DIROBENELU
Bine ai venit pe acest sit!
Participand activ la acest forum, vom putea imbunatatii calitatea lui.
Multumim
DIROBENELU
Bine ai venit pe acest sit!
Participand activ la acest forum, vom putea imbunatatii calitatea lui.
Multumim
DIROBENELU
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

DIROBENELU

DIROBENELU
 
PortalAcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 nou in belgia

In jos 
2 participan?i
AutorMesaj
cpitilin




Numarul mesajelor : 1
Reputatie : 0
Puncte : 4831
Data de inscriere : 18/07/2011

nou in belgia Empty
MesajSubiect: nou in belgia   nou in belgia Icon_minitimeLun Iul 18, 2011 6:13 pm

buna ziua si salutari la toti romanii dein belgia! sun de curand venit aici si as vrea sa cunosc romani!in oraselul unde sunt acum nu cred ca sunt romani! eu sunt in lessines hainaut!daca e cineva prin zona rog sa ma contacteze pe yahoomessenger. id-ul este cpitilin de asemenea daca stie cineva un loc de munca electrician ar fi superb!
Sus In jos
Admin
Master
Master
Admin


masculin
Numarul mesajelor : 1461
Localisation : Pe punte
Reputatie : 39
Puncte : 7409
Data de inscriere : 22/11/2006

nou in belgia Empty
MesajSubiect: Re: nou in belgia   nou in belgia Icon_minitimeLun Iul 18, 2011 7:33 pm

cpitilin a scris:
buna ziua si salutari la toti romanii dein belgia! sun de curand venit aici si as vrea sa cunosc romani!in oraselul unde sunt acum nu cred ca sunt romani! eu sunt in lessines hainaut!daca e cineva prin zona rog sa ma contacteze pe yahoomessenger. id-ul este cpitilin de asemenea daca stie cineva un loc de munca electrician ar fi superb!
cea mai simpla solutie pt un post de electrician este prin interim (daca ai acte in regula) (vezi adrese interim in cartea galbena de telefon sau pe Net).
Sus In jos
http://www.belgianul.com
 
nou in belgia
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» TRANSPORT, Mutari Romania-Belgia / Belgia-Romania
» Belgia si eu
» romani din belgia
» DIVORTUL - in Belgia

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
DIROBENELU :: CATALOGUL-
Mergi direct la:  
|
creează un forum | ©phpBB | Forum gratuit de suport | Semnaleaza un abuz | Discutii recente