DIROBENELU
Bine ai venit pe acest sit!
Participand activ la acest forum, vom putea imbunatatii calitatea lui.
Multumim
DIROBENELU
Bine ai venit pe acest sit!
Participand activ la acest forum, vom putea imbunatatii calitatea lui.
Multumim
DIROBENELU
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

DIROBENELU

DIROBENELU
 
PortalAcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 ANUNT SIT DIROBENELU

In jos 
2 participan?i
AutorMesaj
Admin
Master
Master
Admin


masculin
Numarul mesajelor : 1461
Localisation : Pe punte
Reputatie : 39
Puncte : 7298
Data de inscriere : 22/11/2006

ANUNT SIT DIROBENELU Empty
MesajSubiect: ANUNT SIT DIROBENELU   ANUNT SIT DIROBENELU Icon_minitimeLun Oct 22, 2012 9:07 am

Dupa cum observati situl www.dirobenelu.com si-a schimbat putin infatisarea si asta datorita faptului ca am uitat ca o parte din imaginile forumului au fost gazduite pe acelasi hosing www.belgianul.com deci odata cu disparitia acelui sit si imaginile au devenit inaccesibile.
Inca odata, este vina mea si am sa caut sa remediez aceasta problema in cel mai scurt timp. Pana atunci www.dirobenelu.com este accesibil si functional atata ca au disparut niste icoane cu care erati obisnuiti.
Mersi pentru intelegerea dumneavoastra
Admin Dirobenelu


Ultima editare efectuata de catre Admin in Vin Oct 26, 2012 12:34 pm, editata de 1 ori
Sus In jos
http://www.belgianul.com
Admin
Master
Master
Admin


masculin
Numarul mesajelor : 1461
Localisation : Pe punte
Reputatie : 39
Puncte : 7298
Data de inscriere : 22/11/2006

ANUNT SIT DIROBENELU Empty
MesajSubiect: Re: ANUNT SIT DIROBENELU   ANUNT SIT DIROBENELU Icon_minitimeVin Oct 26, 2012 12:32 pm

Admin a scris:
Dupa cum observati situl www.dirobenelu.com si-a schimbat putin infatisarea si asta datorita faptului ca am uitat ca o parte din imaginile forumului au fost gazduite pe acelasi hosing www.belgianul.com deci odata cu disparitia acelui sit si imaginile au devenit inaccesibile.
Inca odata, este vina mea si am sa caut sa remediez aceasta problema in cel mai scurt timp. Pana atunci www.dirobenelu.com este accesibil si functional atata ca au disparut niste icoane cu care erati obisnuiti.
Mersi pentru intelegerea dumneavoastra
Admin Dirobenelu

Pentru moment cam asa va arata noul sit www.dirobenelu.com
Daca sunt obiectii sau doleante va rog sa va manifestati aici si voi tine cont de acestea.
Sus In jos
http://www.belgianul.com
sfantul_calinic
Master
Master
sfantul_calinic


feminin
Numarul mesajelor : 1912
Varsta : 69
Localisation : Bucuresti
Emploi : Presedinte Fundatia "Sfantul Ierarh Calinic"
Reputatie : 65
Puncte : 7245
Data de inscriere : 11/10/2008

ANUNT SIT DIROBENELU Empty
MesajSubiect: Re: ANUNT SIT DIROBENELU   ANUNT SIT DIROBENELU Icon_minitimeVin Oct 26, 2012 5:57 pm

Admin a scris:
Admin a scris:
Dupa cum observati situl www.dirobenelu.com si-a schimbat putin infatisarea si asta datorita faptului ca am uitat ca o parte din imaginile forumului au fost gazduite pe acelasi hosing www.belgianul.com deci odata cu disparitia acelui sit si imaginile au devenit inaccesibile.
Inca odata, este vina mea si am sa caut sa remediez aceasta problema in cel mai scurt timp. Pana atunci www.dirobenelu.com este accesibil si functional atata ca au disparut niste icoane cu care erati obisnuiti.
Mersi pentru intelegerea dumneavoastra
Admin Dirobenelu

Pentru moment cam asa va arata noul sit www.dirobenelu.com
Daca sunt obiectii sau doleante va rog sa va manifestati aici si voi tine cont de acestea.
Mie personal îmi place foarte mult. Este complet, complex și foarte elegant.
Culorile sunt bine alese, și foarte odihnitoare. Este o plăcere să navighezi pe acest sit.
Mulțumesc Admin. Am fost plăcut surprinsă și impresionată de frumusețea sit-ului. love
Sus In jos
http://fundatiasfantulierarhcalinic.blogspot.com/
Continut sponsorizat





ANUNT SIT DIROBENELU Empty
MesajSubiect: Re: ANUNT SIT DIROBENELU   ANUNT SIT DIROBENELU Icon_minitime

Sus In jos
 
ANUNT SIT DIROBENELU
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» ANIVERSARE DIROBENELU
» La Multi Ani DIROBENELU
» Cind si de ce???
» ANUNT
» anunt

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
DIROBENELU :: LEGEA SITULUI-
Mergi direct la:  
|
creează un forum | ©phpBB | Forum gratuit de suport | Semnaleaza un abuz | Discutii recente