DIROBENELU
Bine ai venit pe acest sit!
Participand activ la acest forum, vom putea imbunatatii calitatea lui.
Multumim
DIROBENELU
Bine ai venit pe acest sit!
Participand activ la acest forum, vom putea imbunatatii calitatea lui.
Multumim
DIROBENELU
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

DIROBENELU

DIROBENELU
 
PortalAcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 good day, ladies and gentlemen !

In jos 
+6
Alex
Sfinta Vineri
Neptuna
Admin
sanziana
deklaas
10 participan?i
Mergi la pagina : 1, 2  Urmatorul
AutorMesaj
deklaas
Senior
Senior
deklaas


masculin
Numarul mesajelor : 148
Varsta : 29
Localisation : Bruxelles
Emploi : brainwasher
Loisirs : mirarea. din ea s-a nascut filozofia.
Reputatie : 0
Puncte : 6354
Data de inscriere : 30/01/2007

good day, ladies and gentlemen ! Empty
MesajSubiect: good day, ladies and gentlemen !   good day, ladies and gentlemen ! Icon_minitimeMar Ian 30, 2007 11:25 pm

ziua buna.

sunt Julian, sunt din Bruxelles si-s aici manat de scopuri nobile.
imi plac oamenii faini si femeile frumoase, parfumurile fine, artele, cartile, muzica clasica si opera, soarele, nisipul cald si marea, muntele si animalele, calmul si linistea, chitara, pianul si vecina de vis-a-vis, artele martiale si miscarea in general, discutiile pe teme constructive si instructive.
asa ca avem despre ce discuta. nu va sfiiti sa ma abordati cu propuneri, cu discutii interesante, cu intrebari, cu orice poate fi sanatos si util.

am bune cunostiinte de legislatie belgiana, informatica, electronica si tehnica in general si altele. si-mi place sa ajut.
si sper sa pot contribui la imbogatirea acestui site cu informatii interesante.

sa ne-auzim cu bine ! : )

Julian
____________________
Sapere aude ! (Horatius)
Sus In jos
sanziana
Staff Officer
Staff Officer
sanziana


Numarul mesajelor : 1365
Varsta : 74
Reputatie : 18
Puncte : 7159
Data de inscriere : 24/11/2006

good day, ladies and gentlemen ! Empty
MesajSubiect: Re: good day, ladies and gentlemen !   good day, ladies and gentlemen ! Icon_minitimeMar Ian 30, 2007 11:49 pm

Bine ai venit!cheers flower
Sus In jos
http://jurtrad.own0.com/
Admin
Master
Master
Admin


masculin
Numarul mesajelor : 1461
Localisation : Pe punte
Reputatie : 39
Puncte : 7305
Data de inscriere : 22/11/2006

good day, ladies and gentlemen ! Empty
MesajSubiect: Re: good day, ladies and gentlemen !   good day, ladies and gentlemen ! Icon_minitimeMar Ian 30, 2007 11:57 pm

deklaas a scris:
ziua buna.

sunt Julian, sunt din Bruxelles si-s aici manat de scopuri nobile.
imi plac oamenii faini si femeile frumoase, parfumurile fine, artele, cartile, muzica clasica si opera, soarele, nisipul cald si marea, muntele si animalele, calmul si linistea, chitara, pianul si vecina de vis-a-vis, artele martiale si miscarea in general, discutiile pe teme constructive si instructive.
asa ca avem despre ce discuta. nu va sfiiti sa ma abordati cu propuneri, cu discutii interesante, cu intrebari, cu orice poate fi sanatos si util.

am bune cunostiinte de legislatie belgiana, informatica, electronica si tehnica in general si altele. si-mi place sa ajut.
si sper sa pot contribui la imbogatirea acestui site cu informatii interesante.

sa ne-auzim cu bine ! : )

Julian
____________________
Sapere aude ! (Horatius)

salut JULIAN,

Prezentarea ta este frumoasa, dar vreau sa fiu mai direct cu tine, oricum daca nu veneai tu singur te invitam eu aici cand ne vedeam pe 3 febr la Bxl.
Problema se pune cam asa: eu sunt bucuros ca ai ajuns pe acest siteu si iti urez bun venit pe corabia noastra, DAR te anunt ca avem f f mult de munca pt a reusii sa facem din acest siteu, unul cu adevarat mare, deci nu ma feresc sa iti spun de la inceput ca trebuie sa dovedesti toate acele calitati de care pomeneai in prezentarea ta.
Totusi cand ne mai oprim din cand in cand de tras la rame, mai tragem si cate-o dusca, asa ca marinarii.


welcome
Sus In jos
http://www.belgianul.com
Neptuna
Expert
Expert
Neptuna


feminin
Numarul mesajelor : 568
Varsta : 47
Emploi : comunicare
Loisirs : viata
Reputatie : 0
Puncte : 6420
Data de inscriere : 26/11/2006

good day, ladies and gentlemen ! Empty
MesajSubiect: Re: good day, ladies and gentlemen !   good day, ladies and gentlemen ! Icon_minitimeMier Ian 31, 2007 8:58 am

Welcome Julian!

Ei, daca iti plac toate cele mai sus numite, sigur avem ce discuta. Astept niste topice interesante din partea ta! Very Happy
Sus In jos
Sfinta Vineri
Expert
Expert
Sfinta Vineri


Numarul mesajelor : 615
Varsta : 117
Reputatie : 0
Puncte : 6434
Data de inscriere : 25/11/2006

good day, ladies and gentlemen ! Empty
MesajSubiect: Re: good day, ladies and gentlemen !   good day, ladies and gentlemen ! Icon_minitimeJoi Feb 01, 2007 2:06 am

ehe maica, daca iti plac toate cele insirate de tine...spune si tu cum mai e nisipul ala cald! ca de cand nu l-am mai simtit, mi-au intepenit oasele... :|


oh da, bine ai venit baiatul mamei!
Sus In jos
Alex
Master
Master
Alex


Numarul mesajelor : 1148
Varsta : 50
Reputatie : 11
Puncte : 6900
Data de inscriere : 17/12/2006

good day, ladies and gentlemen ! Empty
MesajSubiect: Re: good day, ladies and gentlemen !   good day, ladies and gentlemen ! Icon_minitimeJoi Feb 01, 2007 7:56 pm

Sfinta Vineri a scris:
ehe maica, daca iti plac toate cele insirate de tine...spune si tu cum mai e nisipul ala cald! ca de cand nu l-am mai simtit, mi-au intepenit oasele... :|


oh da, bine ai venit baiatul mamei!

uite maik ti-am rezervat io un pik de nesip kld:  rîs

good day, ladies and gentlemen ! Nisipaw2
Sus In jos
carmen
Senior
Senior
carmen


Numarul mesajelor : 124
Varsta : 52
Reputatie : 0
Puncte : 6418
Data de inscriere : 27/11/2006

good day, ladies and gentlemen ! Empty
MesajSubiect: Re: good day, ladies and gentlemen !   good day, ladies and gentlemen ! Icon_minitimeJoi Feb 01, 2007 11:57 pm

deklaas a scris:
sa ne-auzim cu bine !



si sa ne citim tot asa... ;)

bine ai venit Julian!
Sus In jos
Sfinta Vineri
Expert
Expert
Sfinta Vineri


Numarul mesajelor : 615
Varsta : 117
Reputatie : 0
Puncte : 6434
Data de inscriere : 25/11/2006

good day, ladies and gentlemen ! Empty
MesajSubiect: Re: good day, ladies and gentlemen !   good day, ladies and gentlemen ! Icon_minitimeMier Feb 07, 2007 5:46 am

may Alex, pai tu vrei ca eu la varsta mea sa ma inghesui printre ciutani? :roll:
Sus In jos
silvia
Bleu
Bleu
silvia


Numarul mesajelor : 45
Varsta : 47
Reputatie : 0
Puncte : 6419
Data de inscriere : 26/11/2006

good day, ladies and gentlemen ! Empty
MesajSubiect: Re: good day, ladies and gentlemen !   good day, ladies and gentlemen ! Icon_minitimeMier Feb 07, 2007 7:46 pm

Bine ai venit !!
Sus In jos
Badea
Senior
Senior
Badea


Numarul mesajelor : 231
Varsta : 53
Reputatie : 0
Puncte : 6418
Data de inscriere : 27/11/2006

good day, ladies and gentlemen ! Empty
MesajSubiect: Re: good day, ladies and gentlemen !   good day, ladies and gentlemen ! Icon_minitimeVin Feb 09, 2007 3:29 am

salut Juliane, poate bem o bere in martie
Sus In jos
deklaas
Senior
Senior
deklaas


masculin
Numarul mesajelor : 148
Varsta : 29
Localisation : Bruxelles
Emploi : brainwasher
Loisirs : mirarea. din ea s-a nascut filozofia.
Reputatie : 0
Puncte : 6354
Data de inscriere : 30/01/2007

good day, ladies and gentlemen ! Empty
MesajSubiect: thanks   good day, ladies and gentlemen ! Icon_minitimeSam Feb 10, 2007 3:10 pm

multam' fain pentru mesajele de bun venit.

e chiar placut pe site-ul asta.

totul e bine atata timp cat adminii si moderatorii nu cad in betia puterii ca pe alte site-uri de trista amintire unde cenzura este cuvant de ordine, ploconeala e impusa si orice exprimi trebuie sa contina neaparat laude la adresa prea-iubitilor.
aici nu e cazul si sa va tina Dumnezeu obiceiul !

on the other hand, I'm a free spirit and nobody and nothing in this world can encompass my thoughts and my liberty to express them as natural as I feel and I have to do it. Surely there will be some who'll feel wounded by them but that's not my intention nor my concern.
I'll stay here as long as I choose and I feel free to be myself.
No offence to anyone.

Julian DeKlaas


Ultima editare efectuata de catre in Sam Feb 10, 2007 7:04 pm, editata de 2 ori
Sus In jos
Neptuna
Expert
Expert
Neptuna


feminin
Numarul mesajelor : 568
Varsta : 47
Emploi : comunicare
Loisirs : viata
Reputatie : 0
Puncte : 6420
Data de inscriere : 26/11/2006

good day, ladies and gentlemen ! Empty
MesajSubiect: Re: good day, ladies and gentlemen !   good day, ladies and gentlemen ! Icon_minitimeSam Feb 10, 2007 6:54 pm

frica cenzurii si conditionarii, ai ;-)
Sus In jos
deklaas
Senior
Senior
deklaas


masculin
Numarul mesajelor : 148
Varsta : 29
Localisation : Bruxelles
Emploi : brainwasher
Loisirs : mirarea. din ea s-a nascut filozofia.
Reputatie : 0
Puncte : 6354
Data de inscriere : 30/01/2007

good day, ladies and gentlemen ! Empty
MesajSubiect: frica ?   good day, ladies and gentlemen ! Icon_minitimeSam Feb 10, 2007 7:00 pm

mi-e teama doar de Dumnezeu.

Julian DeKlaas
Sus In jos
deklaas
Senior
Senior
deklaas


masculin
Numarul mesajelor : 148
Varsta : 29
Localisation : Bruxelles
Emploi : brainwasher
Loisirs : mirarea. din ea s-a nascut filozofia.
Reputatie : 0
Puncte : 6354
Data de inscriere : 30/01/2007

good day, ladies and gentlemen ! Empty
MesajSubiect: ?   good day, ladies and gentlemen ! Icon_minitimeDum Feb 11, 2007 2:26 pm

ELY a scris:

Sper sa te vad si in bucataria mea Smile

Si.... sotzul tau e de-acord ? good day, ladies and gentlemen ! 1-sifflo

Julian DeKlaas
Sus In jos
Neptuna
Expert
Expert
Neptuna


feminin
Numarul mesajelor : 568
Varsta : 47
Emploi : comunicare
Loisirs : viata
Reputatie : 0
Puncte : 6420
Data de inscriere : 26/11/2006

good day, ladies and gentlemen ! Empty
MesajSubiect: Re: good day, ladies and gentlemen !   good day, ladies and gentlemen ! Icon_minitimeDum Feb 11, 2007 5:43 pm

Vai Ely, ce sot fericit trebuie sa ai. Stii sa gatesti atat de bine ...trebuie sa te venereze :-)
Sus In jos
deklaas
Senior
Senior
deklaas


masculin
Numarul mesajelor : 148
Varsta : 29
Localisation : Bruxelles
Emploi : brainwasher
Loisirs : mirarea. din ea s-a nascut filozofia.
Reputatie : 0
Puncte : 6354
Data de inscriere : 30/01/2007

good day, ladies and gentlemen ! Empty
MesajSubiect: io si reparatiile...   good day, ladies and gentlemen ! Icon_minitimeLun Feb 12, 2007 12:56 am

ELY a scris:
deci s-ar bucura daca imi repara si mie careva conducta aia de apa calda...

Ely, daca astepti sa-ti repar eu conducta de apa calda... ai sa speli vasele cu apa rece o viata intreaga.

au mai fost si alte femei care s-au lasat in baza mea: una pentru incuietoarea de la usa, alta pentru niste prize, alta pentru un robinet... sa-ti dau numerele lor de telefon sa-ti spuna cum s-au descurcat ?

daca vrei sa vin sa-ti mananc cozonacul, cu draga inima. cauti pe cineva cu care sa vezi un DVD in timp ce-ti mananca cornuletzele cu gem - io mi-s ala. dar nu ma pune la reparatii de conducte ca-ti inunzi tot cartierul.
macar sunt sincer.

Julian DeKlaas
Sus In jos
Badea
Senior
Senior
Badea


Numarul mesajelor : 231
Varsta : 53
Reputatie : 0
Puncte : 6418
Data de inscriere : 27/11/2006

good day, ladies and gentlemen ! Empty
MesajSubiect: Re: good day, ladies and gentlemen !   good day, ladies and gentlemen ! Icon_minitimeLun Feb 12, 2007 2:57 am

Las' ca vin eu sa-ti repar tevile coana Ely Cool
Sus In jos
Neptuna
Expert
Expert
Neptuna


feminin
Numarul mesajelor : 568
Varsta : 47
Emploi : comunicare
Loisirs : viata
Reputatie : 0
Puncte : 6420
Data de inscriere : 26/11/2006

good day, ladies and gentlemen ! Empty
MesajSubiect: Re: good day, ladies and gentlemen !   good day, ladies and gentlemen ! Icon_minitimeLun Feb 12, 2007 8:36 am

ELY a scris:
oare ce s-a intamplat cu barbatii din ziua de azi? :face:

i-am obosit Ely....si i-am derutat...Nu-i vrem macho dar sa fie barbatosi, nu-i vream dezinteresati, dar sa nu se bage in treburile noastre, sa fie buni la bucatarie si la curatenie, dar tot noi stim sa facem treaba mai bine. Of, of, tot numia la buni in pat se reduc..lol! (sorry boys, mis bine dispusa in dimineata asta)
Sus In jos
Alex
Master
Master
Alex


Numarul mesajelor : 1148
Varsta : 50
Reputatie : 11
Puncte : 6900
Data de inscriere : 17/12/2006

good day, ladies and gentlemen ! Empty
MesajSubiect: Re: good day, ladies and gentlemen !   good day, ladies and gentlemen ! Icon_minitimeLun Feb 12, 2007 12:46 pm

mey, mey,... or fi barbatii cum or fi, dar uite ca avem càrnatzii kalzi

good day, ladies and gentlemen ! Carnatidc0
Sus In jos
Neptuna
Expert
Expert
Neptuna


feminin
Numarul mesajelor : 568
Varsta : 47
Emploi : comunicare
Loisirs : viata
Reputatie : 0
Puncte : 6420
Data de inscriere : 26/11/2006

good day, ladies and gentlemen ! Empty
MesajSubiect: Re: good day, ladies and gentlemen !   good day, ladies and gentlemen ! Icon_minitimeLun Feb 12, 2007 1:17 pm

Laughing Laughing Laughing ...wow...si foarte eficienti asa...lol!
Sus In jos
deklaas
Senior
Senior
deklaas


masculin
Numarul mesajelor : 148
Varsta : 29
Localisation : Bruxelles
Emploi : brainwasher
Loisirs : mirarea. din ea s-a nascut filozofia.
Reputatie : 0
Puncte : 6354
Data de inscriere : 30/01/2007

good day, ladies and gentlemen ! Empty
MesajSubiect: men   good day, ladies and gentlemen ! Icon_minitimeLun Feb 12, 2007 2:21 pm

carnatii se prajesc si gradinaru'-si cauta grebla...good day, ladies and gentlemen ! Icon_basketball

trecand la subiectul urmator conform caruia barbatii sunt niste prelungiri inutile ale sexului lor:
sa stii ca sunt multe alte lucruri la care se pricepe un barbat.
sa luam cazul meu: iti pot spune daca mancarea pe care-ai facut-o are sau n-are gust si eventual ce-i mai trebuie, stiu sa calc camasi dar stiu si sa spun multumesc atunci cand faci tu totul in locul meu, stiu sa-ti spun ce ai facut gresit atunci cand ai curatat casa si-ai uitat sa faci ceva, stiu sa-ti repar pc-ul atunci cand ti-ai bagat mainile nepricepute prin el si l-ai stricat (e clar ca-ti voi spune ca ai facut numai tampenii ca sa ma asigur ca te descurajez si data viitoare nu vei mai face), stiu sa fac masaj dar n-o sa-i fac decat amantei, dar tu poti sa-mi faci mie, stiu si sa stau pe fotoliu fara sa ma misc.
si stiu si alte lucruri cel putin la fel de (ne)interesante.


Julian DeKlaas
Sus In jos
gropitze85

gropitze85


feminin
Numarul mesajelor : 6
Varsta : 38
Localisation : Bruxelles
Reputatie : 0
Puncte : 6347
Data de inscriere : 06/02/2007

good day, ladies and gentlemen ! Empty
MesajSubiect: Re: good day, ladies and gentlemen !   good day, ladies and gentlemen ! Icon_minitimeLun Feb 12, 2007 4:12 pm

deklaas a scris:
Citat :
carnatii se prajesc si gradinaru'-si cauta grebla...

Laughing
Sus In jos
deklaas
Senior
Senior
deklaas


masculin
Numarul mesajelor : 148
Varsta : 29
Localisation : Bruxelles
Emploi : brainwasher
Loisirs : mirarea. din ea s-a nascut filozofia.
Reputatie : 0
Puncte : 6354
Data de inscriere : 30/01/2007

good day, ladies and gentlemen ! Empty
MesajSubiect: iesire la iarba verde   good day, ladies and gentlemen ! Icon_minitimeMar Feb 13, 2007 11:07 am

a propos, cand facem un gratar ?

Julian DeKlaas
Sus In jos
deklaas
Senior
Senior
deklaas


masculin
Numarul mesajelor : 148
Varsta : 29
Localisation : Bruxelles
Emploi : brainwasher
Loisirs : mirarea. din ea s-a nascut filozofia.
Reputatie : 0
Puncte : 6354
Data de inscriere : 30/01/2007

good day, ladies and gentlemen ! Empty
MesajSubiect: doamne, ah, ce viata mai duceam..   good day, ladies and gentlemen ! Icon_minitimeMier Feb 14, 2007 4:37 pm

mi-aduc aminte de un gratar la Baile Herculane, la care-am fost vreo 80 de persoane... eram inca student.... ce fain... si nimeni acolo nu asculta manele... erau oameni educati.
imi amintesc ca ascultam Pasarea Colibri dintr-o masina parcata in apropiere.
inca mai vad iarba verde si oamenii asezati peste tot, inca mai vad carnea, acoperita cu mirodenii, rumenindu-se pe gratar si vinul rosu de casa curgand, clincheturi de pahare, rasete si voie buna.... chiar imi lipsesc vremurile acelea. eram tineri si frumosi.... good day, ladies and gentlemen ! Icon_rolleyes

gata, gata ! m-am trezit.

Julian DeKlaas
Sus In jos
Admin
Master
Master
Admin


masculin
Numarul mesajelor : 1461
Localisation : Pe punte
Reputatie : 39
Puncte : 7305
Data de inscriere : 22/11/2006

good day, ladies and gentlemen ! Empty
MesajSubiect: Re: good day, ladies and gentlemen !   good day, ladies and gentlemen ! Icon_minitimeMier Feb 14, 2007 5:24 pm

Mey mey, asteapta si tu putin sa iasa soarele si vom face si gratare, anul trecut am facut unul la Engis de toata frumusetea vo 70-80 de persoane cu de toate si voie buna, sincer nu imi aduc aminte ce sa cantat, daca nu o fi cantat fiecare pe limba lui, dar ce mai conta? sa jucat fotbal, voley si altele, a fost chiar super, ia baga un ochi pacilea, poate recunosti pe cineva: Laughing   http://spotted.augusta.com/display.html?photos&collection=31140&gallery=42178
cand so mai inkalzii oleaka este deja planificat un gratar la Krainem unde este o locatie splendita pt asa ceva si toate conditiile civilizate pt a desfasura o asemenea activitate, cu o capacitate de peste 200 de pers, deci oameni s-avem k in rest ne descurcam noi. beri
Sus In jos
http://www.belgianul.com
Continut sponsorizat





good day, ladies and gentlemen ! Empty
MesajSubiect: Re: good day, ladies and gentlemen !   good day, ladies and gentlemen ! Icon_minitime

Sus In jos
 
good day, ladies and gentlemen !
Sus 
Pagina 1 din 2Mergi la pagina : 1, 2  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
DIROBENELU :: CATALOGUL-
Mergi direct la:  
|
creează un forum | ©phpBB | Forum gratuit de suport | Semnaleaza un abuz | Discutii recente