DIROBENELU
Bine ai venit pe acest sit!
Participand activ la acest forum, vom putea imbunatatii calitatea lui.
Multumim
DIROBENELU
Bine ai venit pe acest sit!
Participand activ la acest forum, vom putea imbunatatii calitatea lui.
Multumim
DIROBENELU
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

DIROBENELU

DIROBENELU
 
PortalAcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 munca la domiciliu

In jos 
2 participan?i
AutorMesaj
de snoo
Bleu
Bleu
de snoo


feminin
Numarul mesajelor : 19
Varsta : 68
Localisation : olanda
Reputatie : 0
Puncte : 5381
Data de inscriere : 04/02/2010

munca la domiciliu Empty
MesajSubiect: munca la domiciliu   munca la domiciliu Icon_minitimeMar Apr 06, 2010 9:23 pm

munca la domiciliu
sunt rezidenta in olanda
dar sanatatea nu imi permite o slujba normala,as putea in schimb sa prestez cate ceva la domiciliu,ce stiti despre acest lucru munca la domiciliu Icon_question
Sus In jos
tgeorgescu
Junior
Junior



masculin
Numarul mesajelor : 97
Varsta : 51
Localisation : Zwolle
Emploi : somer
Reputatie : 0
Puncte : 6249
Data de inscriere : 14/12/2007

munca la domiciliu Empty
MesajSubiect: Re: munca la domiciliu   munca la domiciliu Icon_minitimeMier Apr 07, 2010 8:41 pm

Ca sunt multe tepe. Nu plati nimic companiei care ar trebui sa te plateasca ea pe tine, nu cumpara numere de telefon pentru a suna si vinde piei de closca, nu te baga la transferuri bancare, nu-ti deschide un franchise la care trebuie sa cumperi marfa inainte de a o vinde, evita Quixtar, Amway, Herbalife si alte tepe in care distribuitorii isi vand unii altora pachete de reprezentare a companiei ravnind la castiguri de sase cifre (in Euro). Astea le dibuiesti imediat pentru ca ti se impune sa cumperi tu insati produse ale companiei, pentru uz personal, inainte de a le putea vinde altora, chipurile pentru a te convinge de valoarea produselor si a fi motivata la vanzarea lor (ca parca daca vinzi produse pe baza de aloe o fi si musai sa mananci numai aloe la masa de pranz).
Sus In jos
http://intellect-club.nl.eu.org
de snoo
Bleu
Bleu
de snoo


feminin
Numarul mesajelor : 19
Varsta : 68
Localisation : olanda
Reputatie : 0
Puncte : 5381
Data de inscriere : 04/02/2010

munca la domiciliu Empty
MesajSubiect: Re: munca la domiciliu   munca la domiciliu Icon_minitimeMier Apr 07, 2010 9:42 pm

tgeorgescu a scris:
Ca sunt multe tepe. Nu plati nimic companiei care ar trebui sa te plateasca ea pe tine, nu cumpara numere de telefon pentru a suna si vinde piei de closca, nu te baga la transferuri bancare, nu-ti deschide un franchise la care trebuie sa cumperi marfa inainte de a o vinde, evita Quixtar, Amway, Herbalife si alte tepe in care distribuitorii isi vand unii altora pachete de reprezentare a companiei ravnind la castiguri de sase cifre (in Euro). Astea le dibuiesti imediat pentru ca ti se impune sa cumperi tu insati produse ale companiei, pentru uz personal, inainte de a le putea vinde altora, chipurile pentru a te convinge de valoarea produselor si a fi motivata la vanzarea lor (ca parca daca vinzi produse pe baza de aloe o fi si musai sa mananci numai aloe la masa de pranz).


munca la domiciliu Icon_lol multumesc de indicatii,cunosc problema inca din romania,eu nu ma deplasez prea usor asa ca ce sa fac cu produsele in casa munca la domiciliu Icon_question sa mi le vand mie munca la domiciliu Icon_question ha ha ha,cat priveste sa platesc ceva pachet unei companii pt a intra in afacere munca la domiciliu Nu nu ma tine punga si in al doilea rand de promisiunile lor sunt satula cum ca daca faci si dregi iti recuperezi banii munca la domiciliu Icon_evil
cand am spus munc munca la domiciliu Pling a la domociliu m-am gandit la ceva de genul montat pixuri,lipit plicuri,sau mai stiu eu ce,oricum ceva marunt munca la domiciliu Blow
mai astept, munca la domiciliu Cingo dar nu stiu cu cine sa iau legatura in acest sens munca la domiciliu Pling
sa munca la domiciliu Beri tinem aproape

munca la domiciliu Panneau-
Sus In jos
Continut sponsorizat





munca la domiciliu Empty
MesajSubiect: Re: munca la domiciliu   munca la domiciliu Icon_minitime

Sus In jos
 
munca la domiciliu
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Olanda - tara cu cele mai multe nasteri la domiciliu

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
DIROBENELU :: INFORMATII UTILE-
Mergi direct la:  
|
Forumgratuit.ro | Arta, Cultura si Timp liber | Diverse.. | ©phpBB | Forum gratuit de suport | Semnaleaza un abuz | Discutii recente