DIROBENELU
Bine ai venit pe acest sit!
Participand activ la acest forum, vom putea imbunatatii calitatea lui.
Multumim
DIROBENELU
Bine ai venit pe acest sit!
Participand activ la acest forum, vom putea imbunatatii calitatea lui.
Multumim
DIROBENELU
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

DIROBENELU

DIROBENELU
 
PortalAcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 aniversarea mea

In jos 
+3
sfantul_calinic
EFORIE
sanziana
7 participan?i
Mergi la pagina : 1, 2  Urmatorul
AutorMesaj
sanziana
Staff Officer
Staff Officer
sanziana


Numarul mesajelor : 1365
Varsta : 74
Reputatie : 18
Puncte : 7264
Data de inscriere : 24/11/2006

aniversarea mea Empty
MesajSubiect: aniversarea mea   aniversarea mea Icon_minitimeMier Mar 17, 2010 9:18 pm

Vad ca m-ati uitat, azi am implinit 60 de ani, chiar daca nu am prea mai scris in ultimul timp, nu credeam ca nu va mai amintiti de mine, mai ales Adminul! aniversarea mea Icon_cry
Sus In jos
http://jurtrad.own0.com/
EFORIE
Senior
Senior
EFORIE


masculin
Numarul mesajelor : 127
Varsta : 63
Localisation : Bucuresti
Reputatie : -1
Puncte : 5726
Data de inscriere : 09/08/2009

aniversarea mea Empty
MesajSubiect: Re: aniversarea mea   aniversarea mea Icon_minitimeMier Mar 17, 2010 9:32 pm

sanziana a scris:
Vad ca m-ati uitat, azi am implinit 60 de ani, chiar daca nu am prea mai scris in ultimul timp, nu credeam ca nu va mai amintiti de mine, mai ales Adminul! aniversarea mea Icon_cry

La multi ani cu sanatate sa iti dea Domnul tot ce iti doresti, sa traiesti ca in povesti si noua sa ne povestesti cat de mult ne iubesti .
Sus In jos
http://reforma.qforum.biz/index.htm
sfantul_calinic
Master
Master
sfantul_calinic


feminin
Numarul mesajelor : 1912
Varsta : 69
Localisation : Bucuresti
Emploi : Presedinte Fundatia "Sfantul Ierarh Calinic"
Reputatie : 65
Puncte : 7357
Data de inscriere : 11/10/2008

aniversarea mea Empty
MesajSubiect: Re: aniversarea mea   aniversarea mea Icon_minitimeMier Mar 17, 2010 10:09 pm

EFORIE a scris:
Din punct de vedere ... ce ziceai psihiatric ?
Esti doctor ?
Daca nu esti ciocu mic si nu te mai da rotund cu ceea ce nu stii .
Era vorba doar de drepturile omului .
Kapisci ?
Vezi ca au fost oameni care au crezut ca corpurile rudelor lor au fost preluate de extraterestri malefici, si ei s-au razbunat pe acesti extraterestri omorandu-i. Dupa ce au fost tratati psihiatric le-a parut rau de ce facusera. Vezi ca si tu faci colectie de credinte paraoice, cum ar fi chestia cu pasaportul=666 si cu zeii extraterestri care simplifica ADNMP-ul populatiei Terrei si le pot distruge ADNMN-ul prin atac nuclear. Asa ca in caz ca nu ai tu insuti psihoza, ti-ai insusit niste credinte de la alti psihotici, ceea ce s-ar numi follie a deux sau psihoza colectiva.
Admin, acesta lucru marcat cu rosu nu e scris de mine. Cine imi poate folosi ID-ul pe acest sit.
E primadata cand se intampla asa ceva.
Te rog sa iei masuri.


Ultima editare efectuata de catre sfantul_calinic in Mier Mar 17, 2010 10:35 pm, editata de 1 ori
Sus In jos
http://fundatiasfantulierarhcalinic.blogspot.com/
sanziana
Staff Officer
Staff Officer
sanziana


Numarul mesajelor : 1365
Varsta : 74
Reputatie : 18
Puncte : 7264
Data de inscriere : 24/11/2006

aniversarea mea Empty
MesajSubiect: Re: aniversarea mea   aniversarea mea Icon_minitimeMier Mar 17, 2010 10:15 pm

Mersi, Eforie!
Sus In jos
http://jurtrad.own0.com/
EFORIE
Senior
Senior
EFORIE


masculin
Numarul mesajelor : 127
Varsta : 63
Localisation : Bucuresti
Reputatie : -1
Puncte : 5726
Data de inscriere : 09/08/2009

aniversarea mea Empty
MesajSubiect: Re: aniversarea mea   aniversarea mea Icon_minitimeMier Mar 17, 2010 10:19 pm

[quote="sfantul_calinic"]
EFORIE a scris:
Din punct de vedere ... ce ziceai psihiatric ?
Esti doctor ?
Daca nu esti ciocu mic si nu te mai da rotund cu ceea ce nu stii .
Era vorba doar de drepturile omului .
Kapisci ?
Vezi ca au fost oameni care au crezut ca corpurile rudelor lor au fost preluate de extraterestri malefici, si ei s-au razbunat pe acesti extraterestri omorandu-i. Dupa ce au fost tratati psihiatric le-a parut rau de ce facusera. Vezi ca si tu faci colectie de credinte paraoice, cum ar fi chestia cu pasaportul=666 si cu zeii extraterestri care simplifica ADNMP-ul populatiei Terrei si le pot distruge ADNMN-ul prin atac nuclear. Asa ca in caz ca nu ai tu insuti psihoza, ti-ai insusit niste credinte de la alti psihotici, ceea ce s-ar numi follie a deux sau psihoza colectiva.[/quote

Altul sau clona ?
Ce aveti fratilor , am dat un link si gata a inceput procesul de la Nurenberg .
E rostul sa plec din sala de judecata .
Sus In jos
http://reforma.qforum.biz/index.htm
EFORIE
Senior
Senior
EFORIE


masculin
Numarul mesajelor : 127
Varsta : 63
Localisation : Bucuresti
Reputatie : -1
Puncte : 5726
Data de inscriere : 09/08/2009

aniversarea mea Empty
MesajSubiect: Re: aniversarea mea   aniversarea mea Icon_minitimeMier Mar 17, 2010 10:21 pm

sanziana a scris:
Mersi, Eforie!

Pentru putin .
Animalele, plantele, pomii sunt partea curata a naturii . Sau mai curata decat noi .
Sus In jos
http://reforma.qforum.biz/index.htm
sfantul_calinic
Master
Master
sfantul_calinic


feminin
Numarul mesajelor : 1912
Varsta : 69
Localisation : Bucuresti
Emploi : Presedinte Fundatia "Sfantul Ierarh Calinic"
Reputatie : 65
Puncte : 7357
Data de inscriere : 11/10/2008

aniversarea mea Empty
MesajSubiect: Re: aniversarea mea   aniversarea mea Icon_minitimeMier Mar 17, 2010 10:37 pm

[quote="EFORIE"]
sfantul_calinic a scris:
EFORIE a scris:
Din punct de vedere ... ce ziceai psihiatric ?
Esti doctor ?
Daca nu esti ciocu mic si nu te mai da rotund cu ceea ce nu stii .
Era vorba doar de drepturile omului .
Kapisci ?
Vezi ca au fost oameni care au crezut ca corpurile rudelor lor au fost preluate de extraterestri malefici, si ei s-au razbunat pe acesti extraterestri omorandu-i. Dupa ce au fost tratati psihiatric le-a parut rau de ce facusera. Vezi ca si tu faci colectie de credinte paraoice, cum ar fi chestia cu pasaportul=666 si cu zeii extraterestri care simplifica ADNMP-ul populatiei Terrei si le pot distruge ADNMN-ul prin atac nuclear. Asa ca in caz ca nu ai tu insuti psihoza, ti-ai insusit niste credinte de la alti psihotici, ceea ce s-ar numi follie a deux sau psihoza colectiva.[/quote

Altul sau clona ?
Ce aveti fratilor , am dat un link si gata a inceput procesul de la Nurenberg .
E rostul sa plec din sala de judecata .
EFORIE, cineva mi-a folosit ID-ul. E foarte grav.
Voi lua masuri.
Sus In jos
http://fundatiasfantulierarhcalinic.blogspot.com/
sfantul_calinic
Master
Master
sfantul_calinic


feminin
Numarul mesajelor : 1912
Varsta : 69
Localisation : Bucuresti
Emploi : Presedinte Fundatia "Sfantul Ierarh Calinic"
Reputatie : 65
Puncte : 7357
Data de inscriere : 11/10/2008

aniversarea mea Empty
MesajSubiect: Re: aniversarea mea   aniversarea mea Icon_minitimeMier Mar 17, 2010 11:20 pm

sanziana a scris:
Vad ca m-ati uitat, azi am implinit 60 de ani, chiar daca nu am prea mai scris in ultimul timp, nu credeam ca nu va mai amintiti de mine, mai ales Adminul! aniversarea mea Icon_cry
E a treia oara cand ti-o trimit. Nu stiu cine o sterge.
aniversarea mea Copyof10819093
Sus In jos
http://fundatiasfantulierarhcalinic.blogspot.com/
sanziana
Staff Officer
Staff Officer
sanziana


Numarul mesajelor : 1365
Varsta : 74
Reputatie : 18
Puncte : 7264
Data de inscriere : 24/11/2006

aniversarea mea Empty
MesajSubiect: Re: aniversarea mea   aniversarea mea Icon_minitimeJoi Mar 18, 2010 9:36 am

Mersi, sfantul_calinic!
tgeorgescu, asteptam si din partea ta o urare, dar vad ca m-am inselat! aniversarea mea Icon_exclaim
Sus In jos
http://jurtrad.own0.com/
tgeorgescu
Junior
Junior



masculin
Numarul mesajelor : 97
Varsta : 51
Localisation : Zwolle
Emploi : somer
Reputatie : 0
Puncte : 6249
Data de inscriere : 14/12/2007

aniversarea mea Empty
MesajSubiect: Re: aniversarea mea   aniversarea mea Icon_minitimeJoi Mar 18, 2010 11:16 am

sanziana a scris:
Mersi, sfantul_calinic!
tgeorgescu, asteptam si din partea ta o urare, dar vad ca m-am inselat! aniversarea mea Icon_exclaim
Scuze, n-am citit pana acum subiectul, fiind ocupat sa raspund la alte subiecte. Iti urez: La multi ani!
Sus In jos
http://intellect-club.nl.eu.org
tgeorgescu
Junior
Junior



masculin
Numarul mesajelor : 97
Varsta : 51
Localisation : Zwolle
Emploi : somer
Reputatie : 0
Puncte : 6249
Data de inscriere : 14/12/2007

aniversarea mea Empty
MesajSubiect: Re: aniversarea mea   aniversarea mea Icon_minitimeJoi Mar 18, 2010 11:18 am

sfantul_calinic a scris:

Vezi ca au fost oameni care au crezut ca corpurile rudelor lor au fost preluate de extraterestri malefici, si ei s-au razbunat pe acesti extraterestri omorandu-i. Dupa ce au fost tratati psihiatric le-a parut rau de ce facusera. Vezi ca si tu faci colectie de credinte paraoice, cum ar fi chestia cu pasaportul=666 si cu zeii extraterestri care simplifica ADNMP-ul populatiei Terrei si le pot distruge ADNMN-ul prin atac nuclear. Asa ca in caz ca nu ai tu insuti psihoza, ti-ai insusit niste credinte de la alti psihotici, ceea ce s-ar numi follie a deux sau psihoza colectiva.
Admin, acesta lucru marcat cu rosu nu e scris de mine. Cine imi poate folosi ID-ul pe acest sit.
E primadata cand se intampla asa ceva.
Te rog sa iei masuri.
Corect. Randurile sunt scrise de mine si nu stiu cum au ajuns sub numele tau.

In orice caz, cand le-am scris am constatat ca situl refuza sa se incarce, asa ca poate fi o eroare a serverului.
Sus In jos
http://intellect-club.nl.eu.org
Admin
Master
Master
Admin


masculin
Numarul mesajelor : 1461
Localisation : Pe punte
Reputatie : 39
Puncte : 7410
Data de inscriere : 22/11/2006

aniversarea mea Empty
MesajSubiect: Re: aniversarea mea   aniversarea mea Icon_minitimeJoi Mar 18, 2010 11:56 am

mnaziua,
nu stiu ce trebuie sa fac, sa rad sa ma intristez, in orice caz am trait s-o vad si p'asta, ne numaram pe degete membrii activi ai forumului si chiar si asa gasim o posibilitate sa nu ne intelegem.
bine a sa spuna careva ca si intr-o familie nu intotdeauna se impaca sot si sotie, doua persoane, dar aici unde sunt cateva, regula se confirma, totusi:
Mihaela, care este impreuna cu noi pe sit de foarte mult timp si pe care o apreciez si careia nu i-am spus ieri La Multi Ani!ii spun astazi impreuna cu toate urarile de bine. (ieri nu am intrat pe sit din motive tehnice personale, sorry)
Jeni, la care tin mult, este suparata (sper ca nu si pe mine) pentru unele pareri diferite exprimate pe forum de tgeorgescu, poate la fel si Eforie.
mai fratilor, voi daca ati fi in locul meu, cum ati rezolva problema asta, in asa fel incat nimeni sa nu se supere, toti sa aiba impresia ca dreptatea e de partea lui sau ei si in acelasi timp sa continue sa ramana fidel acestui sit ?
daca gasiti raspunsul corect la aceasta intrebare, eu ma voi supune dorintei voastre imediat. pana atunci eu nu pot decat sa va rog sa fim mai buni, sa fim mai ingaduitori, sa intelegem ca fiecare are opinia si parerea sa asupra unui anumit subiect, sa lasam deoparte ironiile (chiar si subtile) si sa intelegem ca respectul se castiga greu dar se pierde repede.
imi vine greu sa va scriu astea, deoarece toti avem o varsta si o inteligenta destul de mare, daca am deranjat pe cineva cu interventia mea sa fiu scuzat dar va rog pentru acest aspect sa va considerati fiecare ca find adminul acestui sit iar totul sa se termine cu bine.
mersi de intelegere
ps referitor la traficarea IDului, nu a facut-o nimeni intentionat si nici nu voi permite sa o faca cineva vreodata, cred in explicatia lui tgeorgescu, din pacate eu nu am fost prezent in aceasta perioada pentru a vedea ce sa intamplat iar IPurile de unde sa postat nu indica ca sa traficat IDul, fiecare a postat cu IPul sau.
Sus In jos
http://www.belgianul.com
sfantul_calinic
Master
Master
sfantul_calinic


feminin
Numarul mesajelor : 1912
Varsta : 69
Localisation : Bucuresti
Emploi : Presedinte Fundatia "Sfantul Ierarh Calinic"
Reputatie : 65
Puncte : 7357
Data de inscriere : 11/10/2008

aniversarea mea Empty
MesajSubiect: Re: aniversarea mea   aniversarea mea Icon_minitimeJoi Mar 18, 2010 2:18 pm

Admin a scris:
mnaziua,
nu stiu ce trebuie sa fac, sa rad sa ma intristez, in orice caz am trait s-o vad si p'asta, ne numaram pe degete membrii activi ai forumului si chiar si asa gasim o posibilitate sa nu ne intelegem.
bine a sa spuna careva ca si intr-o familie nu intotdeauna se impaca sot si sotie, doua persoane, dar aici unde sunt cateva, regula se confirma, totusi:
Mihaela, care este impreuna cu noi pe sit de foarte mult timp si pe care o apreciez si careia nu i-am spus ieri La Multi Ani!ii spun astazi impreuna cu toate urarile de bine. (ieri nu am intrat pe sit din motive tehnice personale, sorry)
Jeni, la care tin mult, este suparata (sper ca nu si pe mine) pentru unele pareri diferite exprimate pe forum de tgeorgescu, poate la fel si Eforie.
mai fratilor, voi daca ati fi in locul meu, cum ati rezolva problema asta, in asa fel incat nimeni sa nu se supere, toti sa aiba impresia ca dreptatea e de partea lui sau ei si in acelasi timp sa continue sa ramana fidel acestui sit ?
daca gasiti raspunsul corect la aceasta intrebare, eu ma voi supune dorintei voastre imediat. pana atunci eu nu pot decat sa va rog sa fim mai buni, sa fim mai ingaduitori, sa intelegem ca fiecare are opinia si parerea sa asupra unui anumit subiect, sa lasam deoparte ironiile (chiar si subtile) si sa intelegem ca respectul se castiga greu dar se pierde repede.
imi vine greu sa va scriu astea, deoarece toti avem o varsta si o inteligenta destul de mare, daca am deranjat pe cineva cu interventia mea sa fiu scuzat dar va rog pentru acest aspect sa va considerati fiecare ca find adminul acestui sit iar totul sa se termine cu bine.
mersi de intelegere
ps referitor la traficarea IDului, nu a facut-o nimeni intentionat si nici nu voi permite sa o faca cineva vreodata, cred in explicatia lui tgeorgescu, din pacate eu nu am fost prezent in aceasta perioada pentru a vedea ce sa intamplat iar IPurile de unde sa postat nu indica ca sa traficat IDul, fiecare a postat cu IPul sau.
Este foarte curios.
Asa ceva nu am mai intalnit pe acest sit, si nici pe altele care sunt mult mai aglomerate, si s-ar putea strecura greseli, dar sincer, m-am suparat ca a aparut aceast text exact in locul felicitarii scrise pentru @sanziana.
De altfel,dupa acest incident, am mai postat de trei ori felicitarea, si pur si simplu cineva o stergea.
Daca se mai repeta, imi pare rau, dar voi iesi de pe sit, si voi comunica cu voi pe mail, pentru ca m-am legat sufleteste de toti membrii vechi ai acestui sit de care eu eram si incantata si mandra.
Chiar eu l-am incurajat pe @EFORIE sa ramana, exact cand ai fost tu Admin anul trecut in concediu.
Nu stiu de ce atata rautate, si discutii neavenite la subiecte care au fost citite de foarte multi oamnei care au vizitat situl.
Putea sa fie inca o sectiune foarte interesant si de interes general, dar din pacate...s-a terminat din cauza comentariilor rautacioase.
@EFORIE s-a simtit foarte jignit. Nu cred ca merita.
Nici macar @sanziana nu a avut parte de o sarbatorire asa cum o merita, din cauza postarilor nepotrivite cu acest eveniment important.
Zi buna tuturor! aniversarea mea Coeur
Sus In jos
http://fundatiasfantulierarhcalinic.blogspot.com/
sanziana
Staff Officer
Staff Officer
sanziana


Numarul mesajelor : 1365
Varsta : 74
Reputatie : 18
Puncte : 7264
Data de inscriere : 24/11/2006

aniversarea mea Empty
MesajSubiect: Re: aniversarea mea   aniversarea mea Icon_minitimeJoi Mar 18, 2010 2:20 pm

Mersi, tgeorgescu si admin pentru urari!
Hai sa ne concentram pe alte subiecte, sa nu deviem! aniversarea mea Icon_smile
Sus In jos
http://jurtrad.own0.com/
Admin
Master
Master
Admin


masculin
Numarul mesajelor : 1461
Localisation : Pe punte
Reputatie : 39
Puncte : 7410
Data de inscriere : 22/11/2006

aniversarea mea Empty
MesajSubiect: Re: aniversarea mea   aniversarea mea Icon_minitimeJoi Mar 18, 2010 2:46 pm

Jeni,
macar pe mine ma poti crede, in afara de mine si mihaela nimeni nu are dreptul sau posibilitatea (in afara de postul sau)(nu vb aici de pirataj pt ca nu-i cazul deocamdata) sa stearga ceva de pe sit.
eu n-am facut-o iar mihaela nu avea niciun interes sa o faca deoarece era pt ea urarea.
inainte sa scriu ceva eu verific, asa am facut si acum cu IPurile de unde sa postat si ele sunt cele proprii fiecaruia.
se poate sa fi fost o chestie de server, se mai intampla asta mai rar cei drept, uneori caile informatice sunt precum cararile Domnului...
te-am rugat (si nu numai pe tine ci pe toti) sa fi in acest caz un bun Admin si sa rezolvi problema in asa fel incat toti sa aiba dreptate, nici unul sa nu se supere si sa-si ia papusile sa plece.
de aceia v-am rugat sa impartiti voi dreptatea de data asta pt ca singurii care pot face asta sunteti voi. de ce procedez asa ? pt ca toti cei implicati in acest conflict sunt oameni de valoare cu o varsta destul de repectabila si pentru care vanitatea este demult uitata.
sa auzim numa de bine !
Sus In jos
http://www.belgianul.com
sanziana
Staff Officer
Staff Officer
sanziana


Numarul mesajelor : 1365
Varsta : 74
Reputatie : 18
Puncte : 7264
Data de inscriere : 24/11/2006

aniversarea mea Empty
MesajSubiect: Re: aniversarea mea   aniversarea mea Icon_minitimeJoi Mar 18, 2010 3:12 pm

sfantul_calinic a scris:
Admin a scris:
mnaziua,
nu stiu ce trebuie sa fac, sa rad sa ma intristez, in orice caz am trait s-o vad si p'asta, ne numaram pe degete membrii activi ai forumului si chiar si asa gasim o posibilitate sa nu ne intelegem.
bine a sa spuna careva ca si intr-o familie nu intotdeauna se impaca sot si sotie, doua persoane, dar aici unde sunt cateva, regula se confirma, totusi:
Mihaela, care este impreuna cu noi pe sit de foarte mult timp si pe care o apreciez si careia nu i-am spus ieri La Multi Ani!ii spun astazi impreuna cu toate urarile de bine. (ieri nu am intrat pe sit din motive tehnice personale, sorry)
Jeni, la care tin mult, este suparata (sper ca nu si pe mine) pentru unele pareri diferite exprimate pe forum de tgeorgescu, poate la fel si Eforie.
mai fratilor, voi daca ati fi in locul meu, cum ati rezolva problema asta, in asa fel incat nimeni sa nu se supere, toti sa aiba impresia ca dreptatea e de partea lui sau ei si in acelasi timp sa continue sa ramana fidel acestui sit ?
daca gasiti raspunsul corect la aceasta intrebare, eu ma voi supune dorintei voastre imediat. pana atunci eu nu pot decat sa va rog sa fim mai buni, sa fim mai ingaduitori, sa intelegem ca fiecare are opinia si parerea sa asupra unui anumit subiect, sa lasam deoparte ironiile (chiar si subtile) si sa intelegem ca respectul se castiga greu dar se pierde repede.
imi vine greu sa va scriu astea, deoarece toti avem o varsta si o inteligenta destul de mare, daca am deranjat pe cineva cu interventia mea sa fiu scuzat dar va rog pentru acest aspect sa va considerati fiecare ca find adminul acestui sit iar totul sa se termine cu bine.
mersi de intelegere
ps referitor la traficarea IDului, nu a facut-o nimeni intentionat si nici nu voi permite sa o faca cineva vreodata, cred in explicatia lui tgeorgescu, din pacate eu nu am fost prezent in aceasta perioada pentru a vedea ce sa intamplat iar IPurile de unde sa postat nu indica ca sa traficat IDul, fiecare a postat cu IPul sau.
Este foarte curios.
Asa ceva nu am mai intalnit pe acest sit, si nici pe altele care sunt mult mai aglomerate, si s-ar putea strecura greseli, dar sincer, m-am suparat ca a aparut aceast text exact in locul felicitarii scrise pentru @sanziana.
De altfel,dupa acest incident, am mai postat de trei ori felicitarea, si pur si simplu cineva o stergea.
Daca se mai repeta, imi pare rau, dar voi iesi de pe sit, si voi comunica cu voi pe mail, pentru ca m-am legat sufleteste de toti membrii vechi ai acestui sit de care eu eram si incantata si mandra.
Chiar eu l-am incurajat pe @EFORIE sa ramana, exact cand ai fost tu Admin anul trecut in concediu.
Nu stiu de ce atata rautate, si discutii neavenite la subiecte care au fost citite de foarte multi oamnei care au vizitat situl.
Putea sa fie inca o sectiune foarte interesant si de interes general, dar din pacate...s-a terminat din cauza comentariilor rautacioase.
@EFORIE s-a simtit foarte jignit. Nu cred ca merita.
Nici macar @sanziana nu a avut parte de o sarbatorire asa cum o merita, din cauza postarilor nepotrivite cu acest eveniment important.
Zi buna tuturor! aniversarea mea Coeur
Hai Jeni, nu mai fi suparata, mie mi-a trecut!
Am inteles situatia si este pacat sa persist!
Sunt convinsa ca este vorba de o eroare, nu cred ca cineva a facut-o intentionat!
Ai dreptate, deobicei aici, oamenii se sarbatoresc si primesc urari, este o atmosfera frumoasa, de acesta data, tocmai de ziua mea, nu a fost!
viata merge inainte si eu am mai imbatranit cu o zi! aniversarea mea Icon_smile
Sus In jos
http://jurtrad.own0.com/
tgeorgescu
Junior
Junior



masculin
Numarul mesajelor : 97
Varsta : 51
Localisation : Zwolle
Emploi : somer
Reputatie : 0
Puncte : 6249
Data de inscriere : 14/12/2007

aniversarea mea Empty
MesajSubiect: Re: aniversarea mea   aniversarea mea Icon_minitimeJoi Mar 18, 2010 5:30 pm

Ceva similar mi s-a intamplat (dar nu numai mie) pe rombel.com: am scris un mesaj, serverul nu raspundea in timp real, si mesajul a fost postat in anul 2033 (sau asa ceva). Ca atare, nu mai puteam scrie mesaje in anul 2009, pentru ca situl imi raspundea ca nu am dreptul sa scriu mesaje decat dupa ce trece ziua, ora si minutul ultimului mesaj postat (din anul 2033), asa ca ar fi trebuit sa astept pana in 2033 cu postarile.
Sus In jos
http://intellect-club.nl.eu.org
sfantul_calinic
Master
Master
sfantul_calinic


feminin
Numarul mesajelor : 1912
Varsta : 69
Localisation : Bucuresti
Emploi : Presedinte Fundatia "Sfantul Ierarh Calinic"
Reputatie : 65
Puncte : 7357
Data de inscriere : 11/10/2008

aniversarea mea Empty
MesajSubiect: Re: aniversarea mea   aniversarea mea Icon_minitimeJoi Mar 18, 2010 6:20 pm

sanziana a scris:
sfantul_calinic a scris:
Admin a scris:
mnaziua,
nu stiu ce trebuie sa fac, sa rad sa ma intristez, in orice caz am trait s-o vad si p'asta, ne numaram pe degete membrii activi ai forumului si chiar si asa gasim o posibilitate sa nu ne intelegem.
bine a sa spuna careva ca si intr-o familie nu intotdeauna se impaca sot si sotie, doua persoane, dar aici unde sunt cateva, regula se confirma, totusi:
Mihaela, care este impreuna cu noi pe sit de foarte mult timp si pe care o apreciez si careia nu i-am spus ieri La Multi Ani!ii spun astazi impreuna cu toate urarile de bine. (ieri nu am intrat pe sit din motive tehnice personale, sorry)
Jeni, la care tin mult, este suparata (sper ca nu si pe mine) pentru unele pareri diferite exprimate pe forum de tgeorgescu, poate la fel si Eforie.
mai fratilor, voi daca ati fi in locul meu, cum ati rezolva problema asta, in asa fel incat nimeni sa nu se supere, toti sa aiba impresia ca dreptatea e de partea lui sau ei si in acelasi timp sa continue sa ramana fidel acestui sit ?
daca gasiti raspunsul corect la aceasta intrebare, eu ma voi supune dorintei voastre imediat. pana atunci eu nu pot decat sa va rog sa fim mai buni, sa fim mai ingaduitori, sa intelegem ca fiecare are opinia si parerea sa asupra unui anumit subiect, sa lasam deoparte ironiile (chiar si subtile) si sa intelegem ca respectul se castiga greu dar se pierde repede.
imi vine greu sa va scriu astea, deoarece toti avem o varsta si o inteligenta destul de mare, daca am deranjat pe cineva cu interventia mea sa fiu scuzat dar va rog pentru acest aspect sa va considerati fiecare ca find adminul acestui sit iar totul sa se termine cu bine.
mersi de intelegere
ps referitor la traficarea IDului, nu a facut-o nimeni intentionat si nici nu voi permite sa o faca cineva vreodata, cred in explicatia lui tgeorgescu, din pacate eu nu am fost prezent in aceasta perioada pentru a vedea ce sa intamplat iar IPurile de unde sa postat nu indica ca sa traficat IDul, fiecare a postat cu IPul sau.
Este foarte curios.
Asa ceva nu am mai intalnit pe acest sit, si nici pe altele care sunt mult mai aglomerate, si s-ar putea strecura greseli, dar sincer, m-am suparat ca a aparut aceast text exact in locul felicitarii scrise pentru @sanziana.
De altfel,dupa acest incident, am mai postat de trei ori felicitarea, si pur si simplu cineva o stergea.
Daca se mai repeta, imi pare rau, dar voi iesi de pe sit, si voi comunica cu voi pe mail, pentru ca m-am legat sufleteste de toti membrii vechi ai acestui sit de care eu eram si incantata si mandra.
Chiar eu l-am incurajat pe @EFORIE sa ramana, exact cand ai fost tu Admin anul trecut in concediu.
Nu stiu de ce atata rautate, si discutii neavenite la subiecte care au fost citite de foarte multi oamnei care au vizitat situl.
Putea sa fie inca o sectiune foarte interesant si de interes general, dar din pacate...s-a terminat din cauza comentariilor rautacioase.
@EFORIE s-a simtit foarte jignit. Nu cred ca merita.
Nici macar @sanziana nu a avut parte de o sarbatorire asa cum o merita, din cauza postarilor nepotrivite cu acest eveniment important.
Zi buna tuturor! aniversarea mea Coeur
Hai Jeni, nu mai fi suparata, mie mi-a trecut!
Am inteles situatia si este pacat sa persist!
Sunt convinsa ca este vorba de o eroare, nu cred ca cineva a facut-o intentionat!
Ai dreptate, deobicei aici, oamenii se sarbatoresc si primesc urari, este o atmosfera frumoasa, de acesta data, tocmai de ziua mea, nu a fost!
viata merge inainte si eu am mai imbatranit cu o zi! aniversarea mea Icon_smile
aniversarea mea Icon_biggrin Sa fi sanatoasa, ca tanara esti!
Sa ai o seara frumoasa! aniversarea mea Coeur
Sus In jos
http://fundatiasfantulierarhcalinic.blogspot.com/
sfantul_calinic
Master
Master
sfantul_calinic


feminin
Numarul mesajelor : 1912
Varsta : 69
Localisation : Bucuresti
Emploi : Presedinte Fundatia "Sfantul Ierarh Calinic"
Reputatie : 65
Puncte : 7357
Data de inscriere : 11/10/2008

aniversarea mea Empty
MesajSubiect: Re: aniversarea mea   aniversarea mea Icon_minitimeJoi Mar 18, 2010 6:24 pm

tgeorgescu a scris:
Ceva similar mi s-a intamplat (dar nu numai mie) pe rombel.com: am scris un mesaj, serverul nu raspundea in timp real, si mesajul a fost postat in anul 2033 (sau asa ceva). Ca atare, nu mai puteam scrie mesaje in anul 2009, pentru ca situl imi raspundea ca nu am dreptul sa scriu mesaje decat dupa ce trece ziua, ora si minutul ultimului mesaj postat (din anul 2033), asa ca ar fi trebuit sa astept pana in 2033 cu postarile.
Pana acum aici, pe DIROBENELU de cand sunt eu, nu au fost astfel de probleme.
Nici pe alte situri nu am intalnit asa ceva, si sincer, unul ditre ele este foarte aglomerat.
In afara ca se deschid paginile mai greu, erori de genul acesta nu au foast.
Seara buna!
Sus In jos
http://fundatiasfantulierarhcalinic.blogspot.com/
tgeorgescu
Junior
Junior



masculin
Numarul mesajelor : 97
Varsta : 51
Localisation : Zwolle
Emploi : somer
Reputatie : 0
Puncte : 6249
Data de inscriere : 14/12/2007

aniversarea mea Empty
MesajSubiect: Re: aniversarea mea   aniversarea mea Icon_minitimeJoi Mar 18, 2010 10:20 pm

sfantul_calinic a scris:
Pana acum aici, pe DIROBENELU de cand sunt eu, nu au fost astfel de probleme.
Nici pe alte situri nu am intalnit asa ceva, si sincer, unul ditre ele este foarte aglomerat.
In afara ca se deschid paginile mai greu, erori de genul acesta nu au foast.
Seara buna!
Uite aici: http://www.rombel.com/forums/viewtopic.php?f=4&t=6259

De-aia semnez acolo cu tgeorgescu2, ca n-am deblocat la timp contul tgeorgescu si a ramas blocat pana azi. Adica blocat la scris mesaje pe forum.

N-am fost singurul in situatia asta, dar ceilalti s-au deblocat la timp.
Sus In jos
http://intellect-club.nl.eu.org
sfantul_calinic
Master
Master
sfantul_calinic


feminin
Numarul mesajelor : 1912
Varsta : 69
Localisation : Bucuresti
Emploi : Presedinte Fundatia "Sfantul Ierarh Calinic"
Reputatie : 65
Puncte : 7357
Data de inscriere : 11/10/2008

aniversarea mea Empty
MesajSubiect: Re: aniversarea mea   aniversarea mea Icon_minitimeJoi Mar 18, 2010 10:42 pm

tgeorgescu a scris:
sfantul_calinic a scris:
Pana acum aici, pe DIROBENELU de cand sunt eu, nu au fost astfel de probleme.
Nici pe alte situri nu am intalnit asa ceva, si sincer, unul ditre ele este foarte aglomerat.
In afara ca se deschid paginile mai greu, erori de genul acesta nu au foast.
Seara buna!
Uite aici: http://www.rombel.com/forums/viewtopic.php?f=4&t=6259

De-aia semnez acolo cu tgeorgescu2, ca n-am deblocat la timp contul tgeorgescu si a ramas blocat pana azi. Adica blocat la scris mesaje pe forum.

N-am fost singurul in situatia asta, dar ceilalti s-au deblocat la timp.
Nu stiu ce se intampla pe acel sit, eu stiu foarte bine situl acesta, a carei membra sunt de cca 2 ani.
Ma inteleg bine cu toata lumea.
Imi place acest sit pentru ca toti membrii activi sunt oameni deosebiti, pe care ii respect, si chiar pot spune ca m-am atasat sufleteste de ei.
Toata stima si pretuirea pentru Admin de la care am invatat foarte multe lucruri, si care
m-a ajutat enorm, implicandu-se in anumite activitati ale fundatiei pe care eu am
infiintat-o.
De asemenea si pentru @sanziana, care a facut o donatie pentru un copil bolnav de leucemie, si nu numai, care a devenit o prietena, chiar daca suntem la distanta.
Sus In jos
http://fundatiasfantulierarhcalinic.blogspot.com/
AL-RAISA
Senior
Senior
AL-RAISA


feminin
Numarul mesajelor : 260
Varsta : 50
Localisation : NL
Reputatie : 3
Puncte : 5924
Data de inscriere : 30/05/2009

aniversarea mea Empty
MesajSubiect: Re: aniversarea mea   aniversarea mea Icon_minitimeVin Mar 19, 2010 9:57 am

buna dimineatza. Mihaela, un sincer La multi ani. Eu nu te-am uitat, ti-am trimis exact de ziua ta mesaj ofline pe messenger insa nu am primit nimic inapoi. 60 de ani...ce varsta frumoasa. Sa ne traiesti si sa ai parte de fericire in viata.
Acum. Am citit ce s-a petrecut aici, intradevar e ciudat insa destul de credibil. Mi-aduc aminte ca acum cativa ani aveam un cont pe un forum romanesc Home.ro parca; se intampla ca atunci cand ma logam cu id-ul meu, aparea ca m-am logat insa ma chema altfel. Mi-am dat seama ca site-ul are probleme asa ca am asteptat rezolvarea problemelor tehnice.
N_are rost de suparare, zic eu
Sus In jos
sanziana
Staff Officer
Staff Officer
sanziana


Numarul mesajelor : 1365
Varsta : 74
Reputatie : 18
Puncte : 7264
Data de inscriere : 24/11/2006

aniversarea mea Empty
MesajSubiect: Re: aniversarea mea   aniversarea mea Icon_minitimeVin Mar 19, 2010 10:42 am

AL-RAISA a scris:
buna dimineatza. Mihaela, un sincer La multi ani. Eu nu te-am uitat, ti-am trimis exact de ziua ta mesaj ofline pe messenger insa nu am primit nimic inapoi. 60 de ani...ce varsta frumoasa. Sa ne traiesti si sa ai parte de fericire in viata.
Acum. Am citit ce s-a petrecut aici, intradevar e ciudat insa destul de credibil. Mi-aduc aminte ca acum cativa ani aveam un cont pe un forum romanesc Home.ro parca; se intampla ca atunci cand ma logam cu id-ul meu, aparea ca m-am logat insa ma chema altfel. Mi-am dat seama ca site-ul are probleme asa ca am asteptat rezolvarea problemelor tehnice.
N_are rost de suparare, zic eu
Mersi, AL-Raisa, nu am citit nimic pe messenger, dar cinstit vorbind, nu il deschid prea des! aniversarea mea Icon_smile
Sus In jos
http://jurtrad.own0.com/
angelarusu
Expert
Expert
angelarusu


Numarul mesajelor : 716
Reputatie : 11
Puncte : 6014
Data de inscriere : 17/01/2009

aniversarea mea Empty
MesajSubiect: Re: aniversarea mea   aniversarea mea Icon_minitimeDum Mar 21, 2010 7:18 pm

Un calduros si sincer la multi ani stimata Sanziana sa ne traiti si sa fiti mereu alaturi de noi asa cum ati fost si pana acum
Scuze ptr intarziere aniversarea mea Coeur aniversarea mea Coeur
Sus In jos
http://www.ganduri-online.ro
sanziana
Staff Officer
Staff Officer
sanziana


Numarul mesajelor : 1365
Varsta : 74
Reputatie : 18
Puncte : 7264
Data de inscriere : 24/11/2006

aniversarea mea Empty
MesajSubiect: Re: aniversarea mea   aniversarea mea Icon_minitimeDum Mar 21, 2010 10:42 pm

Mersi pentru urari, angelarusu!
Sus In jos
http://jurtrad.own0.com/
Continut sponsorizat





aniversarea mea Empty
MesajSubiect: Re: aniversarea mea   aniversarea mea Icon_minitime

Sus In jos
 
aniversarea mea
Sus 
Pagina 1 din 2Mergi la pagina : 1, 2  Urmatorul
 Subiecte similare
-
» Aniversarea a 20 de ani de Web
» Aniversarea Regelui Belgiei, Albert II

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
DIROBENELU :: GENERAL-
Mergi direct la:  
|
Forumgratuit.ro | ©phpBB | Forum gratuit de suport | Semnaleaza un abuz | Discutii recente