DIROBENELU
Bine ai venit pe acest sit!
Participand activ la acest forum, vom putea imbunatatii calitatea lui.
Multumim
DIROBENELU
Bine ai venit pe acest sit!
Participand activ la acest forum, vom putea imbunatatii calitatea lui.
Multumim
DIROBENELU
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

DIROBENELU

DIROBENELU
 
PortalAcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 prietenie adevarata intre doua persoane de sex opus

In jos 
4 participan?i
AutorMesaj
carmen
Senior
Senior
carmen


Numarul mesajelor : 124
Varsta : 52
Reputatie : 0
Puncte : 6515
Data de inscriere : 27/11/2006

prietenie adevarata intre doua persoane de sex opus Empty
MesajSubiect: prietenie adevarata intre doua persoane de sex opus   prietenie adevarata intre doua persoane de sex opus Icon_minitimeMier Oct 31, 2007 1:03 pm

Prietenia adevarata intre doi oameni duce la dragoste (atentie: dragoste fara ca Eros sa fie inclus!). Eu imi iubesc prietenii.
Intrebarea ar fi: daca Eros ar avea tendinte sa faca cu ochiul, cind vorbim despre o prietenie dintre persoane de sex opus? De ce devin doua persoane de sex opus, prieteni?
Au ceva in comun?... Un hoby?...
Bun, dar de ce s-au apropiat unul de celalalt in primul rind?
Sus In jos
DECEBAL
Bleu
Bleu
DECEBAL


masculin
Numarul mesajelor : 45
Localisation : Bruxelles
Reputatie : 0
Puncte : 6271
Data de inscriere : 29/07/2007

prietenie adevarata intre doua persoane de sex opus Empty
MesajSubiect: Re: prietenie adevarata intre doua persoane de sex opus   prietenie adevarata intre doua persoane de sex opus Icon_minitimeMier Oct 31, 2007 3:45 pm

carmen a scris:
Prietenia adevarata intre doi oameni duce la dragoste (atentie: dragoste fara ca Eros sa fie inclus!). Eu imi iubesc prietenii.
Intrebarea ar fi: daca Eros ar avea tendinte sa faca cu ochiul, cind vorbim despre o prietenie dintre persoane de sex opus? De ce devin doua persoane de sex opus, prieteni?
Au ceva in comun?... Un hoby?...
Bun, dar de ce s-au apropiat unul de celalalt in primul rind?

Oare pentru a evolua impreuna, a fi camarazi pe drumul imbunatatirii spirituale si deci al regasirii adevaratei fericiri pe care mai apoi sa o dea si celor din jurul lor? Cat de adevarata est fericirea daca are in ea atat o parte lumeasca cat si una din ceruri venita. Oare aceasta sa fie adevarata fericire si restul sa fie iluzie trecatoare si desarta?
Sus In jos
carmen
Senior
Senior
carmen


Numarul mesajelor : 124
Varsta : 52
Reputatie : 0
Puncte : 6515
Data de inscriere : 27/11/2006

prietenie adevarata intre doua persoane de sex opus Empty
MesajSubiect: Re: prietenie adevarata intre doua persoane de sex opus   prietenie adevarata intre doua persoane de sex opus Icon_minitimeMier Oct 31, 2007 5:08 pm

Decebal, te referi acum la prietenia dintr-un cuplu? Sau la pretenia dintre doi amici?
Sus In jos
cornelia
Senior
Senior
cornelia


feminin
Numarul mesajelor : 108
Varsta : 53
Localisation : Belgia - Anvers
Loisirs : oamenii si ciocolata
Reputatie : 0
Puncte : 6180
Data de inscriere : 28/10/2007

prietenie adevarata intre doua persoane de sex opus Empty
MesajSubiect: Re: prietenie adevarata intre doua persoane de sex opus   prietenie adevarata intre doua persoane de sex opus Icon_minitimeMier Oct 31, 2007 7:41 pm

Suflete pereche, oameni care se completeaza unul pe altul... Care se respecta... Este un alt fel de dragoste. Pot sa spun ca eu am norocul sa cunosc asa oameni, am prieteni pe care-i pot suna în miezul noptii daca am nevoie de ei. Iar ei la rândul lor, pot conta pe mine! Cred ca, daca dintr-un motiv sau altul s-ar ajunge la altceva (Eros care face cu ochiul?), acea prietenie dintre noi ar disparea... Fara doar si poate... De fapt nici nu ma gândesc sa transform aceasta prietenie în altceva! Prefer o relatie fara sex (ups!) de lunga durata în locul unei relatii cu sex de scurta durata...
Sus In jos
cornelia
Senior
Senior
cornelia


feminin
Numarul mesajelor : 108
Varsta : 53
Localisation : Belgia - Anvers
Loisirs : oamenii si ciocolata
Reputatie : 0
Puncte : 6180
Data de inscriere : 28/10/2007

prietenie adevarata intre doua persoane de sex opus Empty
MesajSubiect: Re: prietenie adevarata intre doua persoane de sex opus   prietenie adevarata intre doua persoane de sex opus Icon_minitimeMier Oct 31, 2007 11:31 pm

Asta da întrebare buna... Sa zicem: pentru sufletul tau?
Sus In jos
Badea
Senior
Senior
Badea


Numarul mesajelor : 231
Varsta : 53
Reputatie : 0
Puncte : 6515
Data de inscriere : 27/11/2006

prietenie adevarata intre doua persoane de sex opus Empty
MesajSubiect: Re: prietenie adevarata intre doua persoane de sex opus   prietenie adevarata intre doua persoane de sex opus Icon_minitimeMier Oct 31, 2007 11:52 pm

Un barbat si o femeie nu pot fi doar prieteni platonici. Dupa ce au avut sex, atunci da. Atunci se poate sa ramana o prietenie platonica.
Sus In jos
cornelia
Senior
Senior
cornelia


feminin
Numarul mesajelor : 108
Varsta : 53
Localisation : Belgia - Anvers
Loisirs : oamenii si ciocolata
Reputatie : 0
Puncte : 6180
Data de inscriere : 28/10/2007

prietenie adevarata intre doua persoane de sex opus Empty
MesajSubiect: Re: prietenie adevarata intre doua persoane de sex opus   prietenie adevarata intre doua persoane de sex opus Icon_minitimeJoi Noi 01, 2007 12:07 am

Ba da! Daca stii sa tii cârma dreapta! Ups... ce zic eu aici?
Sus In jos
 
prietenie adevarata intre doua persoane de sex opus
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Prietenie adevarata
» ADEVARATA PUTERE
» Prietenie
» violenta intre celebritati!
» Prietenie

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
DIROBENELU :: GENERAL-
Mergi direct la:  
|
Forumgratuit.ro | ©phpBB | Forum gratuit de suport | Semnaleaza un abuz | Discutii recente