DIROBENELU
Bine ai venit pe acest sit!
Participand activ la acest forum, vom putea imbunatatii calitatea lui.
Multumim
DIROBENELU
Bine ai venit pe acest sit!
Participand activ la acest forum, vom putea imbunatatii calitatea lui.
Multumim
DIROBENELU
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

DIROBENELU

DIROBENELU
 
PortalAcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 Michael Jackson Regele Popului a murit

In jos 
3 participan?i
AutorMesaj
Admin
Master
Master
Admin


masculin
Numarul mesajelor : 1461
Localisation : Pe punte
Reputatie : 39
Puncte : 7394
Data de inscriere : 22/11/2006

Michael Jackson Regele Popului a murit Empty
MesajSubiect: Michael Jackson Regele Popului a murit   Michael Jackson Regele Popului a murit Icon_minitimeVin Iun 26, 2009 7:34 am

articol preluat din belgianul Gazeta de Belgia http://belgianul.com/roman
Michael Jackson numit si Regele Popului a suferit un stop cardiac in cursul serii de ieri iar doctorii au confirmat decesul acestuia la orele 2352 ora Belgiei.
Cantaretul care implinise varsta de 50 de ani a suferit o criza cardiaca la ora 19.00GMT iar serviciile de urgenta ajunse la fata locului nu au mai putut face nimic pentru al salva.
Nu se cunosc prea multe detalii pentru moment, iar tatal cantaretului nu a dorit sa dea detalii despre aceasta.
Michael Jackson dorea sa faca o serie de concerte la Londra pentru a revenii pe scena, dar din pacate destinul a ales altceva.
Sus In jos
http://www.belgianul.com
AL-RAISA
Senior
Senior
AL-RAISA


feminin
Numarul mesajelor : 260
Varsta : 50
Localisation : NL
Reputatie : 3
Puncte : 5908
Data de inscriere : 30/05/2009

Michael Jackson Regele Popului a murit Empty
MesajSubiect: Re: Michael Jackson Regele Popului a murit   Michael Jackson Regele Popului a murit Icon_minitimeVin Iun 26, 2009 12:24 pm

odihneasca-se in pace. am auzit la radio de dimineata....imi pare rau de el mai ales ca se pregatea de un concert in iulie..pacat
Sus In jos
sanziana
Staff Officer
Staff Officer
sanziana


Numarul mesajelor : 1365
Varsta : 74
Reputatie : 18
Puncte : 7248
Data de inscriere : 24/11/2006

Michael Jackson Regele Popului a murit Empty
MesajSubiect: Re: Michael Jackson Regele Popului a murit   Michael Jackson Regele Popului a murit Icon_minitimeVin Iun 26, 2009 6:44 pm

Si mie mi-a parut rau cand am auzit, pacat!
Se pare insa, ca de o perioada se zvoneste ca ar fi avut cancer al pielii sau ceva la intestine, vad ca nu se mai pomenseste nimic de bolile respective; oricum el a mai avut in trecut probleme cu inima!
Auzeam la radio ca in ultimul timp se vindeau cateva CDuri de-ale lui, iar azi toata ziua s-au vandut
deja 100 de discuri.
Dumnezeu sa-l ierte! Crying or Very sad
Sus In jos
http://jurtrad.own0.com/
sanziana
Staff Officer
Staff Officer
sanziana


Numarul mesajelor : 1365
Varsta : 74
Reputatie : 18
Puncte : 7248
Data de inscriere : 24/11/2006

Michael Jackson Regele Popului a murit Empty
MesajSubiect: Re: Michael Jackson Regele Popului a murit   Michael Jackson Regele Popului a murit Icon_minitimeMier Iul 08, 2009 11:43 am

Ati vazut ieri seara la tv. programul comemorarii lui Michael Jackson?
A fost impresionant si toti au vorbit la modul elogios despre el! Cool
Nu numai ca artist, dar si ca om, a avut ceva de spus, a fost generos si sensibil!
Se pare ca unul din cei care l-a acuzat de pedofilie, acum adult si el, a negat toata povestea!
Ce trist, ca i se reabiliteaza numele post mortem! Crying or Very sad
Eu oricum nu am crezut niciodata si cred ca orice om cu bun simt, a gandit la fel!
A iubit copiii, deoarece si el era un copil mare si s-a purtat ireprosabil cu ei si mai ales si-a adorat cei trei copii!
Nu a fost fericit si nu a fost inteles nici de familia lui, din pacate!
,
Sus In jos
http://jurtrad.own0.com/
AL-RAISA
Senior
Senior
AL-RAISA


feminin
Numarul mesajelor : 260
Varsta : 50
Localisation : NL
Reputatie : 3
Puncte : 5908
Data de inscriere : 30/05/2009

Michael Jackson Regele Popului a murit Empty
MesajSubiect: Re: Michael Jackson Regele Popului a murit   Michael Jackson Regele Popului a murit Icon_minitimeJoi Iul 09, 2009 8:51 am

Am urmarit ceremonia la Tv, m-a impresionat fiica lui care a declarat "am avut cel mai bun tata din lume"
Lumea acum vorbeste multe mai ales in urma autopsiei unde s-au depistat cel putin 15 operatii estetice fata de 2 cum declara Michael intr-o emisiune a Ophrei. Nu-l lasa astia nici acum cand e in mormant. Zau, mi se pare stupid.
Sus In jos
Continut sponsorizat





Michael Jackson Regele Popului a murit Empty
MesajSubiect: Re: Michael Jackson Regele Popului a murit   Michael Jackson Regele Popului a murit Icon_minitime

Sus In jos
 
Michael Jackson Regele Popului a murit
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Majestatea Sa Regele Mihai I - declaratie de sarbatori
» Farrah Fawcett a murit!
» a murit cea mai batrana persoana din lume!
» Baiatul lui John Travolta a murit!

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
DIROBENELU :: GENERAL-
Mergi direct la:  
|
Forumgratuit.ro | ©phpBB | Forum gratuit de suport | Semnaleaza un abuz | Discutii recente