DIROBENELU
Bine ai venit pe acest sit!
Participand activ la acest forum, vom putea imbunatatii calitatea lui.
Multumim
DIROBENELU
Bine ai venit pe acest sit!
Participand activ la acest forum, vom putea imbunatatii calitatea lui.
Multumim
DIROBENELU
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

DIROBENELU

DIROBENELU
 
PortalAcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 TAROT EGIPTEAN - Vreti sa va cunoasteti viitorul?

In jos 
+33
micaela69
vivia30
purelove
Bed_eyes22
MihaiStancu
oanaoana
silviucristi
storm
madalinutza
ana_43
Quartz
doruta67
lady_sov
lauram81
Rouge
LEX
anda
flory_01
TzH2O
Giulia
cora
mareea
Alessia105
deklaas
red mask
MICA
Badea
Mico
Sfinta Vineri
carmen
Admin
sanziana
Neptuna
37 participan?i
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4  Urmatorul
AutorMesaj
LEX
Junior
Junior
LEX


masculin
Numarul mesajelor : 79
Localisation : pe Terra
Emploi : in lumea ideilor
Loisirs : cunoasterea
Reputatie : 0
Puncte : 6266
Data de inscriere : 03/08/2007

TAROT EGIPTEAN - Vreti sa va cunoasteti viitorul? - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: TAROT EGIPTEAN - Vreti sa va cunoasteti viitorul?   TAROT EGIPTEAN - Vreti sa va cunoasteti viitorul? - Pagina 3 Icon_minitimeLun Aug 20, 2007 11:01 pm

Rouge a scris:
Eu (inca) mai sper ca viitorul meu sa nu fie asa "semnificativ" ca si tacerea care s-a lasat! scratch Smile

Mai sinteti pe aici?! ;)

draga Rouge, eu nu ma ocup cu ghicitul ci cu astro. o astrograma este o fotografie a programului de viata a unui individ. astrele predispun, omul dispune. pt. a putea face o astrograma trebuie: data, locul, ora nasterii. odata coordonatele schimbate, de ex. in cazul emigrarii intr-o alta tara, Destinul poate si el sa fie schimbat, modificat intr-o mai mica sau mai mare masura asta pt. ca exista o legatura subtila indestructibila intre locul nasterii si individ.
numai bine!
Sus In jos
Rouge
Bleu
Bleu



Numarul mesajelor : 41
Varsta : 50
Reputatie : 0
Puncte : 6277
Data de inscriere : 23/07/2007

TAROT EGIPTEAN - Vreti sa va cunoasteti viitorul? - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: TAROT EGIPTEAN - Vreti sa va cunoasteti viitorul?   TAROT EGIPTEAN - Vreti sa va cunoasteti viitorul? - Pagina 3 Icon_minitimeLun Aug 20, 2007 11:12 pm

LEX a scris:
exista o legatura subtila indestructibila intre locul nasterii si individ. numai bine!

asta poti s-o zici de 3 ori!!!! stiam eu de ce acasa mi-a fost cel mai bine pe lume Very Happy

si Lex nu credeam ca te ocupi cu "ghicitul" - in nici un caz; cum nu cred asta nici despre Isis; de aceea spuneam inca de la inceput ca va felicit; cred ca este vorba despre o alta forma de cunoastere
Sus In jos
Rouge
Bleu
Bleu



Numarul mesajelor : 41
Varsta : 50
Reputatie : 0
Puncte : 6277
Data de inscriere : 23/07/2007

TAROT EGIPTEAN - Vreti sa va cunoasteti viitorul? - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: TAROT EGIPTEAN - Vreti sa va cunoasteti viitorul?   TAROT EGIPTEAN - Vreti sa va cunoasteti viitorul? - Pagina 3 Icon_minitimeDum Sept 16, 2007 5:10 pm

Rouge a scris:
Cum consider ca talentul de a vedea dincolo, de a patrunde intr-o lume a spiritului este un dar, o binecuvantare, vreau s-o felicit pe ISIS pentru aceasta; ca si pe LEX de altfel

Am si eu o intrebare legata de viata prin strainataturi. asadar, as dori sa aflu daca familia noastra isi poate gasi un rost aici?
intreb asta nu pentru ca nu vrem sa luptam in continuare, ci privind putin peste umar la ceea ce ne-am dorit, la (ne)realizari, la nevoia de stabilitate...nu prea au iesit lucrurile la socoteala; si pentru ca de multe ori mi-am pus intrebarea daca e cazul sa continuam aici...
recunosc totusi ca acum incepe sa se arate o luminita, dar as vrea sa stiu daca intr-adevar e ceva de viitor

date: 1 Martie 1974, ora 6 dimineata
merci anticipat!

mai este cineva pe aici? :roll: ISIS intoarce-te!!! Smile
Sus In jos
lady_sov

lady_sov


Numarul mesajelor : 1
Varsta : 34
Reputatie : 0
Puncte : 6154
Data de inscriere : 23/11/2007

TAROT EGIPTEAN - Vreti sa va cunoasteti viitorul? - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: buna:)   TAROT EGIPTEAN - Vreti sa va cunoasteti viitorul? - Pagina 3 Icon_minitimeVin Noi 23, 2007 3:12 pm

nicolae carmen-elena

> 14/12/1989

> Domeniul consultatiei: sentimental

> ce se va intampla in viitorul apropiat? pe plan sentimental...
Sus In jos
doruta67




Numarul mesajelor : 1
Varsta : 57
Reputatie : 0
Puncte : 6154
Data de inscriere : 23/11/2007

TAROT EGIPTEAN - Vreti sa va cunoasteti viitorul? - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: ghicitul in tarot   TAROT EGIPTEAN - Vreti sa va cunoasteti viitorul? - Pagina 3 Icon_minitimeVin Noi 23, 2007 7:05 pm

ISIS a scris:
TAROT EGIPTEAN - Vreti sa va cunoasteti viitorul? - Pagina 3 BanerIsis


ISIS,
Va prezice viitorul cu TAROTUL EGIPTEAN



Osiris- Binefacatorul, Isis – Dragostea Eterna, Thot- Zeul Stiintei si Intelepciunii, - Esenta Cosmosului, Imhotep-Arhitectul primei piramide, Horus - Protectorul …Mitologia Egiptului Antic este incarcata de simboluri, fiind la originea tarotului insusi si al astrologiei moderne.


Draga Isis,
inatamplator am gasit acest forum si vreau sa iti multumesc anticipat pentru raspunsul tau la intrebarea mea:

Numele meu este Mihaela Doruta, sunt nascuta la 02.06.1967
Domeniul intrebarii mele este cel sentimental.
Iata intrebarea: Acum 6 luni am cunoscut un barbat stabilit in America. Vreau sa stiu daca avem un viitor impreuna.

Multumesc frumos si tot binele din lume.



Tarotul egiptean este o arta divinatorie in care rezolvarea problemelor se obtine prin consultarea cartilor de tarot.

ISIS va raspunde la intrebarile dvs sentimentale, profesionale, financiare si de sanatate.

Pentru o consultatie gratuita cu ISIS va rugam sa adresati pe Forum urmatoarele date:

> Prenumele

> Data , luna si anul nasterii

> Domeniul consultatiei : alegeti un singur domeniu printre cele patru mentionate :
sentimental / profesional/ finannciar / sanatate

> O singura intrebare; foarte specifica, evitati intrebarile generale

> ISIS va raspunde dupa consultarea cartilor direct pe Forum

Ps. Daca considerati ca informatiile pe care trebuie sa le dati sunt confidentiale trimiteti un PM cu acestea. Inainte de-a trimite un PM, va rog cereti-mi acordul pe Forum. Raspunsul va fi publicat pe Forum*

*Numai pentru cazuri speciale/delicate raspuns in PM
Sus In jos
Quartz
Bleu
Bleu
Quartz


feminin
Numarul mesajelor : 36
Reputatie : 0
Puncte : 6168
Data de inscriere : 09/11/2007

TAROT EGIPTEAN - Vreti sa va cunoasteti viitorul? - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: TAROT EGIPTEAN - Vreti sa va cunoasteti viitorul?   TAROT EGIPTEAN - Vreti sa va cunoasteti viitorul? - Pagina 3 Icon_minitimeVin Noi 23, 2007 7:07 pm

Exclamation


Ultima editare efectuata de catre in Lun Dec 10, 2007 5:04 pm, editata de 2 ori
Sus In jos
ana_43




Numarul mesajelor : 3
Varsta : 60
Reputatie : 0
Puncte : 6151
Data de inscriere : 26/11/2007

TAROT EGIPTEAN - Vreti sa va cunoasteti viitorul? - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: TAROT EGIPTEAN - Vreti sa va cunoasteti viitorul?   TAROT EGIPTEAN - Vreti sa va cunoasteti viitorul? - Pagina 3 Icon_minitimeVin Noi 30, 2007 6:38 am

draga isis ,sunt profund nefericita ,te rog sa-mi spui daca imi gasesc pacea mintii si a sufletului ca nu stiu ce sa mai fac.ce sa fac sa fiu sanatoasa?
Sus In jos
ana_43




Numarul mesajelor : 3
Varsta : 60
Reputatie : 0
Puncte : 6151
Data de inscriere : 26/11/2007

TAROT EGIPTEAN - Vreti sa va cunoasteti viitorul? - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: TAROT EGIPTEAN - Vreti sa va cunoasteti viitorul?   TAROT EGIPTEAN - Vreti sa va cunoasteti viitorul? - Pagina 3 Icon_minitimeVin Noi 30, 2007 6:39 am

sunt nascuta in 23 ianuarie 1964.multumesc
Sus In jos
madalinutza




Numarul mesajelor : 1
Varsta : 41
Reputatie : 0
Puncte : 6145
Data de inscriere : 02/12/2007

TAROT EGIPTEAN - Vreti sa va cunoasteti viitorul? - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: TAROT EGIPTEAN - Vreti sa va cunoasteti viitorul?   TAROT EGIPTEAN - Vreti sa va cunoasteti viitorul? - Pagina 3 Icon_minitimeDum Dec 02, 2007 3:46 pm

ISIS a scris:
TAROT EGIPTEAN - Vreti sa va cunoasteti viitorul? - Pagina 3 BanerIsis


ISIS,
Va prezice viitorul cu TAROTUL EGIPTEAN


Osiris- Binefacatorul, Isis – Dragostea Eterna, Thot- Zeul Stiintei si Intelepciunii, - Esenta Cosmosului, Imhotep-Arhitectul primei piramide, Horus - Protectorul …Mitologia Egiptului Antic este incarcata de simboluri, fiind la originea tarotului insusi si al astrologiei moderne.

Tarotul egiptean este o arta divinatorie in care rezolvarea problemelor se obtine prin consultarea cartilor de tarot.

ISIS va raspunde la intrebarile dvs sentimentale, profesionale, financiare si de sanatate.

Pentru o consultatie gratuita cu ISIS va rugam sa adresati pe Forum urmatoarele date:

> Prenumele

> Data , luna si anul nasterii

> Domeniul consultatiei : alegeti un singur domeniu printre cele patru mentionate :
sentimental / profesional/ finannciar / sanatate

> O singura intrebare; foarte specifica, evitati intrebarile generale

> ISIS va raspunde dupa consultarea cartilor direct pe Forum

Ps. Daca considerati ca informatiile pe care trebuie sa le dati sunt confidentiale trimiteti un PM cu acestea. Inainte de-a trimite un PM, va rog cereti-mi acordul pe Forum. Raspunsul va fi publicat pe Forum*

*Numai pentru cazuri speciale/delicate raspuns in PM
draga Isis,
sunt nascuta in 13.07.1983 si sunt indragostita de un baiat nascut pe data de 20.07.1983
eu romanca...el italian...il voi revedea la sfarsitul lunii decembrie..avem vreun viitor?nu stiu ce sa cred despre relatia noastra:(
Sus In jos
storm
Senior
Senior
storm


Numarul mesajelor : 133
Varsta : 50
Reputatie : 0
Puncte : 6201
Data de inscriere : 17/10/2007

TAROT EGIPTEAN - Vreti sa va cunoasteti viitorul? - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: TAROT EGIPTEAN - Vreti sa va cunoasteti viitorul?   TAROT EGIPTEAN - Vreti sa va cunoasteti viitorul? - Pagina 3 Icon_minitimeVin Dec 07, 2007 12:19 pm

Buna ISIS si bine ai revenit! flower

eu am o intrebare tare concreta, dar nu stiu daca ai putea sa-mi dai un raspuns.....

exista vreo sansa pentru un copil in viitor?

Multumesc.. pentru orice raspuns Smile
(datele mele le-am trimis pe PM)
Sus In jos
storm
Senior
Senior
storm


Numarul mesajelor : 133
Varsta : 50
Reputatie : 0
Puncte : 6201
Data de inscriere : 17/10/2007

TAROT EGIPTEAN - Vreti sa va cunoasteti viitorul? - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: TAROT EGIPTEAN - Vreti sa va cunoasteti viitorul?   TAROT EGIPTEAN - Vreti sa va cunoasteti viitorul? - Pagina 3 Icon_minitimeLun Dec 10, 2007 1:37 pm

ISIS a scris:
storm a scris:
Buna ISIS si bine ai revenit! flower

eu am o intrebare tare concreta, dar nu stiu daca ai putea sa-mi dai un raspuns.....

exista vreo sansa pentru un copil in viitor?

Multumesc.. pentru orice raspuns Smile
(datele mele le-am trimis pe PM)

Draga Storm,

Intrebarile legate de sanatate, copii sunt foarte delicate.
Mai ales ca este difcil sa datezi in timp.

Pentru tine, ce iti pot spune este ca ai toate sansele de a avea un copil in viitor cu persoana care este alaturi de tine acum. Conditiile sunt favorabile, nu vad nici un obstacol "mare".

Am chiar impresia ca astepti o veste sau resultatul unui test?
Eu cred ca in scurt timp vei avea vesti bune Smile

Numai bine.
ISIS

MULTUMESC!!!!!!!! recunosc, am ramas fara cuvinte.. zambind! sunny
si tie ISIS numai bine si tot ce poate fi mai frumos!

merci
Sus In jos
silviucristi




Numarul mesajelor : 3
Varsta : 35
Reputatie : 0
Puncte : 6135
Data de inscriere : 12/12/2007

TAROT EGIPTEAN - Vreti sa va cunoasteti viitorul? - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: multumiri anticipate !   TAROT EGIPTEAN - Vreti sa va cunoasteti viitorul? - Pagina 3 Icon_minitimeMier Dec 12, 2007 5:00 pm

Ma numesc Silviu shi cele 6 numere vor fi 13,19 ,22,27,16,18 16.05.1989
domeniul consultatziei vreau sa fie sentimental .....am iubit vreo data numai o fata ....?


Ultima editare efectuata de catre in Mier Dec 12, 2007 5:20 pm, editata de 1 ori
Sus In jos
silviucristi




Numarul mesajelor : 3
Varsta : 35
Reputatie : 0
Puncte : 6135
Data de inscriere : 12/12/2007

TAROT EGIPTEAN - Vreti sa va cunoasteti viitorul? - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: multzumiri anticipate!   TAROT EGIPTEAN - Vreti sa va cunoasteti viitorul? - Pagina 3 Icon_minitimeMier Dec 12, 2007 5:08 pm

imi cer scz dar simt ca ar trebui sa mai pun o intrebare oare tu imi potzi raspunde...?
ma numesc silviu din nou aceleashi 6 numere 16 13 22 27 18 9 nu am shtiut sa aleg domeniul din care face parte fiindca nu este nici unul din cele prezente .intrebarea care ma macina de f mult timp este legata de dorintza de a afla ce am fost intr-o viatza anterioara ....imi potzi spune asta ??? sincere multumiri shi multzi pupici 16.05.1989
Sus In jos
silviucristi




Numarul mesajelor : 3
Varsta : 35
Reputatie : 0
Puncte : 6135
Data de inscriere : 12/12/2007

TAROT EGIPTEAN - Vreti sa va cunoasteti viitorul? - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: TAROT EGIPTEAN - Vreti sa va cunoasteti viitorul?   TAROT EGIPTEAN - Vreti sa va cunoasteti viitorul? - Pagina 3 Icon_minitimeMier Dec 12, 2007 10:04 pm

Draga isis itzi multzumesc f mult pt ca mi-ai raspuns ...totushi ma preocupa trecutul fiindca in el se reflecta viitorul shi nu numai ..sunt f curios am anumite pasiuni greu de explicat shi putzin probabil sunt moshtenite shi ash fi vrut sa aflu asta insa daca nu se poate itzi multzumesc oricum pt efort ...:*
Sus In jos
storm
Senior
Senior
storm


Numarul mesajelor : 133
Varsta : 50
Reputatie : 0
Puncte : 6201
Data de inscriere : 17/10/2007

TAROT EGIPTEAN - Vreti sa va cunoasteti viitorul? - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: TAROT EGIPTEAN - Vreti sa va cunoasteti viitorul?   TAROT EGIPTEAN - Vreti sa va cunoasteti viitorul? - Pagina 3 Icon_minitimeJoi Ian 10, 2008 12:19 pm

LA MULTI ANI ISIS si numai preziceri de bine in noul an! ;)

ai putea te rog sa-mi spui ceva despre domeniul profesional? stagnare, evolutie?

Merci mult!
Sus In jos
oanaoana

oanaoana


Numarul mesajelor : 2
Varsta : 47
Reputatie : 0
Puncte : 6106
Data de inscriere : 10/01/2008

TAROT EGIPTEAN - Vreti sa va cunoasteti viitorul? - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: TAROT EGIPTEAN - Vreti sa va cunoasteti viitorul?   TAROT EGIPTEAN - Vreti sa va cunoasteti viitorul? - Pagina 3 Icon_minitimeJoi Ian 10, 2008 6:55 pm

Draga Isis am doua intrebari concrete :
1.Sunt sanse in acest an sa devin mamica sau mai trebuie sa am rabdare?
2.Ce se intrevede din punct de vedere profesional pentru anul 2008?
Oana, 19.04.1977
Multumesc anticipat flower
Sus In jos
MihaiStancu




Numarul mesajelor : 6
Varsta : 51
Reputatie : 0
Puncte : 6109
Data de inscriere : 07/01/2008

TAROT EGIPTEAN - Vreti sa va cunoasteti viitorul? - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: TAROT EGIPTEAN - Vreti sa va cunoasteti viitorul?   TAROT EGIPTEAN - Vreti sa va cunoasteti viitorul? - Pagina 3 Icon_minitimeDum Ian 13, 2008 10:57 am

Draga Isis,

Bine te-am gasit si multumiri anticipate.

Numere: 1,3, 5,8,9,19

Data nasterii: 23.11.1972

Intrebare legata de domeniul profesional: Voi obtine un job stabil in acest an ? (si poate ceva indicii care sa ajute la gasirea acestuia Smile
un weekend placut tie si si tuturor de pe site
Sus In jos
storm
Senior
Senior
storm


Numarul mesajelor : 133
Varsta : 50
Reputatie : 0
Puncte : 6201
Data de inscriere : 17/10/2007

TAROT EGIPTEAN - Vreti sa va cunoasteti viitorul? - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: TAROT EGIPTEAN - Vreti sa va cunoasteti viitorul?   TAROT EGIPTEAN - Vreti sa va cunoasteti viitorul? - Pagina 3 Icon_minitimeMar Ian 15, 2008 1:50 pm

ISIS a scris:
storm a scris:
LA MULTI ANI ISIS si numai preziceri de bine in noul an! ;)

ai putea te rog sa-mi spui ceva despre domeniul profesional? stagnare, evolutie?

Merci mult!

Draga Storm,

Astept numerele cum am precizat in anut, adica:
6 numere cuprinse intre 1-25
si o intrebare precisa despre domeniul ales (ex: schimb serviciul anul acesta? sau Imi mareste salariul anul acesta?) etc...
Atentie: Numerele transmise se refera numai la intrebarea pusa.

ISIS

1, 3, 7, 12, 21, 24
Schimb actualul loc de munca si daca nu, exista o evolutie? (bani, consolidarea pozitiei, recunoastere)

PS: nu am nici cea mai vaga idee cu ce as putea sa schimb actualul job, ca lipsesc prea multe din ecuatie

Smile o zi buna! (in fiecare zi)
Sus In jos
oanaoana

oanaoana


Numarul mesajelor : 2
Varsta : 47
Reputatie : 0
Puncte : 6106
Data de inscriere : 10/01/2008

TAROT EGIPTEAN - Vreti sa va cunoasteti viitorul? - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: TAROT EGIPTEAN - Vreti sa va cunoasteti viitorul?   TAROT EGIPTEAN - Vreti sa va cunoasteti viitorul? - Pagina 3 Icon_minitimeMar Ian 15, 2008 4:15 pm

ISIS a scris:
oanaoana a scris:
Draga Isis am doua intrebari concrete :
1.Sunt sanse in acest an sa devin mamica sau mai trebuie sa am rabdare?
=> am nevoie de 6 numere cuprinse intre 1-25

Citat :
2.Ce se intrevede din punct de vedere profesional pentru anul 2008?
Oana, 19.04.1977
Multumesc anticipat
=> care este intrebarea? Ce vrei sa stii exact?
Trimite-mi inca 6 numere gandindu-te la intrebarea pusa.

ISIS

Pentru intrebarea 1 numerele sunt: 1, 3 , 6, 7, 13, 23


Iar pentru intrebarea a doua numerele sunt : 5, 7, 9, 10 , 15, 21 .
Concret pentru a doua intrebare as dori sa stiu daca ( si cat de curand daca se poate ) voi obtine slujba dorita?
Multumesc inca o data pentru efortul depus. sunny
Sus In jos
storm
Senior
Senior
storm


Numarul mesajelor : 133
Varsta : 50
Reputatie : 0
Puncte : 6201
Data de inscriere : 17/10/2007

TAROT EGIPTEAN - Vreti sa va cunoasteti viitorul? - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: TAROT EGIPTEAN - Vreti sa va cunoasteti viitorul?   TAROT EGIPTEAN - Vreti sa va cunoasteti viitorul? - Pagina 3 Icon_minitimeMar Ian 22, 2008 5:44 pm

ISIS a scris:

Pentru moment nu vad o schimare rapida. Posibilitati ar fi, dar nu cred ca se vor concretiza.
Cred ca va trebui sa-ti schimi atitudinea si sa fii mai activa, mai optimista. Am impresia ca nu vei schimba locul actul de munca. Chiar o sa ai o mare satisfactie. Vad o recunoastere a valorii muncii tale in munca actuala.
ISIS

Multumesc ISIS, chiar e o veste buna, pentru ca mi-as dori consolidarea pozitiei la actualul loc de munca. O sa-i dau inainte cu optimism! Very Happy (aaaa plus ca intre timp lucram si la materializarea celeilalte vesti bune pe care mi-ai dat-o, cu bebe- ar fi extraordinar)

Sanatae si impliniri si tie! flower
Sus In jos
Bed_eyes22

Bed_eyes22


feminin
Numarul mesajelor : 4
Varsta : 37
Localisation : Amsterdam
Reputatie : 0
Puncte : 5592
Data de inscriere : 15/06/2009

TAROT EGIPTEAN - Vreti sa va cunoasteti viitorul? - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: TAROT EGIPTEAN - Vreti sa va cunoasteti viitorul?   TAROT EGIPTEAN - Vreti sa va cunoasteti viitorul? - Pagina 3 Icon_minitimeLun Iun 15, 2009 4:38 pm

Buna Isis ma numesc Alexandra si am o problema acum patru ani inainte ca tatal meu sa moara o femei a venit la mine ( lucram intrun magazin de incaltaminte ) si ma intrebat daca vreau sa-mi ghiceasca nu am luat-o in serios ....nu am crezut nimikl din cea mia spus mia cerut pe vremea acea 15 ron ......eram maritata.....ea mia spus ca nu o sa raman cu acea persoana dar o sa am o fetita cu el ,ca o sa-mi moara cineva din fam drag intr-o si de luni sau joi ...mia spus ca o sa am problem cu cei care imbraca haina statului ( si asa a fost ) mia scus ca o sa cunosc pe cineva mai invarsta ca mine si o sa fiu bogata.....nu ma intereseaza sa fiu bogata dar chestia este ca am cunoscut si acea persoana invarsta tot cea ce mia spus sa adeverit.....vreau doar sa stiu daca o sa am fetita mea cu mine pling pling pling
Sus In jos
Bed_eyes22

Bed_eyes22


feminin
Numarul mesajelor : 4
Varsta : 37
Localisation : Amsterdam
Reputatie : 0
Puncte : 5592
Data de inscriere : 15/06/2009

TAROT EGIPTEAN - Vreti sa va cunoasteti viitorul? - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: isis   TAROT EGIPTEAN - Vreti sa va cunoasteti viitorul? - Pagina 3 Icon_minitimeJoi Iun 18, 2009 6:39 pm

Mai Isis imi mai dai si mie te rog raspunsu la intrebarea daca o sa am fetita cu mine sunt nascuta pe 09.07.1987 din Bucuresti sper ca te grabesti si u
Sus In jos
sanziana
Staff Officer
Staff Officer
sanziana


Numarul mesajelor : 1365
Varsta : 74
Reputatie : 18
Puncte : 7256
Data de inscriere : 24/11/2006

TAROT EGIPTEAN - Vreti sa va cunoasteti viitorul? - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: TAROT EGIPTEAN - Vreti sa va cunoasteti viitorul?   TAROT EGIPTEAN - Vreti sa va cunoasteti viitorul? - Pagina 3 Icon_minitimeVin Iun 19, 2009 7:57 am

Isis,
Mai apelez si eu la tine:
In iulie ar trebui sa dau un examen si daca as reusi, mi-as schimba slujba.
Ce zici, sunt sanse de reusita, merita sa incerc sau nu?
Examenul este dificil, dar nu se stie niciodata!
Mersi anticipat! Cool
Sus In jos
http://jurtrad.own0.com/
sanziana
Staff Officer
Staff Officer
sanziana


Numarul mesajelor : 1365
Varsta : 74
Reputatie : 18
Puncte : 7256
Data de inscriere : 24/11/2006

TAROT EGIPTEAN - Vreti sa va cunoasteti viitorul? - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: TAROT EGIPTEAN - Vreti sa va cunoasteti viitorul?   TAROT EGIPTEAN - Vreti sa va cunoasteti viitorul? - Pagina 3 Icon_minitimeVin Iun 19, 2009 8:36 am

Am omis sa dau numere:
3,12,17,7,15,16
Sus In jos
http://jurtrad.own0.com/
Bed_eyes22

Bed_eyes22


feminin
Numarul mesajelor : 4
Varsta : 37
Localisation : Amsterdam
Reputatie : 0
Puncte : 5592
Data de inscriere : 15/06/2009

TAROT EGIPTEAN - Vreti sa va cunoasteti viitorul? - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Multumesc Isis   TAROT EGIPTEAN - Vreti sa va cunoasteti viitorul? - Pagina 3 Icon_minitimeVin Iun 19, 2009 9:24 am

Te cosidera pritena mea Scumpa mea Isis ...este adevarat tot ce mi-ai spus si sunt o fire ambitioasa mi se spune mereu azi chiar trebuie sa ma intalnesc cu cineva pt a lucra pt persoana respectiva cat despre iubire sunt cu cineva care ma iubeste ....crede-ma ca in momentul in care am citit mesajul de la tine am avut lacrimi in ochii pt ca o iubesc si chiar aveam nevoie de un pic de imbarbatare ....dar totusi cine este acea persoana care ma va ajuta ? Este cel cu care sunt acum sau va fi altu ?!Shocked el e nascut pe 13.12.1970 poate imi poti spune ceva si depre el si se numeste Marnix te pop
Sus In jos
Continut sponsorizat





TAROT EGIPTEAN - Vreti sa va cunoasteti viitorul? - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: TAROT EGIPTEAN - Vreti sa va cunoasteti viitorul?   TAROT EGIPTEAN - Vreti sa va cunoasteti viitorul? - Pagina 3 Icon_minitime

Sus In jos
 
TAROT EGIPTEAN - Vreti sa va cunoasteti viitorul?
Sus 
Pagina 3 din 4Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4  Urmatorul
 Subiecte similare
-
» viitorul meu
» TAROT ONLINE
» Viitorul nostru
» CONSILIERE TAROT
» as dori sa stiu si eu viitorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
DIROBENELU :: SPOVEDESTE-TE LU GOGU-
Mergi direct la:  
|
Creati un forum | ©phpBB | Forum gratuit de suport | Semnaleaza un abuz | Discutii recente