 7:17 pm, editata de 1 ori
Sus In jos
cora
Staff Officer
Staff Officer
cora


feminin
Numarul mesajelor : 160
Varsta : 46
Reputatie : 0
Puncte : 6407
Data de inscriere : 13/12/2006

BENELUX-intalnirea periodica a romanilor si prietenilor lor - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: BENELUX-intalnirea periodica a romanilor si prietenilor lor   BENELUX-intalnirea periodica a romanilor si prietenilor lor - Pagina 3 Icon_minitimeLun Mar 19, 2007 7:13 pm

Neptuna a scris:
Engis...esta gratarul care l-am rata anul trecut...cred eu. Sau nu?! Cine ne lamureste.
Intr-adevar Neptuna, Engis este localitatea unde am mancat mititei si gratarel bunuutz si unde ne-am distrat super bravo Very Happy beri !

Iata si cateva poze:

http://spotted.augusta.com/display.html?gallery=42178

Neptuna a scris:
Si Cora, te rog, daca protagonistii nu ne povestesc, macar spune-ne tu cum de stai tu in calea lor?
Pai... hmm... avand in vedere ca cel care imbraca haina preoteasca are verigheta pe deget nu prea mai ramane loc si pentru alti pretendenti Very Happy .

emigrant a scris:
Stimata Doamna Cora,
Succesul unei petreceri sta in animatie si ambianta astfel creata. Sper sa nu fiu inteles gresit dar m-am simtit excelent la aceasta petrecere organizata si tin sa multumesc tuturor participantilor si organizatorului.
Referitor la cele relatate anterior,(vezi bold), Engis reprezinta o locatie unde a avut loc o astfel de petrecere in aer liber, anul trecut. Participarea in numar destul de mare, voia buna, aerul curat, gratarul si berea a creat o atmosfera placuta si de mare chef.
Povestea de dragoste nu a existat, poate o afinitate reciproca fata de o anumita persoana imbracata in roz Laughing
Cu stima si consideratie,
emigrant
Stimate Domnule Emigrant,

Petrecerea a fost de un real succes si asta o datoram in mare parte si celor care au intretinut aceasta atmosfera calduroasa Smile .

Citind deci randurile de mai sus, ma declar a putea respira pe moment linistita, dat fiind ca, sentimentele dintre d-voastra si cel care ades, pe timp de iarna, imbraca anteriul -iar vara culoarea lui Cupidon- au fost cat de cat clarificate Very Happy .

Banuiesc ca intrevederile viitoare ma si ne vor bine dispune. Prin urmare voi urmari cu placere discutiile dintre voi si modul in care va lasati prinsi in mrejele… afinitatii Cool .

Cu aceeasi stima si consideratie,

Cora
Sus In jos
Neptuna
Expert
Expert
Neptuna


feminin
Numarul mesajelor : 568
Varsta : 47
Emploi : comunicare
Loisirs : viata
Reputatie : 0
Puncte : 6425
Data de inscriere : 26/11/2006

BENELUX-intalnirea periodica a romanilor si prietenilor lor - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: BENELUX-intalnirea periodica a romanilor si prietenilor lor   BENELUX-intalnirea periodica a romanilor si prietenilor lor - Pagina 3 Icon_minitimeLun Mar 19, 2007 11:35 pm

E clar, data viitoare musai vin ei eu, sa vad cum sta treaba cu mrejele afinitatii lol!
Sus In jos
Continut sponsorizat





BENELUX-intalnirea periodica a romanilor si prietenilor lor - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: BENELUX-intalnirea periodica a romanilor si prietenilor lor   BENELUX-intalnirea periodica a romanilor si prietenilor lor - Pagina 3 Icon_minitime

Sus In jos
 
BENELUX-intalnirea periodica a romanilor si prietenilor lor
Sus 
Pagina 3 din 4Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4  Urmatorul
 Subiecte similare
-
» INTALNIREA ROMANILOR DIN BRUXELLES
» Benelux.ro
» Noul BENELUX
» Taxa pe kilometru in Benelux

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
DIROBENELU :: ACTIVITATI-
Mergi direct la:  
|
Creeaza un forum | ©phpBB | Forum gratuit de suport | Semnaleaza un abuz | Discutii recente