DIROBENELU
Bine ai venit pe acest sit!
Participand activ la acest forum, vom putea imbunatatii calitatea lui.
Multumim
DIROBENELU
Bine ai venit pe acest sit!
Participand activ la acest forum, vom putea imbunatatii calitatea lui.
Multumim
DIROBENELU
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

DIROBENELU

DIROBENELU
 
PortalAcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 INTALNIREA ROMANILOR DIN BRUXELLES

In jos 
+3
muccelmic
Admin
Giulia
7 participan?i
AutorMesaj
Giulia
Senior
Senior
Giulia


feminin
Numarul mesajelor : 179
Varsta : 50
Reputatie : 0
Puncte : 6420
Data de inscriere : 25/11/2006

INTALNIREA ROMANILOR DIN BRUXELLES Empty
MesajSubiect: INTALNIREA ROMANILOR DIN BRUXELLES   INTALNIREA ROMANILOR DIN BRUXELLES Icon_minitimeJoi Mai 03, 2007 10:24 pm

Dragi prieteni, bine v-am regasit! De voie, de nevoie, am luat o scurta pauza in ultima vreme si asta nu din cauza ca nu am mai dorit sa fiu activa sau ca am renuntat la Dirobenelu, no way!

As dori sa propun un eveniment, o intalnire a romanilor. Ce parere aveti? As vrea tare mult sa va cunosc pe fiecare si sa petrecem impreuna o seara minunata si cu multa voie buna (sau un mic dejun, poate ...)

Ce parere aveti?

Captain?

Va doresc un weekend superb si sper sa ne vedem cat de curand!

Cu drag,

Giulia
Sus In jos
https://dirobenelu.forumgratuit.ro
Admin
Master
Master
Admin


masculin
Numarul mesajelor : 1461
Localisation : Pe punte
Reputatie : 39
Puncte : 7305
Data de inscriere : 22/11/2006

INTALNIREA ROMANILOR DIN BRUXELLES Empty
MesajSubiect: Re: INTALNIREA ROMANILOR DIN BRUXELLES   INTALNIREA ROMANILOR DIN BRUXELLES Icon_minitimeJoi Mai 03, 2007 11:49 pm

pai fa o propunere pt ca eu la ultima pe care am facut-o nu prea am fost sustinut, poate tu ai mai mult noroc.
Sus In jos
http://www.belgianul.com
muccelmic
Senior
Senior
muccelmic


masculin
Numarul mesajelor : 127
Varsta : 61
Localisation : Uccle
Emploi : transporturi/logistica
Loisirs : navigatie cu vele/bicicleta/fitness/religie
Reputatie : 0
Puncte : 6348
Data de inscriere : 05/02/2007

INTALNIREA ROMANILOR DIN BRUXELLES Empty
MesajSubiect: Re: INTALNIREA ROMANILOR DIN BRUXELLES   INTALNIREA ROMANILOR DIN BRUXELLES Icon_minitimeVin Mai 04, 2007 7:49 am

Parca suntem la "atelierele de butelii din Damaroaia"- se fac propuneri. toti se abtin,nimeni nu-i impotriva si majoritatea este pentru ... :clown: :P
Exemplu: 06 mai- zi dedicata bicicletei (regina strazii) totul se deruleaza sub o sponsorizare masiva.divertisment,vreme superba si mai totul gratis!!!
Un singur "vot spontan" a fost a lu' shefu, carele a zis ca vine de la Jesus Eik :bounce: ... Restul??? Hai sa ramanem seriosi si sa cautam "cauza"- nu ne sta in fire sa organizam(participam) la "divertisment interactiv"... se tot bate toba cu gratare-mic dejun... chestii banale si (dati-mi voie onorabililor) DEMODATE!!!!
Last Minute Call >>> 06 mai - pedale cu voie buna!!! Mai vine careva???
help :pingu: pinguin velo katerink welcome
Sus In jos
oana21




feminin
Numarul mesajelor : 2
Varsta : 37
Localisation : bruxelles
Emploi : sans emploi
Loisirs : moto, cinema,
Reputatie : 0
Puncte : 5953
Data de inscriere : 06/03/2008

INTALNIREA ROMANILOR DIN BRUXELLES Empty
MesajSubiect: ce parere ai?   INTALNIREA ROMANILOR DIN BRUXELLES Icon_minitimeJoi Mar 27, 2008 9:24 am

buna giulia. Mi-ar face nemaipomenita placere sa te cunosc. Sunt in Belgia(Bruxelles) din ianuarie 2007. Am nevoie de o prietenie sincera, cineva care sa ma asculte si sa imi dea un sfat la nevoie. Am 21 de ani si adevarul este ca la varsta asta frumoasa nu stiu sa ma bucur de ea. Am plecat din tara pt o viata mai buna( in mare parte asta fac toti romanii). Lucram intr-un birou de expertisa contabila aproape 12h pe zi. Eram obosita sa cred ca intr-o zi viata tinerilor se va schimba in Romania. Si uite ca suntem in 2008 si viata este mult mai dificila de trait ca in 2008. Astept un raspuns din partea ta pe site sau pe adresa de e-mail: manole_oana@yahoo.com

Te pup si ai grija de tine
Sus In jos
sorinel




masculin
Numarul mesajelor : 2
Localisation : erpe-mere
Reputatie : 0
Puncte : 5936
Data de inscriere : 26/03/2008

INTALNIREA ROMANILOR DIN BRUXELLES Empty
MesajSubiect: Re: INTALNIREA ROMANILOR DIN BRUXELLES   INTALNIREA ROMANILOR DIN BRUXELLES Icon_minitimeDum Mar 30, 2008 1:26 pm

lumea vrea Smile si daca ai inceput atunci ce mai astepti? gaseste un loc incapator si trimite invitatiile.
Sus In jos
Sfinta Vineri
Expert
Expert
Sfinta Vineri


Numarul mesajelor : 615
Varsta : 117
Reputatie : 0
Puncte : 6434
Data de inscriere : 25/11/2006

INTALNIREA ROMANILOR DIN BRUXELLES Empty
MesajSubiect: Re: INTALNIREA ROMANILOR DIN BRUXELLES   INTALNIREA ROMANILOR DIN BRUXELLES Icon_minitimeMier Apr 09, 2008 10:35 am

cum se face dom'ne... de se aduna toti romanii la Bruxelles? :geek:
Sus In jos
Admin
Master
Master
Admin


masculin
Numarul mesajelor : 1461
Localisation : Pe punte
Reputatie : 39
Puncte : 7305
Data de inscriere : 22/11/2006

INTALNIREA ROMANILOR DIN BRUXELLES Empty
MesajSubiect: Re: INTALNIREA ROMANILOR DIN BRUXELLES   INTALNIREA ROMANILOR DIN BRUXELLES Icon_minitimeMier Apr 09, 2008 10:38 am

Sfinta Vineri a scris:
cum se face dom'ne... de se aduna toti romanii la Bruxelles? :geek:

adica ? scratch
Sus In jos
http://www.belgianul.com
Sfinta Vineri
Expert
Expert
Sfinta Vineri


Numarul mesajelor : 615
Varsta : 117
Reputatie : 0
Puncte : 6434
Data de inscriere : 25/11/2006

INTALNIREA ROMANILOR DIN BRUXELLES Empty
MesajSubiect: Re: INTALNIREA ROMANILOR DIN BRUXELLES   INTALNIREA ROMANILOR DIN BRUXELLES Icon_minitimeMier Apr 09, 2008 11:15 am

adica majoritatea forumistilor activi de pe acest for (cei... 3 sau 4 :suspect: ) sunt din Bruxelles si toate intilnirile se tin acolo... Crying or Very sad
Sus In jos
Admin
Master
Master
Admin


masculin
Numarul mesajelor : 1461
Localisation : Pe punte
Reputatie : 39
Puncte : 7305
Data de inscriere : 22/11/2006

INTALNIREA ROMANILOR DIN BRUXELLES Empty
MesajSubiect: Re: INTALNIREA ROMANILOR DIN BRUXELLES   INTALNIREA ROMANILOR DIN BRUXELLES Icon_minitimeMier Apr 09, 2008 1:04 pm

Sfinta Vineri a scris:
adica majoritatea forumistilor activi de pe acest for (cei... 3 sau 4 :suspect: ) sunt din Bruxelles si toate intilnirile se tin acolo... Crying or Very sad

asta cam asa-i, sunt mai multi din Belgia, dar daca cererea va venii din partea unor membrii din Olanda sau Luxemburg, ne vom muta locatia Laughing
Sus In jos
http://www.belgianul.com
lady-bird
Junior
Junior
lady-bird


feminin
Numarul mesajelor : 60
Varsta : 71
Localisation : bruxelles
Reputatie : 3
Puncte : 5923
Data de inscriere : 08/04/2008

INTALNIREA ROMANILOR DIN BRUXELLES Empty
MesajSubiect: Re: INTALNIREA ROMANILOR DIN BRUXELLES   INTALNIREA ROMANILOR DIN BRUXELLES Icon_minitimeMier Apr 09, 2008 4:38 pm

Admin a scris:


asta cam asa-i, sunt mai multi din Belgia, dar daca cererea va venii din partea unor membrii din Olanda sau Luxemburg, ne vom muta locatia Laughing

Desigur ca ne putem "deplasa",ca doar aici,distantzele sunt f.mici.Ex. Bxl-Luxemburg 210km sau Bxl- Lisse 204 km(ma gândeam la Lisse pt parcul floral Keukenhof,dar care e deschis doar pâna pe 18 mai,deci...e "cam în scurt").

Venitzi cu propuneri ,iar cei ce nu au masina ,pot fi luatzi de cei ce au,cred Laughing
Sus In jos
Sfinta Vineri
Expert
Expert
Sfinta Vineri


Numarul mesajelor : 615
Varsta : 117
Reputatie : 0
Puncte : 6434
Data de inscriere : 25/11/2006

INTALNIREA ROMANILOR DIN BRUXELLES Empty
MesajSubiect: Re: INTALNIREA ROMANILOR DIN BRUXELLES   INTALNIREA ROMANILOR DIN BRUXELLES Icon_minitimeMier Apr 09, 2008 10:37 pm

Keukenhof organizeaza si petreceri cu o tema: asa poti fi oaspetele unui mafiot, sau al unui pirat. Petrecerile tin de la ora 20.00 pina la ora 00.30 inclusif mincare si bautura. Nu m-am interesat cit costa, dar preturile sunt in orice caz pe baza de 10 persoane.
Sus In jos
lady-bird
Junior
Junior
lady-bird


feminin
Numarul mesajelor : 60
Varsta : 71
Localisation : bruxelles
Reputatie : 3
Puncte : 5923
Data de inscriere : 08/04/2008

INTALNIREA ROMANILOR DIN BRUXELLES Empty
MesajSubiect: Re: INTALNIREA ROMANILOR DIN BRUXELLES   INTALNIREA ROMANILOR DIN BRUXELLES Icon_minitimeJoi Apr 10, 2008 5:32 pm

Sfinta Vineri a scris:
Keukenhof organizeaza si petreceri cu o tema: asa poti fi oaspetele unui mafiot, sau al unui pirat. Petrecerile tin de la ora 20.00 pina la ora 00.30 inclusif mincare si bautura. Nu m-am interesat cit costa, dar preturile sunt in orice caz pe baza de 10 persoane.

Trebuie sa fie nostima o asa petrecere Laughing ,problema însa e cu întoarcerea,ca de ramas acolo peste noapte sau de revenit în Belgia asa de târziu...

Depinde ce zice "lumea" Smile
Sus In jos
Continut sponsorizat





INTALNIREA ROMANILOR DIN BRUXELLES Empty
MesajSubiect: Re: INTALNIREA ROMANILOR DIN BRUXELLES   INTALNIREA ROMANILOR DIN BRUXELLES Icon_minitime

Sus In jos
 
INTALNIREA ROMANILOR DIN BRUXELLES
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» BENELUX-intalnirea periodica a romanilor si prietenilor lor
» Paste Fericit tuturor romanilor!

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
DIROBENELU :: ACTIVITATI-
Mergi direct la:  
|
Creeaza un forum | ©phpBB | Forum gratuit de suport | Semnaleaza un abuz | Discutii recente