DIROBENELU
Bine ai venit pe acest sit!
Participand activ la acest forum, vom putea imbunatatii calitatea lui.
Multumim
DIROBENELU
Bine ai venit pe acest sit!
Participand activ la acest forum, vom putea imbunatatii calitatea lui.
Multumim
DIROBENELU
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

DIROBENELU

DIROBENELU
 
PortalAcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 Vacanta in Ibiza

In jos 
AutorMesaj
sanziana
Staff Officer
Staff Officer
sanziana


Numarul mesajelor : 1365
Varsta : 74
Reputatie : 18
Puncte : 7256
Data de inscriere : 24/11/2006

Vacanta in Ibiza Empty
MesajSubiect: Vacanta in Ibiza   Vacanta in Ibiza Icon_minitimeJoi Aug 25, 2011 9:43 am

M-am intors alaltaieri seara, dupa o saptamana de vacanta in Ibiza. Am fost cu fiica mea si doua prietene de-ale ei. A fost frumos,cald, am mancat peste si creveti proaspeti, m-am bronzat si m-am distrat. Marea era limpede si destul de calda, hotelul avea piscina, dar ne duceam mai des la mare, care nu era departe.
In discoteci erau DJ renumiti ca Tiesto, Armin van Buuren,David Guetta dar si preturile erau foarte ridicate.
Fiica mea si prietenele ei au iesit de 2 ori , platind numai intrarea 40 de euro, fara consumatie. Am fost si eu la o petrecere la Blue Marlin, pe plaja, fara intrare, dar in cele cateva ore petrecute acolo, tot am cheltuit 25 de euro. Este adevarat ca am baut si un coctail care costa 14 euro, dar a meritat!
Obrazul subtire cu cheltuiala se tine! Smile
Foarte multi turisti italieni, englezi, olandezi si cativa romani. Magazine deosebite, yahturi, lume eleganta, masini scumpe etc.etc.
Ibiza, the place to be! Cool

https://youtu.be/uOB7fVy7oJ0
Sus In jos
http://jurtrad.own0.com/
 
Vacanta in Ibiza
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Ce Card sa folosim in Vacanta ?
» V V V (vacanta virtuala viitoare)
» Salonul de Vacanta - Bruxelles
» Amintiri de vacanta din Maroc
» Tips & Tricks de pe aceste meleaguri

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
DIROBENELU :: GENERAL-
Mergi direct la:  
|
Creati un forum | ©phpBB | Forum gratuit de suport | Semnaleaza un abuz | Discutii recente