DIROBENELU
Bine ai venit pe acest sit!
Participand activ la acest forum, vom putea imbunatatii calitatea lui.
Multumim
DIROBENELU
Bine ai venit pe acest sit!
Participand activ la acest forum, vom putea imbunatatii calitatea lui.
Multumim
DIROBENELU
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

DIROBENELU

DIROBENELU
 
PortalAcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 Gasirea unui loc de munca in Belgia

In jos 
2 participan?i
AutorMesaj
flower4u




Numarul mesajelor : 2
Reputatie : 0
Puncte : 4532
Data de inscriere : 14/05/2012

Gasirea unui loc de munca in Belgia Empty
MesajSubiect: Gasirea unui loc de munca in Belgia   Gasirea unui loc de munca in Belgia Icon_minitimeLun Mai 14, 2012 10:02 pm

Mi-as dori sa vad pe site mai multe anunturi cu oferte de munca, daca este posibil. Sunt multi romani care nu au de munca in Belgia si ar fi de mare ajutor daca toti cei care sunt utilizatori pot posta un anunt cu adrese,informatii utile, firme, care angajeaza personal. Va multumesc.
Sus In jos
Admin
Master
Master
Admin


masculin
Numarul mesajelor : 1461
Localisation : Pe punte
Reputatie : 39
Puncte : 7410
Data de inscriere : 22/11/2006

Gasirea unui loc de munca in Belgia Empty
MesajSubiect: Re: Gasirea unui loc de munca in Belgia   Gasirea unui loc de munca in Belgia Icon_minitimeMar Mai 15, 2012 11:16 am

flower4u a scris:
Mi-as dori sa vad pe site mai multe anunturi cu oferte de munca, daca este posibil. Sunt multi romani care nu au de munca in Belgia si ar fi de mare ajutor daca toti cei care sunt utilizatori pot posta un anunt cu adrese,informatii utile, firme, care angajeaza personal. Va multumesc.
si eu mi-as dori, dar din pacate români vin pe un sit sa ceara informatii si nu sa dea informatii, asa ca dupa ce si-au gasit ceva nu le mai pasa de semenii lor...
Nu vreau sa generalizez, mai sunt si exceptii, dar din pacate asta-i situatia in comunitatea noastra de aici. daca cineva are vre-o idee cum s-ar putea schimba lucrurile si ce ar trebui facut, eu sunt gata sa o sprijin cu ajutorul acestui sit.
Sus In jos
http://www.belgianul.com
 
Gasirea unui loc de munca in Belgia
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» INFORMATII UTILE PENTRU GASIREA UNUI JOB IN BELGIA
» Franceza limba de baza pt gasirea unui serviciu la Bxl
» JURNALUL UNUI CALATOR
» JURNALUL UNUI CALATOR (2)
» Jurnalul unui calator (3)

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
DIROBENELU :: GENERAL-
Mergi direct la:  
|
creează un forum | ©phpBB | Forum gratuit de suport | Semnaleaza un abuz | Discutii recente