DIROBENELU
Bine ai venit pe acest sit!
Participand activ la acest forum, vom putea imbunatatii calitatea lui.
Multumim
DIROBENELU
Bine ai venit pe acest sit!
Participand activ la acest forum, vom putea imbunatatii calitatea lui.
Multumim
DIROBENELU
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

DIROBENELU

DIROBENELU
 
PortalAcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 TAROT EGIPTEAN - Vreti sa va cunoasteti viitorul?

In jos 
+33
micaela69
vivia30
purelove
Bed_eyes22
MihaiStancu
oanaoana
silviucristi
storm
madalinutza
ana_43
Quartz
doruta67
lady_sov
lauram81
Rouge
LEX
anda
flory_01
TzH2O
Giulia
cora
mareea
Alessia105
deklaas
red mask
MICA
Badea
Mico
Sfinta Vineri
carmen
Admin
sanziana
Neptuna
37 participan?i
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4
AutorMesaj
sanziana
Staff Officer
Staff Officer
sanziana


Numarul mesajelor : 1365
Varsta : 74
Reputatie : 18
Puncte : 7256
Data de inscriere : 24/11/2006

TAROT EGIPTEAN - Vreti sa va cunoasteti viitorul? - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: TAROT EGIPTEAN - Vreti sa va cunoasteti viitorul?   TAROT EGIPTEAN - Vreti sa va cunoasteti viitorul? - Pagina 4 Icon_minitimeSam Iun 20, 2009 6:01 pm

Mersi Isis, dar apropo, cifrele pentru ce sunt, ca nu mi-ai zis nimic de ele!!
Sus In jos
http://jurtrad.own0.com/
sanziana
Staff Officer
Staff Officer
sanziana


Numarul mesajelor : 1365
Varsta : 74
Reputatie : 18
Puncte : 7256
Data de inscriere : 24/11/2006

TAROT EGIPTEAN - Vreti sa va cunoasteti viitorul? - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: TAROT EGIPTEAN - Vreti sa va cunoasteti viitorul?   TAROT EGIPTEAN - Vreti sa va cunoasteti viitorul? - Pagina 4 Icon_minitimeSam Iun 20, 2009 8:00 pm

Mersi inca o data! flower
Sus In jos
http://jurtrad.own0.com/
purelove

purelove


Numarul mesajelor : 3
Reputatie : 0
Puncte : 5242
Data de inscriere : 26/05/2010

TAROT EGIPTEAN - Vreti sa va cunoasteti viitorul? - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: TAROT EGIPTEAN - Vreti sa va cunoasteti viitorul?   TAROT EGIPTEAN - Vreti sa va cunoasteti viitorul? - Pagina 4 Icon_minitimeSam Mai 29, 2010 10:45 pm

Ma bucur nespus pt ca sunteti aici,voi,cei de pe acest forum, si ca rapundeti cu atata promptitudine,iar pentru asta doresc sa va multumesc. Draga mea Isis iata si cele 2 probleme ce ma preocupa:
1)Profesional: Cand si daca imi voi gasi un job(si as vrea sa stiu daca tot in domeniul in care am lucrat sau in altul)? Numerele pt aceasta intrebare sunt: 3,12,8,5,9,7
Cea de a 2)a intrebare: Sentimental: Si la acest capitol stau la fel de prost,adica 0(zero).Va aparea vreodata in aceasta viata jumatatea mea sau imi e sortit sa raman singura? Ce a fost cu relatia de anul trecut?(credeam ca el este sufletul meu pereche,dar se pare ca m-am inselat) Numerele pt intrebarea 2 sunt: 14,21,28,10,2,7

ISIS a scris:
TAROT EGIPTEAN - Vreti sa va cunoasteti viitorul? - Pagina 4 BanerIsis


ISIS,
Va prezice viitorul cu TAROTUL EGIPTEAN


Osiris- Binefacatorul, Isis – Dragostea Eterna, Thot- Zeul Stiintei si Intelepciunii, - Esenta Cosmosului, Imhotep-Arhitectul primei piramide, Horus - Protectorul …Mitologia Egiptului Antic este incarcata de simboluri, fiind la originea tarotului insusi si al astrologiei moderne.


ISIS va raspunde la intrebarile dvs sentimentale, profesionale, financiare si de sanatate.

Pentru o consultatie gratuita cu ISIS va rugam sa adresati pe Forum urmatoarele date:

> Prenumele

> 6 numere cuprinse între 1 si 25 (în dezordine)

> Domeniul consultatiei : alegeti un singur domeniu printre cele patru mentionate :
sentimental / profesional/ finannciar / sanatate

> O singura intrebare; foarte specifica, evitati intrebarile generale

ISIS va raspunde pe Forum!


Sus In jos
purelove

purelove


Numarul mesajelor : 3
Reputatie : 0
Puncte : 5242
Data de inscriere : 26/05/2010

TAROT EGIPTEAN - Vreti sa va cunoasteti viitorul? - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: TAROT EGIPTEAN - Vreti sa va cunoasteti viitorul?   TAROT EGIPTEAN - Vreti sa va cunoasteti viitorul? - Pagina 4 Icon_minitimeDum Mai 30, 2010 12:29 am

Imi cer scuze pt neatentie.La intrebarea 2 am ales gresit nr. 28 TAROT EGIPTEAN - Vreti sa va cunoasteti viitorul? - Pagina 4 Icon_redface .Deci:
Numerele pt intrebarea 2 sunt: 14,21,11,10,2,7
TAROT EGIPTEAN - Vreti sa va cunoasteti viitorul? - Pagina 4 Icon_flower

[quote="purelove"]Ma bucur nespus pt ca sunteti aici,voi,cei de pe acest forum, si ca rapundeti cu atata promptitudine,iar pentru asta doresc sa va multumesc. Draga mea Isis iata si cele 2 probleme ce ma preocupa:
1)Profesional: Cand si daca imi voi gasi un job(si as vrea sa stiu daca tot in domeniul in care am lucrat sau in altul)? Numerele pt aceasta intrebare sunt: 3,12,8,5,9,7
Cea de a 2)a intrebare: Sentimental: Si la acest capitol stau la fel de prost,adica 0(zero).Va aparea vreodata in aceasta viata jumatatea mea sau imi e sortit sa raman singura? Ce a fost cu relatia de anul trecut?(credeam ca el este sufletul meu pereche,dar se pare ca m-am inselat) Numerele pt intrebarea 2 sunt: 14,21,28,10,2,7
Sus In jos
purelove

purelove


Numarul mesajelor : 3
Reputatie : 0
Puncte : 5242
Data de inscriere : 26/05/2010

TAROT EGIPTEAN - Vreti sa va cunoasteti viitorul? - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: TAROT EGIPTEAN - Vreti sa va cunoasteti viitorul?   TAROT EGIPTEAN - Vreti sa va cunoasteti viitorul? - Pagina 4 Icon_minitimeLun Mai 31, 2010 9:13 pm

Miltumesc mult pt raspunsuri dar eu tot nu inteleg unde am gresit in relatia asta : doar am iubit si l-am crezut cand spunea ca si el...offff

[/quote]
2. "suflet pereche" - am mai auzit asta de atatea ori... in relatia descrisa te-ai inselat si asta te-a costat pentru ca nu ai vrut sa vezi realitatea in fata ti-ai facut o idee si ai dus-o pana la capat.
fiecaruia ii vine randul atunci cand ii este scris si tie iti va venii la fel. din pacate nu se poate pocnii din degete si gasii "un suflet pereche" pe masura crezului propriu.
vrei sa accelerezi procesul, lasi bara mai jos dar trebuie sa si iti ordonezi gandurile si ce vrei cu adevarat.
Stiu n-am fost foarte punctuala dar trebuia sa stii ca norocul in unele cazuri trebuie construit.[/quote]
Sus In jos
vivia30




Numarul mesajelor : 3
Reputatie : 0
Puncte : 5233
Data de inscriere : 04/06/2010

TAROT EGIPTEAN - Vreti sa va cunoasteti viitorul? - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: VA ROG   TAROT EGIPTEAN - Vreti sa va cunoasteti viitorul? - Pagina 4 Icon_minitimeVin Iun 04, 2010 4:46 pm

ADRIANA NR.2 3 6 9 10 18 SENTIMENTALA .ESTE GEORGE DESTINUL MEU ?
Sus In jos
vivia30




Numarul mesajelor : 3
Reputatie : 0
Puncte : 5233
Data de inscriere : 04/06/2010

TAROT EGIPTEAN - Vreti sa va cunoasteti viitorul? - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: TAROT EGIPTEAN - Vreti sa va cunoasteti viitorul?   TAROT EGIPTEAN - Vreti sa va cunoasteti viitorul? - Pagina 4 Icon_minitimeLun Iun 07, 2010 7:56 am

multumesc pentru raspuns....il cunosteam intre timp ne-am despartit Sad......multumesc
Sus In jos
vivia30




Numarul mesajelor : 3
Reputatie : 0
Puncte : 5233
Data de inscriere : 04/06/2010

TAROT EGIPTEAN - Vreti sa va cunoasteti viitorul? - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: TAROT EGIPTEAN - Vreti sa va cunoasteti viitorul?   TAROT EGIPTEAN - Vreti sa va cunoasteti viitorul? - Pagina 4 Icon_minitimeLun Iun 07, 2010 9:29 pm

scuze...cred ca iti sunt datoare cu o explicatie ...in momentul in care ti-am scris nu aveam inca certitudinea ca totul o sa se termine intre noi doi(eu si el)am tot sperat ca altul o sa fie finalul iinsa nu intotdeauna tot ceea ce visam devine realitate......iti multumesc din nou pentru timpul acordat
Sus In jos
micaela69




feminin
Numarul mesajelor : 3
Varsta : 55
Reputatie : 0
Puncte : 5227
Data de inscriere : 10/06/2010

TAROT EGIPTEAN - Vreti sa va cunoasteti viitorul? - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: TAROT EGIPTEAN - Vreti sa va cunoasteti viitorul?   TAROT EGIPTEAN - Vreti sa va cunoasteti viitorul? - Pagina 4 Icon_minitimeJoi Iun 10, 2010 11:06 am

Mihaela
5, 8, 9, 7, 24, 2

Sentimental

Voi intemeia o familie cu Franco Brancato? Daca nu cu el cu altcineva ?


Sunt nascuta pe 02 august 1969, in Romania, iar el pe 04 august 1966 in Germania.


Multumesc frumos! TAROT EGIPTEAN - Vreti sa va cunoasteti viitorul? - Pagina 4 Kiss


Asteptam eu si fiul meu Alex cu sufletul la gura raspunsul tau. TAROT EGIPTEAN - Vreti sa va cunoasteti viitorul? - Pagina 4 Icon_cry TAROT EGIPTEAN - Vreti sa va cunoasteti viitorul? - Pagina 4 Icon_cry


Ultima editare efectuata de catre micaela69 in Dum Iun 13, 2010 7:40 pm, editata de 2 ori
Sus In jos
Karina
Senior
Senior
Karina


feminin
Numarul mesajelor : 171
Localisation : Pe munte
Reputatie : 3
Puncte : 5921
Data de inscriere : 27/03/2009

TAROT EGIPTEAN - Vreti sa va cunoasteti viitorul? - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: TAROT EGIPTEAN - Vreti sa va cunoasteti viitorul?   TAROT EGIPTEAN - Vreti sa va cunoasteti viitorul? - Pagina 4 Icon_minitimeJoi Iun 10, 2010 7:30 pm

Karina

8 5 3 20 6 7

financiar

Vand anul acesta pamantul si proprietatea ca sa ma mut din localitate?

Multumesc anticipat.
Sus In jos
micaela69




feminin
Numarul mesajelor : 3
Varsta : 55
Reputatie : 0
Puncte : 5227
Data de inscriere : 10/06/2010

TAROT EGIPTEAN - Vreti sa va cunoasteti viitorul? - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: TAROT EGIPTEAN - Vreti sa va cunoasteti viitorul?   TAROT EGIPTEAN - Vreti sa va cunoasteti viitorul? - Pagina 4 Icon_minitimeLun Iun 28, 2010 5:25 pm

Mai avem vre-o sansa sa ni se raspunda? TAROT EGIPTEAN - Vreti sa va cunoasteti viitorul? - Pagina 4 Pling
Sus In jos
micaela69




feminin
Numarul mesajelor : 3
Varsta : 55
Reputatie : 0
Puncte : 5227
Data de inscriere : 10/06/2010

TAROT EGIPTEAN - Vreti sa va cunoasteti viitorul? - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Multumesc!   TAROT EGIPTEAN - Vreti sa va cunoasteti viitorul? - Pagina 4 Icon_minitimeLun Iun 28, 2010 7:03 pm

Multumesc frumos Isis. Dar nu inca ce inseamna, ca va fi mai tarziu sau ca inca nu se prevede nimic?
Sus In jos
mihacrin




feminin
Numarul mesajelor : 2
Varsta : 46
Localisation : Bucuresti
Emploi : prof
Reputatie : 0
Puncte : 5179
Data de inscriere : 27/07/2010

TAROT EGIPTEAN - Vreti sa va cunoasteti viitorul? - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: TAROT EGIPTEAN - Vreti sa va cunoasteti viitorul?   TAROT EGIPTEAN - Vreti sa va cunoasteti viitorul? - Pagina 4 Icon_minitimeMar Iul 27, 2010 7:45 pm

Buna Isis,
Sunt Balanta nascuta pe 2 octombrie 1977, intre 4.30 si 5 dimineata, in Bacau.
Trec printr-o perioada foarte grea in casnicie.
Ma poti ajuta cu un raspuns, te rog?
Numerele: 21, 17, 10, 2, 8, 23.
Sus In jos
perla_neagra




Numarul mesajelor : 1
Reputatie : 0
Puncte : 5177
Data de inscriere : 28/07/2010

TAROT EGIPTEAN - Vreti sa va cunoasteti viitorul? - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: TAROT EGIPTEAN - Vreti sa va cunoasteti viitorul?   TAROT EGIPTEAN - Vreti sa va cunoasteti viitorul? - Pagina 4 Icon_minitimeMier Iul 28, 2010 1:34 pm

Buna Isis
Sunt Elena, nascuta 16.08.1981 orele 05.50 AM Gura Humorului, Suceava
Numerele: 7,1,16,9,21,13
Sentimental
Poti sa-mi spui ce se va intampla in perioada urmatoare (luni) in relatia cu barbatul pe care il iubesc?
Multumesc
Sus In jos
Admin
Master
Master
Admin


masculin
Numarul mesajelor : 1461
Localisation : Pe punte
Reputatie : 39
Puncte : 7402
Data de inscriere : 22/11/2006

TAROT EGIPTEAN - Vreti sa va cunoasteti viitorul? - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: TAROT EGIPTEAN - Vreti sa va cunoasteti viitorul?   TAROT EGIPTEAN - Vreti sa va cunoasteti viitorul? - Pagina 4 Icon_minitimeMier Iul 28, 2010 2:25 pm

din pacate Isis este in vacanta si nu poate raspunde la intrebarile voastre
mersi de intelegere TAROT EGIPTEAN - Vreti sa va cunoasteti viitorul? - Pagina 4 Icon_exclaim
Sus In jos
http://www.belgianul.com
mihacrin




feminin
Numarul mesajelor : 2
Varsta : 46
Localisation : Bucuresti
Emploi : prof
Reputatie : 0
Puncte : 5179
Data de inscriere : 27/07/2010

TAROT EGIPTEAN - Vreti sa va cunoasteti viitorul? - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: TAROT EGIPTEAN - Vreti sa va cunoasteti viitorul?   TAROT EGIPTEAN - Vreti sa va cunoasteti viitorul? - Pagina 4 Icon_minitimeJoi Iul 29, 2010 12:21 am

Va multumesc pentru raspuns. As putea sa intreb cand va fi disponibila?
Sus In jos
Admin
Master
Master
Admin


masculin
Numarul mesajelor : 1461
Localisation : Pe punte
Reputatie : 39
Puncte : 7402
Data de inscriere : 22/11/2006

TAROT EGIPTEAN - Vreti sa va cunoasteti viitorul? - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: TAROT EGIPTEAN - Vreti sa va cunoasteti viitorul?   TAROT EGIPTEAN - Vreti sa va cunoasteti viitorul? - Pagina 4 Icon_minitimeJoi Iul 29, 2010 8:31 am

mihacrin a scris:
Va multumesc pentru raspuns. As putea sa intreb cand va fi disponibila?
imi pare rau dar nu stiu
Sus In jos
http://www.belgianul.com
alinablaj48




Numarul mesajelor : 1
Reputatie : 0
Puncte : 5081
Data de inscriere : 01/11/2010

TAROT EGIPTEAN - Vreti sa va cunoasteti viitorul? - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Buna seara!   TAROT EGIPTEAN - Vreti sa va cunoasteti viitorul? - Pagina 4 Icon_minitimeLun Noi 01, 2010 10:04 pm

Ma numesc Andreea Ioana
numerele pe care le-am ales sunt:3,11,14,18,5,20
domeniul:viata sentimentala
As dori sa stiu daca voi putea ramane insarcinata anul acesta.Va multumesc!
Sus In jos
Admin
Master
Master
Admin


masculin
Numarul mesajelor : 1461
Localisation : Pe punte
Reputatie : 39
Puncte : 7402
Data de inscriere : 22/11/2006

TAROT EGIPTEAN - Vreti sa va cunoasteti viitorul? - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: TAROT EGIPTEAN - Vreti sa va cunoasteti viitorul?   TAROT EGIPTEAN - Vreti sa va cunoasteti viitorul? - Pagina 4 Icon_minitimeMar Noi 02, 2010 5:26 pm

alinablaj48 a scris:
Ma numesc Andreea Ioana
numerele pe care le-am ales sunt:3,11,14,18,5,20
domeniul:viata sentimentala
As dori sa stiu daca voi putea ramane insarcinata anul acesta.Va multumesc!
Dupa cum am mai spus ISIS nu mai poate raspunde mesajelor de pe acest sit drept pentru care am inchis acest subiect.
Mersi pentru intelegere.
Sus In jos
http://www.belgianul.com
Continut sponsorizat





TAROT EGIPTEAN - Vreti sa va cunoasteti viitorul? - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: TAROT EGIPTEAN - Vreti sa va cunoasteti viitorul?   TAROT EGIPTEAN - Vreti sa va cunoasteti viitorul? - Pagina 4 Icon_minitime

Sus In jos
 
TAROT EGIPTEAN - Vreti sa va cunoasteti viitorul?
Sus 
Pagina 4 din 4Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4
 Subiecte similare
-
» viitorul meu
» TAROT ONLINE
» Viitorul nostru
» CONSILIERE TAROT
» as dori sa stiu si eu viitorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
DIROBENELU :: SPOVEDESTE-TE LU GOGU-
Mergi direct la:  
|
creează un forum | ©phpBB | Forum gratuit de suport | Semnaleaza un abuz | Discutii recente