DIROBENELU
Bine ai venit pe acest sit!
Participand activ la acest forum, vom putea imbunatatii calitatea lui.
Multumim
DIROBENELU
Bine ai venit pe acest sit!
Participand activ la acest forum, vom putea imbunatatii calitatea lui.
Multumim
DIROBENELU
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

DIROBENELU

DIROBENELU
 
PortalAcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 Romani prin Belgia

In jos 
3 participan?i
AutorMesaj
Giulia
Senior
Senior
Giulia


feminin
Numarul mesajelor : 179
Varsta : 50
Reputatie : 0
Puncte : 6524
Data de inscriere : 25/11/2006

Romani prin Belgia Empty
MesajSubiect: Romani prin Belgia   Romani prin Belgia Icon_minitimeLun Ian 15, 2007 1:20 pm

Salutare dragii mei, demult nu am mai veniy printre voi. Imi pare rau dar sunt "under pressure like a bomb", atatea am de facut... As dori sa va intreb ceva... exista romani pe acest site care locuiesc in Belgia? Daca da, mi-ar placea mult sa ne cunoastem... voi veni curand pe acele meleaguri si mi-ar placea sa am noi prieteni. Eu sunt o fata tare draguta si joviala, desi pe situri nu las impresia asta lol! in realitate sunt o fiinta mai mult decat placuta si am vocatia prieteniei... Astept sa-mi scrieti... va pup adresa mea: paula_lupas@yahoo.com

Numai bine!
Sus In jos
https://dirobenelu.forumgratuit.ro
Admin
Master
Master
Admin


masculin
Numarul mesajelor : 1461
Localisation : Pe punte
Reputatie : 39
Puncte : 7409
Data de inscriere : 22/11/2006

Romani prin Belgia Empty
MesajSubiect: Re: Romani prin Belgia   Romani prin Belgia Icon_minitimeLun Ian 15, 2007 2:50 pm

Paula,
chiar ne intrebam ce sa intamplat cu tine in ultimul timp, pt ca te stiam mai activa, dar explicatia ta este mai mult decat convingatoare.
sunt cel mai in masura sa iti spun ca o buna parte din membrii acestui siteu sunt din belgia, printre care ma numar si eu.
in momentul sosirii aici, ai toata increderea ca vei cunoaste destula lume, foarte bine intentionata, care te va ajuta sa nu
simti lipsa prietenilor de acasa, ramine sa ne comunici cand vei fi aici si unde te vei stabilii, iar in rest toate tin de detalii.
Succes. bravo
Sus In jos
http://www.belgianul.com
sanziana
Staff Officer
Staff Officer
sanziana


Numarul mesajelor : 1365
Varsta : 74
Reputatie : 18
Puncte : 7263
Data de inscriere : 24/11/2006

Romani prin Belgia Empty
MesajSubiect: Re: Romani prin Belgia   Romani prin Belgia Icon_minitimeMar Ian 16, 2007 10:11 am

Eu ti-am trimis mesaj la acea adresa de e-mail, dar mi se raspunde ca nu este buna! Shocked
Sus In jos
http://jurtrad.own0.com/
Continut sponsorizat





Romani prin Belgia Empty
MesajSubiect: Re: Romani prin Belgia   Romani prin Belgia Icon_minitime

Sus In jos
 
Romani prin Belgia
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» romani din belgia
» romani din belgia

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
DIROBENELU :: FILME SI MUZICA-
Mergi direct la:  
|
Forumgratuit.ro | ©phpBB | Forum gratuit de suport | Semnaleaza un abuz | Discutii recente