DIROBENELU
Bine ai venit pe acest sit!
Participand activ la acest forum, vom putea imbunatatii calitatea lui.
Multumim
DIROBENELU
Bine ai venit pe acest sit!
Participand activ la acest forum, vom putea imbunatatii calitatea lui.
Multumim
DIROBENELU
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

DIROBENELU

DIROBENELU
 
PortalAcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 Propunere pt activitate de inceput de an

In jos 
+4
emigrant
Sfinta Vineri
Neptuna
Admin
8 participan?i
AutorMesaj
Admin
Master
Master
Admin


masculin
Numarul mesajelor : 1461
Localisation : Pe punte
Reputatie : 39
Puncte : 7317
Data de inscriere : 22/11/2006

Propunere pt activitate de inceput de an Empty
MesajSubiect: Propunere pt activitate de inceput de an   Propunere pt activitate de inceput de an Icon_minitimeLun Ian 08, 2007 11:31 am

Dragi Dirobenelisti,
Dupa cum observati, comunitatea noastra incepe sa prinda contur, chiar daca nu ne putem lauda la ora actuala cu un numar mare de membrii, macar suntem o mana de oameni care ne respectam intre noi si incercam sa facem ceva impreuna pt binele nostru si al celorlalti romani care se vor stabilii pe aici in urmatoarea perioada.
Deoarece nu am fost niciodata adeptul virtualului absolut, doresc sa va propun daca doriti si sunteti disponibili, sa incercam sa ne intalnim o data pe luna, la o locatie pe care am sa o stabilim ulterior, in raport cu dificultatea distantelor care ne separa,(si am sa o facem alternativ in belgia si olanda, pina ni se vor alatura si membrii din luxemburg si vor propune si ei o locatie) ca in acest mod sa putem face cunostinta unii cu altii si sa incercam sa transpunem prieteniile noastre virtuale pe taramul realului.
Deoarece perioada vacantei de iarna a trecut, dar ne trebuie putin timp de "respiro", as propune o data la sfarsitul lunii ianuarie sau eventual inceputul lunii februarie, pentru aceasta activitate, iar cum gazda trebuie sa fie cel care invita, as propune ca prima data sa se desfasoare in Belgia.
Astept pt inceput parerile voastre cu privire la aceasta activitate, iar apoi in raport cu persoanele interesate, vom incerca sa gasim o data convenabila pt majoritatea dintre noi, deoarece de locatia din belgia ma ocup personal, evident cu buna stinta a voastra si daca nu se ofera o alta contra oferta mai avantajoasa.
Astept opinii si pareri.


Ultima editare efectuata de catre in Dum Mar 18, 2007 1:52 pm, editata de 1 ori
Sus In jos
http://www.belgianul.com
Neptuna
Expert
Expert
Neptuna


feminin
Numarul mesajelor : 568
Varsta : 47
Emploi : comunicare
Loisirs : viata
Reputatie : 0
Puncte : 6432
Data de inscriere : 26/11/2006

Propunere pt activitate de inceput de an Empty
MesajSubiect: Re: Propunere pt activitate de inceput de an   Propunere pt activitate de inceput de an Icon_minitimeMar Ian 09, 2007 12:44 pm

Idea este foarte buna Adminule. Insa nu stiu cat de fezalbila deocamdata. O data pe luna este destul de des, si nu toata luema o sa poata, fiind totusi o distanta de parcurs iar viata fiecaruia incarcata de resonsabilitati, servicii etc.. Dar, pe viitor sunt singru sa va fi o intalnire lunara dorita de multi. Poate ca ar fi bine sa organisam o prima intalnire, sa facem priam cunostinta, si de acolo vom vedea cum vor parcurge lucrurile.
Te-ai oferit deja, dar daca ai nevoie de ajutor pentru organizare, sunt prezenta!
Sus In jos
Sfinta Vineri
Expert
Expert
Sfinta Vineri


Numarul mesajelor : 615
Varsta : 117
Reputatie : 0
Puncte : 6446
Data de inscriere : 25/11/2006

Propunere pt activitate de inceput de an Empty
MesajSubiect: Re: Propunere pt activitate de inceput de an   Propunere pt activitate de inceput de an Icon_minitimeJoi Ian 11, 2007 1:59 am

un singur lucru va rog: sa fie intr-o zi de vineri! ;)
Sus In jos
emigrant
Senior
Senior
emigrant


masculin
Numarul mesajelor : 118
Varsta : 46
Reputatie : 0
Puncte : 6450
Data de inscriere : 27/11/2006

Propunere pt activitate de inceput de an Empty
MesajSubiect: Re: Propunere pt activitate de inceput de an   Propunere pt activitate de inceput de an Icon_minitimeVin Ian 12, 2007 3:59 am

sunt pentru aceasta initiativa a adminului cheers
Sus In jos
angelarusu
Expert
Expert
angelarusu


Numarul mesajelor : 716
Reputatie : 11
Puncte : 5921
Data de inscriere : 17/01/2009

Propunere pt activitate de inceput de an Empty
MesajSubiect: Re: Propunere pt activitate de inceput de an   Propunere pt activitate de inceput de an Icon_minitimeVin Ian 23, 2009 11:07 pm

Admin a scris:
Dragi Dirobenelisti,
Dupa cum observati, comunitatea noastra incepe sa prinda contur, chiar daca nu ne putem lauda la ora actuala cu un numar mare de membrii, macar suntem o mana de oameni care ne respectam intre noi si incercam sa facem ceva impreuna pt binele nostru si al celorlalti romani care se vor stabilii pe aici in urmatoarea perioada.


Cu siguranta se vor stabili mai multi utilizatori in perioada urmatoare . Si cu sigunrata comunitatea noastra va prinde mai mult contur . Asta datorita dvs tuturor de pe acest forum
Sus In jos
http://www.ganduri-online.ro
simcroitoru33




Numarul mesajelor : 1
Reputatie : 0
Puncte : 5641
Data de inscriere : 24/01/2009

Propunere pt activitate de inceput de an Empty
MesajSubiect: Re: Propunere pt activitate de inceput de an   Propunere pt activitate de inceput de an Icon_minitimeSam Ian 24, 2009 7:41 pm

Se pot discuta si ale subiecte, facand exceptie la cele prezentate, si mult mai profunde, care tin de cazuri reale de coruptie intr-o tara care se crede capitala europeana?

[quote="angelarusu"]
Admin a scris:
Dragi Dirobenelisti,
Dupa cum observati, comunitatea noastra incepe sa prinda contur, chiar daca nu ne putem lauda la ora actuala cu un numar mare de membrii, macar suntem o mana de oameni care ne respectam intre noi si incercam sa facem ceva impreuna pt binele nostru si al celorlalti romani care se vor stabilii pe aici in urmatoarea perioada.

[/quot

Cu siguranta se vor stabili mai multi utilizatori in perioada urmatoare . Si cu sigunrata comunitatea noastra va prinde mai mult contur . Asta datorita dvs tuturor de pe acest forum
Sus In jos
Admin
Master
Master
Admin


masculin
Numarul mesajelor : 1461
Localisation : Pe punte
Reputatie : 39
Puncte : 7317
Data de inscriere : 22/11/2006

Propunere pt activitate de inceput de an Empty
MesajSubiect: Re: Propunere pt activitate de inceput de an   Propunere pt activitate de inceput de an Icon_minitimeSam Ian 24, 2009 7:59 pm

simcroitoru33 a scris:
Se pot discuta si ale subiecte, facand exceptie la cele prezentate, si mult mai profunde, care tin de cazuri reale de coruptie intr-o tara care se crede capitala europeana?
Bun venit!
Acest sit a fost si va ramane LIBER, unde fiecare are dreptul sa-si expuna parerea sa, indiferent de domeniul abordat.
Totusi libertatea noastra se termina acolo unde incepe libertatea celorlalti, in consecinta toate mesajele care nu contravin legislatiei, sunt bine venite.
Sus In jos
http://www.belgianul.com
sfantul_calinic
Master
Master
sfantul_calinic


feminin
Numarul mesajelor : 1912
Varsta : 69
Localisation : Bucuresti
Emploi : Presedinte Fundatia "Sfantul Ierarh Calinic"
Reputatie : 65
Puncte : 7264
Data de inscriere : 11/10/2008

Propunere pt activitate de inceput de an Empty
MesajSubiect: Re: Propunere pt activitate de inceput de an   Propunere pt activitate de inceput de an Icon_minitimeSam Ian 24, 2009 8:14 pm

simcroitoru33 a scris:
Se pot discuta si ale subiecte, facand exceptie la cele prezentate, si mult mai profunde, care tin de cazuri reale de coruptie intr-o tara care se crede capitala europeana?

Noi, atunci cand am intrat in comunitatea "DIROBENELU", am batut frumos la usa, am facut cunostinta cu membrii acesteia, ne-am orientat asupra libertatii de exprimare, si...ne-am imprietenit.
Bine ai venit! Respecta legea
Sus In jos
http://fundatiasfantulierarhcalinic.blogspot.com/
angelarusu
Expert
Expert
angelarusu


Numarul mesajelor : 716
Reputatie : 11
Puncte : 5921
Data de inscriere : 17/01/2009

Propunere pt activitate de inceput de an Empty
MesajSubiect: Re: Propunere pt activitate de inceput de an   Propunere pt activitate de inceput de an Icon_minitimeSam Ian 24, 2009 10:03 pm

flori Bine ai venit si spor la scris . bun venit
Sus In jos
http://www.ganduri-online.ro
sfantul_calinic
Master
Master
sfantul_calinic


feminin
Numarul mesajelor : 1912
Varsta : 69
Localisation : Bucuresti
Emploi : Presedinte Fundatia "Sfantul Ierarh Calinic"
Reputatie : 65
Puncte : 7264
Data de inscriere : 11/10/2008

Propunere pt activitate de inceput de an Empty
MesajSubiect: Re: Propunere pt activitate de inceput de an   Propunere pt activitate de inceput de an Icon_minitimeDum Ian 25, 2009 2:14 pm

angelarusu a scris:
flori Bine ai venit si spor la scris . bun venit
Esti fantastica! aplauze
Sus In jos
http://fundatiasfantulierarhcalinic.blogspot.com/
Karina
Senior
Senior
Karina


feminin
Numarul mesajelor : 171
Localisation : Pe munte
Reputatie : 3
Puncte : 5836
Data de inscriere : 27/03/2009

Propunere pt activitate de inceput de an Empty
MesajSubiect: Re: Propunere pt activitate de inceput de an   Propunere pt activitate de inceput de an Icon_minitimeVin Mar 27, 2009 4:04 pm

sfantul_calinic a scris:
simcroitoru33 a scris:
Se pot discuta si ale subiecte, facand exceptie la cele prezentate, si mult mai profunde, care tin de cazuri reale de coruptie intr-o tara care se crede capitala europeana?

Noi, atunci cand am intrat in comunitatea "DIROBENELU", am batut frumos la usa, am facut cunostinta cu membrii acesteia, ne-am orientat asupra libertatii de exprimare, si...ne-am imprietenit.
Bine ai venit! Respecta legea
Păi să respectăm Exclamation Smile
Sus In jos
angelarusu
Expert
Expert
angelarusu


Numarul mesajelor : 716
Reputatie : 11
Puncte : 5921
Data de inscriere : 17/01/2009

Propunere pt activitate de inceput de an Empty
MesajSubiect: Re: Propunere pt activitate de inceput de an   Propunere pt activitate de inceput de an Icon_minitimeVin Mar 27, 2009 6:47 pm

Karina esti bine venita pe acest forum si ma bucur ca esti activa sper sa o tii tot asa . Felicitari aplauze aplauze aplauze flower flower
Sus In jos
http://www.ganduri-online.ro
Karina
Senior
Senior
Karina


feminin
Numarul mesajelor : 171
Localisation : Pe munte
Reputatie : 3
Puncte : 5836
Data de inscriere : 27/03/2009

Propunere pt activitate de inceput de an Empty
MesajSubiect: Re: Propunere pt activitate de inceput de an   Propunere pt activitate de inceput de an Icon_minitimeVin Mar 27, 2009 9:59 pm

angelarusu a scris:
Karina esti bine venita pe acest forum si ma bucur ca esti activa sper sa o tii tot asa . Felicitari aplauze aplauze aplauze flower flower
kis reveranta merci
Sus In jos
Continut sponsorizat





Propunere pt activitate de inceput de an Empty
MesajSubiect: Re: Propunere pt activitate de inceput de an   Propunere pt activitate de inceput de an Icon_minitime

Sus In jos
 
Propunere pt activitate de inceput de an
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» BENELUX-intalnirea periodica a romanilor si prietenilor lor
» Vizita la Muzeul de Jucarii de la Malines - Activitate intergenerationala

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
DIROBENELU :: ACTIVITATI-
Mergi direct la:  
|
creează un forum | ©phpBB | Forum gratuit de suport | Semnaleaza un abuz | Discutii recente