DIROBENELU
Bine ai venit pe acest sit!
Participand activ la acest forum, vom putea imbunatatii calitatea lui.
Multumim
DIROBENELU
Bine ai venit pe acest sit!
Participand activ la acest forum, vom putea imbunatatii calitatea lui.
Multumim
DIROBENELU
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

DIROBENELU

DIROBENELU
 
PortalAcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 Ce cauta barbatii la o iubita

In jos 
2 participan?i
AutorMesaj
Karina
Senior
Senior
Karina


feminin
Numarul mesajelor : 171
Localisation : Pe munte
Reputatie : 3
Puncte : 5832
Data de inscriere : 27/03/2009

Ce cauta barbatii la o iubita Empty
MesajSubiect: Ce cauta barbatii la o iubita   Ce cauta barbatii la o iubita Icon_minitimeVin Apr 24, 2009 3:14 am

Ce cauta barbatii la o iubita 00022q

Ce cauta barbatii la o femeie? Cum vor sa fie cea de langa ei? Ce au nevoie de la o relatie, ce isi doresc de la partenera? Cu siguranta ati vrea sa stiti raspunsurile la intrebarile astea si cel mai tare cred ca va roade intrebarea: „Ce cauta barbatii la o iubita?”. Hai sa nu va mai tin in suspans si sa va ajut cu niste raspunsuri.
Are viata ei proprie
Doamnelor, asta inseamna ca aveti grija de voi, acordati atentie stilului personal si va faceti timp sa petreceti cu prietenii si familia. Cautati aventura calatorind si nu asteptati un barbat care sa apara in viata voastra sa va faca sa simtiti ca traiti. Mai pe scurt sunteti independente si cu o incredere in voi extraordinara!
Este sexy fara sa fie vulgara
La inceputul relatiei o femeie ar trebui sa se abtina de la comentarii cu tenta sexuala foarte pe fata. Este sexy daca flirteaza folosind atingerea non-sexuala, adica sa-si puna mana pe bratul sau pe genunchiul partenerului, dar atingerile indraznete sunt pentru o relatie care dureaza de cevea vreme. Un barbat nu isi doreste sa ii fie pipaite inca de la prima intalnire bijuteriile.
Face gesturi marunte care demonstreaza ca ii pasa
Stii ca are un proiect important de sustinut, ori pleaca in delegatie pentru cateva zile bune. Un mesaj de incurajare, o strangere in brate si vorbele pe care stii ca vrea sa le auda „Am incredere in tine. Esti cel mai bun! Stiu ca poti! Te iubesc!”, prajiturile lui favorite puse in bagaj fac minuni. Ii vei demonstra ca iti pasa, ca ii esti alaturi, ca nu este singur. Inseamna foarte mult pentru un barbat sa stie ca femeia de langa el il sustine, si ii este alaturi.
Stie sa nu faca presiuni
Asta e una importanta. Barbatii au o aversiune teribila pentru orice tip de presiune. Evita sa il suni sau sa ii dai mail-uri de nenumarate ori pe zi. Ai face bine daca ai scoate din vocabularul tau cuvantul „casatorie”. Barbatii nu simt nevoia constanta de a lua pulsul relatiei. Prefera sa se bucure de ea.
Ar trebui sa fie cel mai bun ajutor pentru cel de langa ea
Fa-l sa arate bine, da-i curaj in fata sefului, razi la glumele lui si ajuta-l sa straluceasca cand e important. Bineinteles ca acelasi lucru trebuie sa il faca si el pentru tine. Ar trebui sa fii frana si acceleratia lui.
Reciproca e valabila.
Sunt cateva lucruri pe care si le doresc barbatii, pentru ca asa cum si dorintele femeilor sunt infinite si ale barbatilor sunt la fel, dar m-am limitat la cateva esentiale.




Sus In jos
sherlock
Senior
Senior
sherlock


Numarul mesajelor : 134
Varsta : 43
Reputatie : 3
Puncte : 6513
Data de inscriere : 25/11/2006

Ce cauta barbatii la o iubita Empty
MesajSubiect: Re: Ce cauta barbatii la o iubita   Ce cauta barbatii la o iubita Icon_minitimeLun Iun 01, 2009 7:52 am

Asta ar insemna sa slugaresti oricarui posibil sot .

O femeie trebuie sa fie originala, nu o prefacuta si cine o place , o place si gata . lol!
Ca poti sa te dai peste cap pentru un barbat, ca daca el nu simte nimic pentru tine, ii in zadar .
Sus In jos
 
Ce cauta barbatii la o iubita
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Cum sa vorbesti in asa fel incat barbatii sa asculte
» De ce inseala barbatii?
» De ce inseala barbatii? (II)

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
DIROBENELU :: ROMÂNCELE NOASTRE-
Mergi direct la:  
|
Creeaza un forum | ©phpBB | Forum gratuit de suport | Semnaleaza un abuz | Discutii recente