DIROBENELU
Bine ai venit pe acest sit!
Participand activ la acest forum, vom putea imbunatatii calitatea lui.
Multumim
DIROBENELU
Bine ai venit pe acest sit!
Participand activ la acest forum, vom putea imbunatatii calitatea lui.
Multumim
DIROBENELU
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

DIROBENELU

DIROBENELU
 
PortalAcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 Amsterdamul, orasul cu cele mai multe nationalitati!

In jos 
5 participan?i
AutorMesaj
sanziana
Staff Officer
Staff Officer
sanziana


Numarul mesajelor : 1365
Varsta : 74
Reputatie : 18
Puncte : 7264
Data de inscriere : 24/11/2006

Amsterdamul, orasul cu cele mai multe nationalitati! Empty
MesajSubiect: Amsterdamul, orasul cu cele mai multe nationalitati!   Amsterdamul, orasul cu cele mai multe nationalitati! Icon_minitimeJoi Aug 23, 2007 8:55 am

Stiati ca:
Amsterdamul este orasul, cu cele mai multe nationalitati din lume!
Locuiesc acolo peste 170, deci a intrecut New York-ul si alte orase mari!
Sus In jos
http://jurtrad.own0.com/
Sfinta Vineri
Expert
Expert
Sfinta Vineri


Numarul mesajelor : 615
Varsta : 117
Reputatie : 0
Puncte : 6539
Data de inscriere : 25/11/2006

Amsterdamul, orasul cu cele mai multe nationalitati! Empty
MesajSubiect: Re: Amsterdamul, orasul cu cele mai multe nationalitati!   Amsterdamul, orasul cu cele mai multe nationalitati! Icon_minitimeLun Oct 22, 2007 1:29 am

ZORRO a scris:
ce imi place la olandezii este cum pot sa controleze o societate atat de diversa si libertina
sunt de admirat

Sa controleze pe naiba! Amsterdamul si nu numai, are probleme enorme cu grupuri de tineri de origine marokana. Gunoaiele alea, printre altele jefuiesc si chiar iau la bataie femei invirsta! Fura si strica tot, iar politia olandeza nu le poate face nimic pentruca sunt opriti de legea idioata din Olanda!
Sus In jos
cba21
Senior
Senior
cba21


Numarul mesajelor : 111
Varsta : 47
Reputatie : 0
Puncte : 6192
Data de inscriere : 24/10/2007

Amsterdamul, orasul cu cele mai multe nationalitati! Empty
MesajSubiect: Re: Amsterdamul, orasul cu cele mai multe nationalitati!   Amsterdamul, orasul cu cele mai multe nationalitati! Icon_minitimeMar Oct 30, 2007 3:31 am

care toti mey? nu vezi ca sufla vantul p-aici :roll:
Sus In jos
Sfinta Vineri
Expert
Expert
Sfinta Vineri


Numarul mesajelor : 615
Varsta : 117
Reputatie : 0
Puncte : 6539
Data de inscriere : 25/11/2006

Amsterdamul, orasul cu cele mai multe nationalitati! Empty
MesajSubiect: Re: Amsterdamul, orasul cu cele mai multe nationalitati!   Amsterdamul, orasul cu cele mai multe nationalitati! Icon_minitimeMier Oct 31, 2007 11:01 am

cba21 a scris:
care toti mey? nu vezi ca sufla vantul p-aici :roll:

may, ne lasi? suntem putini dar buni... Twisted Evil


Tinelo, las' ca mergem impreuna... eu fac citi zece... las ca-l luam si pe CBA cu noi ca sa fim o gramada... Laughing
Sus In jos
sfarleaza
Junior
Junior
sfarleaza


Numarul mesajelor : 74
Varsta : 103
Reputatie : 0
Puncte : 6530
Data de inscriere : 10/12/2006

Amsterdamul, orasul cu cele mai multe nationalitati! Empty
MesajSubiect: Re: Amsterdamul, orasul cu cele mai multe nationalitati!   Amsterdamul, orasul cu cele mai multe nationalitati! Icon_minitimeVin Noi 02, 2007 11:26 pm

Sfinta Vineri a scris:
Gunoaiele alea, printre altele jefuiesc si chiar iau la bataie femei invirsta! Fura si strica tot, iar politia olandeza nu le poate face nimic pentruca sunt opriti de legea idioata din Olanda!

Nu generaliza sfanto, pentru ca bag mana'n foc ca ai sari ca arsa daca ai auzi pe cineva zicand "gunoaiele alea de romani care sparg case si fura la drumul mare"...
La venerabila ta varsta, accesele de rasism n'ar trebui sa mai rasara blow
Sus In jos
http://www.injustices.be
Sfinta Vineri
Expert
Expert
Sfinta Vineri


Numarul mesajelor : 615
Varsta : 117
Reputatie : 0
Puncte : 6539
Data de inscriere : 25/11/2006

Amsterdamul, orasul cu cele mai multe nationalitati! Empty
MesajSubiect: Re: Amsterdamul, orasul cu cele mai multe nationalitati!   Amsterdamul, orasul cu cele mai multe nationalitati! Icon_minitimeSam Noi 03, 2007 12:25 am

sfarleaza a scris:
Sfinta Vineri a scris:
Gunoaiele alea, printre altele jefuiesc si chiar iau la bataie femei invirsta! Fura si strica tot, iar politia olandeza nu le poate face nimic pentruca sunt opriti de legea idioata din Olanda!

Nu generaliza sfanto, pentru ca bag mana'n foc ca ai sari ca arsa daca ai auzi pe cineva zicand "gunoaiele alea de romani care sparg case si fura la drumul mare"...
La venerabila ta varsta, accesele de rasism n'ar trebui sa mai rasara blow

Embarassed eh... mama, tocmai din cauza virstei mi se trage!
Pai femeie de virsta mea nu mai indrazneste in ziua de azi sa iasa pe strada, nu mai indrazneste sa deschida usa cind suna cineva (chiar si in amiaza mare vin peste tine in casa, iti fura banii si te mai si violeaza), nu mai indrazneste sa mearga la cimitir (tot in amiaza mare te jefuiesc) si ce sa mai zic de batrini ca mine dintr-un azil de batrini din Tilburg, unde a trebuit primaria sa inconjoare terenul cu tralii, ca sa tina haita cit de cit departe de ei. Si (scuzati-ma ca spun) din 90% din cazuri este vorba despre marokani!
Sus In jos
sfarleaza
Junior
Junior
sfarleaza


Numarul mesajelor : 74
Varsta : 103
Reputatie : 0
Puncte : 6530
Data de inscriere : 10/12/2006

Amsterdamul, orasul cu cele mai multe nationalitati! Empty
MesajSubiect: Re: Amsterdamul, orasul cu cele mai multe nationalitati!   Amsterdamul, orasul cu cele mai multe nationalitati! Icon_minitimeSam Noi 03, 2007 12:37 am

Ma rog, daca iti asumi xenofobia... e treaba ta, numai ca la o adica s'ar putea s'o faci pe propria'ti piele.
Dar sincer sa fiu, mie incepe sa'mi fie teama de indivizi care gandesc ca tine pentru ca intre ideile tale si cele ale unui anumit Hans Van Themsche nu mai e decat un pas.
http://nl.wikipedia.org/wiki/Hans_Van_Themsche
Sus In jos
http://www.injustices.be
Sfinta Vineri
Expert
Expert
Sfinta Vineri


Numarul mesajelor : 615
Varsta : 117
Reputatie : 0
Puncte : 6539
Data de inscriere : 25/11/2006

Amsterdamul, orasul cu cele mai multe nationalitati! Empty
MesajSubiect: Re: Amsterdamul, orasul cu cele mai multe nationalitati!   Amsterdamul, orasul cu cele mai multe nationalitati! Icon_minitimeSam Noi 03, 2007 11:49 am

mi-as dori sa fim cu totii "one big happy family" si nu-mi place deloc ca gindesc asa, dar nu pot nega realitatea... :|
Sus In jos
cba21
Senior
Senior
cba21


Numarul mesajelor : 111
Varsta : 47
Reputatie : 0
Puncte : 6192
Data de inscriere : 24/10/2007

Amsterdamul, orasul cu cele mai multe nationalitati! Empty
MesajSubiect: Re: Amsterdamul, orasul cu cele mai multe nationalitati!   Amsterdamul, orasul cu cele mai multe nationalitati! Icon_minitimeSam Noi 03, 2007 8:55 pm

Sfinta Vineri a scris:
mi-as dori sa fim cu totii "one big happy family"
Dream baby dream Sad
Sus In jos
storm
Senior
Senior
storm


Numarul mesajelor : 133
Varsta : 50
Reputatie : 0
Puncte : 6209
Data de inscriere : 17/10/2007

Amsterdamul, orasul cu cele mai multe nationalitati! Empty
MesajSubiect: Re: Amsterdamul, orasul cu cele mai multe nationalitati!   Amsterdamul, orasul cu cele mai multe nationalitati! Icon_minitimeMier Noi 07, 2007 12:04 am

Tinela a scris:
Nu am fost niciodata in Amsterdam, dar as vrea sa merg o data. Poate mergem o data la Dracula cu toti... Ce ziceti? Ati avea chef?

ai vorbit pe gustul meu!!!!!! DAAAAAAA
Sus In jos
Continut sponsorizat





Amsterdamul, orasul cu cele mai multe nationalitati! Empty
MesajSubiect: Re: Amsterdamul, orasul cu cele mai multe nationalitati!   Amsterdamul, orasul cu cele mai multe nationalitati! Icon_minitime

Sus In jos
 
Amsterdamul, orasul cu cele mai multe nationalitati!
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Olanda - tara cu cele mai multe nasteri la domiciliu
» escursii virtuale
» Cele mai populare stiri din 2007
» Violenta omoara mai multe femei decat accidentele rutiere si malaria impreuna

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
DIROBENELU :: GENERAL-
Mergi direct la:  
|
creează un forum | ©phpBB | Forum gratuit de suport | Semnaleaza un abuz | Discutii recente