DIROBENELU
Bine ai venit pe acest sit!
Participand activ la acest forum, vom putea imbunatatii calitatea lui.
Multumim
DIROBENELU
Bine ai venit pe acest sit!
Participand activ la acest forum, vom putea imbunatatii calitatea lui.
Multumim
DIROBENELU
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

DIROBENELU

DIROBENELU
 
PortalAcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 PRIETENI AVEM UN NOU MEMBRU PE DIROBENELU - SA-I SPUNEM BINE-AI VENIT!

In jos 
+3
antoneta
sanziana
sfantul_calinic
7 participan?i
AutorMesaj
sfantul_calinic
Master
Master
sfantul_calinic


feminin
Numarul mesajelor : 1912
Varsta : 69
Localisation : Bucuresti
Emploi : Presedinte Fundatia "Sfantul Ierarh Calinic"
Reputatie : 65
Puncte : 7267
Data de inscriere : 11/10/2008

PRIETENI AVEM UN NOU MEMBRU PE DIROBENELU - SA-I SPUNEM BINE-AI VENIT! Empty
MesajSubiect: PRIETENI AVEM UN NOU MEMBRU PE DIROBENELU - SA-I SPUNEM BINE-AI VENIT!   PRIETENI AVEM UN NOU MEMBRU PE DIROBENELU - SA-I SPUNEM BINE-AI VENIT! Icon_minitimeJoi Apr 16, 2009 10:49 pm

antoneta traieste în Belgia de puțin timp, este din România, nu are prieteni, se simte singură, și nici franceză nu știe înca bine.
Hai să o ajutăm să se integreze atât în societatea belgiană, cât și în comunitatea noastră.
PRIETENI AVEM UN NOU MEMBRU PE DIROBENELU - SA-I SPUNEM BINE-AI VENIT! G710


Bine ai venit antoaneta în comunitatea Dirobenelu!
Sus In jos
http://fundatiasfantulierarhcalinic.blogspot.com/
sanziana
Staff Officer
Staff Officer
sanziana


Numarul mesajelor : 1365
Varsta : 74
Reputatie : 18
Puncte : 7174
Data de inscriere : 24/11/2006

PRIETENI AVEM UN NOU MEMBRU PE DIROBENELU - SA-I SPUNEM BINE-AI VENIT! Empty
MesajSubiect: Re: PRIETENI AVEM UN NOU MEMBRU PE DIROBENELU - SA-I SPUNEM BINE-AI VENIT!   PRIETENI AVEM UN NOU MEMBRU PE DIROBENELU - SA-I SPUNEM BINE-AI VENIT! Icon_minitimeVin Apr 17, 2009 8:33 am

Bun venit pe site, Antoneta! flower
Sus In jos
http://jurtrad.own0.com/
antoneta
Bleu
Bleu
antoneta


feminin
Numarul mesajelor : 27
Varsta : 61
Localisation : belgia
Reputatie : 1
Puncte : 5604
Data de inscriere : 15/04/2009

PRIETENI AVEM UN NOU MEMBRU PE DIROBENELU - SA-I SPUNEM BINE-AI VENIT! Empty
MesajSubiect: Re: PRIETENI AVEM UN NOU MEMBRU PE DIROBENELU - SA-I SPUNEM BINE-AI VENIT!   PRIETENI AVEM UN NOU MEMBRU PE DIROBENELU - SA-I SPUNEM BINE-AI VENIT! Icon_minitimeVin Apr 17, 2009 10:33 am

[quote="sanziana"]Bun venit pe site, Antoneta! flower[/quote
Va multumesc din suflet ... sper sa gasesc alaturi de voi sprijin sa merg mai departe. Va doresc "sarbatori fericite" alaturi de cei dragi. flower flower flower
Sus In jos
sfantul_calinic
Master
Master
sfantul_calinic


feminin
Numarul mesajelor : 1912
Varsta : 69
Localisation : Bucuresti
Emploi : Presedinte Fundatia "Sfantul Ierarh Calinic"
Reputatie : 65
Puncte : 7267
Data de inscriere : 11/10/2008

PRIETENI AVEM UN NOU MEMBRU PE DIROBENELU - SA-I SPUNEM BINE-AI VENIT! Empty
MesajSubiect: Re: PRIETENI AVEM UN NOU MEMBRU PE DIROBENELU - SA-I SPUNEM BINE-AI VENIT!   PRIETENI AVEM UN NOU MEMBRU PE DIROBENELU - SA-I SPUNEM BINE-AI VENIT! Icon_minitimeVin Apr 17, 2009 10:50 am

[quote="antoneta"]
sanziana a scris:
Bun venit pe site, Antoneta! flower[/quote
Va multumesc din suflet ... sper sa gasesc alaturi de voi sprijin sa merg mai departe. Va doresc "sarbatori fericite" alaturi de cei dragi. flower flower flower
#antoaneta, Dumnezeu ți-a ajutat sa pășești pragul celei mai unite și joviale comunități virtuale, DIROBENELU.
Aici vei găsi prietenii adevărați de care ai nevoie, sprijin, jovialitate, distracție și voie bună.
Admin a știut să-și apropie numai oamenii onești, corecți, săritori și serioși.
El însuși este un exemplu, pentru că își dedică viața semenilor, și luptă pentru drepturile lor.
Nici eu nu sunt de mult în aceasta comunitate, dar deja mă simt acasa aici, înconjurată de prieteni buni, și OAMENI ADEVARATI.
Încă odata fi bine venită! Orice problemă ai, noi îți vom fi alături. Așa ne-a "crescut" Admin.
Și eu, și Admin, și #sanziana, și Alex vorbim franceza. Daca ai nevoie apelează la noi.
kis flori și sampanie Pe curând, și căt mai des pe sit!
Sus In jos
http://fundatiasfantulierarhcalinic.blogspot.com/
emigrant
Senior
Senior
emigrant


masculin
Numarul mesajelor : 118
Varsta : 46
Reputatie : 0
Puncte : 6453
Data de inscriere : 27/11/2006

PRIETENI AVEM UN NOU MEMBRU PE DIROBENELU - SA-I SPUNEM BINE-AI VENIT! Empty
MesajSubiect: Re: PRIETENI AVEM UN NOU MEMBRU PE DIROBENELU - SA-I SPUNEM BINE-AI VENIT!   PRIETENI AVEM UN NOU MEMBRU PE DIROBENELU - SA-I SPUNEM BINE-AI VENIT! Icon_minitimeVin Apr 17, 2009 10:51 am

sarumana Antoneta, iti urez un Paste fericit si un bine ai venit in randul acestei comunitati.
Sus In jos
antoneta
Bleu
Bleu
antoneta


feminin
Numarul mesajelor : 27
Varsta : 61
Localisation : belgia
Reputatie : 1
Puncte : 5604
Data de inscriere : 15/04/2009

PRIETENI AVEM UN NOU MEMBRU PE DIROBENELU - SA-I SPUNEM BINE-AI VENIT! Empty
MesajSubiect: Re: PRIETENI AVEM UN NOU MEMBRU PE DIROBENELU - SA-I SPUNEM BINE-AI VENIT!   PRIETENI AVEM UN NOU MEMBRU PE DIROBENELU - SA-I SPUNEM BINE-AI VENIT! Icon_minitimeVin Apr 17, 2009 11:29 am

E grozav ca v-am intalnit ... Am un om bun alaturi ... dar el munceste, deci majoritatea timpului sunt singura. Pana acum mi-am ocupat timpul cu treburile casnice dar constat ca asta nu-mi face bine si nu ajuta deloc sa progresez. De aceea sunt dispusa sa fac voluntariat in orice domeniu in schimbul comunicarii in special in franceza.
Faptul ca va simt alaturi de mine imi face tare bine flower flower
Gata pregatirrile pentru Paste ???? ce bunatati faceti? Very Happy
Sus In jos
Karina
Senior
Senior
Karina


feminin
Numarul mesajelor : 171
Localisation : Pe munte
Reputatie : 3
Puncte : 5839
Data de inscriere : 27/03/2009

PRIETENI AVEM UN NOU MEMBRU PE DIROBENELU - SA-I SPUNEM BINE-AI VENIT! Empty
MesajSubiect: Re: PRIETENI AVEM UN NOU MEMBRU PE DIROBENELU - SA-I SPUNEM BINE-AI VENIT!   PRIETENI AVEM UN NOU MEMBRU PE DIROBENELU - SA-I SPUNEM BINE-AI VENIT! Icon_minitimeVin Apr 17, 2009 11:51 am

Ei, aproape gata. Mai sunt și mâine de vopsit ouăle, preparatul fripturii și al stufatului.
Apoi somnic, și seara la Înviere.
Duminică petrecere mare.
Fi binevenită printre noi! love Să fi activă pe sit. Avem și jocuri: Bună seara...noapte-bună, și jocul cuvintelor. poți scrie articole interesante pe forum, și poți comenta diversele subiecte.
Vorbește cu Admin pentru voluntariat, și chiar pentru cursuri de franceză. El e mai vechi în Belgia, și le cam știe pe toate.
E un tip SUPER! Smile
În rest, toate bune! sansa flori
Sus In jos
Admin
Master
Master
Admin


masculin
Numarul mesajelor : 1461
Localisation : Pe punte
Reputatie : 39
Puncte : 7320
Data de inscriere : 22/11/2006

PRIETENI AVEM UN NOU MEMBRU PE DIROBENELU - SA-I SPUNEM BINE-AI VENIT! Empty
MesajSubiect: Re: PRIETENI AVEM UN NOU MEMBRU PE DIROBENELU - SA-I SPUNEM BINE-AI VENIT!   PRIETENI AVEM UN NOU MEMBRU PE DIROBENELU - SA-I SPUNEM BINE-AI VENIT! Icon_minitimeVin Apr 17, 2009 11:59 am

Buna antoneta si bine ai venit!
Ce sa-ti spun, daca esti noua in Belgia, asa-i la inceput, te mai si plictisesti, ti se par lucrurile putin pe dos, faci mereu comparatii, dar nu-ti face griji, toti am trecut prin asta si uite ca "traim inca", totul este o chestiune de timp, care le va rezolva pe toate.
Daca imi permiti o sugestie, ai la rubrica Franceza/Olandeza cateva repere pentru a incepe sa inveti franceza, sau poate chiar olandeza.
Pentru a mai citii cate ceva in romaneste din ce se mai intampla prin Belgia poti vedea pe situl nostru al Gazetei de Belgia: http://www.belgianul.com/roman
Daca ti neaparat sa faci ceva voluntar, ai putea lua legatura cu dna Alida de la ARTHIS (Adresse de contact : Arthis - Maison Culturelle Belgo-Roumaine asbl, Rue de Flandre 33; 1000 Bruxelles
Tél/Fax: 0032 2 511 34 20 E-mail: info@arthis.org
Moyens de transport : Arthis se trouve à 3 minutes de l’arrêt du métro Sainte-Catherine et à 5 minutes de l'arrêt du tram : Bourse.)
unde poti preciza ca ai coordonatele de la mine si unde ai putea rezolva ceva din aceasta problema a ta.
Succes si bun venit in Belgia!
ps. observi ca am lasat din adins in franceza mijloacele de transport...
Sus In jos
http://www.belgianul.com
antoneta
Bleu
Bleu
antoneta


feminin
Numarul mesajelor : 27
Varsta : 61
Localisation : belgia
Reputatie : 1
Puncte : 5604
Data de inscriere : 15/04/2009

PRIETENI AVEM UN NOU MEMBRU PE DIROBENELU - SA-I SPUNEM BINE-AI VENIT! Empty
MesajSubiect: Re: PRIETENI AVEM UN NOU MEMBRU PE DIROBENELU - SA-I SPUNEM BINE-AI VENIT!   PRIETENI AVEM UN NOU MEMBRU PE DIROBENELU - SA-I SPUNEM BINE-AI VENIT! Icon_minitimeVin Apr 17, 2009 12:15 pm

Admin a scris:
Buna antoneta si bine ai venit!
Ce sa-ti spun, daca esti noua in Belgia, asa-i la inceput, te mai si plictisesti, ti se par lucrurile putin pe dos, faci mereu comparatii, dar nu-ti face griji, toti am trecut prin asta si uite ca "traim inca", totul este o chestiune de timp, care le va rezolva pe toate.
Daca imi permiti o sugestie, ai la rubrica Franceza/Olandeza cateva repere pentru a incepe sa inveti franceza, sau poate chiar olandeza.
Pentru a mai citii cate ceva in romaneste din ce se mai intampla prin Belgia poti vedea pe situl nostru al Gazetei de Belgia: http://www.belgianul.com/roman
Daca ti neaparat sa faci ceva voluntar, ai putea lua legatura cu dna Alida de la ARTHIS (Adresse de contact : Arthis - Maison Culturelle Belgo-Roumaine asbl, Rue de Flandre 33; 1000 Bruxelles
Tél/Fax: 0032 2 511 34 20 E-mail: info@arthis.org
Moyens de transport : Arthis se trouve à 3 minutes de l’arrêt du métro Sainte-Catherine et à 5 minutes de l'arrêt du tram : Bourse.)
unde poti preciza ca ai coordonatele de la mine si unde ai putea rezolva ceva din aceasta problema a ta.
Succes si bun venit in Belgia!
ps. observi ca am lasat din adins in franceza mijloacele de transport...
flower Nu-mi fac griji ... sunt sigura ca voi reusi. Imi place si orasul (nu stiu daca v-am spus ...locuiesc in Bruxelles) si m-am simtit din prima clipa acasa aici. Dar asa cum spuneam simt ca statul in casa ... ma prosteste Very Happy si de acea vreau sa fac ceva. Din fericire am facut in generala putina franceza ... ceea ce ma ajuta sa inteleg cat de cat ... dar mi-e greu sa incep sa vorbesc si am si impresia ca se prinde tare greu acum Sad . Iti multumesc din suflet si sa stii ca saptamana viitoare voi incerca sa iau legatura cu d-na Alida (vorbeste romaneste?) flower Mi-ai facut ziua mult, mult mai frumoasa flower flower flower
Sus In jos
antoneta
Bleu
Bleu
antoneta


feminin
Numarul mesajelor : 27
Varsta : 61
Localisation : belgia
Reputatie : 1
Puncte : 5604
Data de inscriere : 15/04/2009

PRIETENI AVEM UN NOU MEMBRU PE DIROBENELU - SA-I SPUNEM BINE-AI VENIT! Empty
MesajSubiect: Re: PRIETENI AVEM UN NOU MEMBRU PE DIROBENELU - SA-I SPUNEM BINE-AI VENIT!   PRIETENI AVEM UN NOU MEMBRU PE DIROBENELU - SA-I SPUNEM BINE-AI VENIT! Icon_minitimeVin Apr 17, 2009 12:23 pm

Karina a scris:
Ei, aproape gata. Mai sunt și mâine de vopsit ouăle, preparatul fripturii și al stufatului.
Apoi somnic, și seara la Înviere.
Duminică petrecere mare.
Fi binevenită printre noi! love Să fi activă pe sit. Avem și jocuri: Bună seara...noapte-bună, și jocul cuvintelor. poți scrie articole interesante pe forum, și poți comenta diversele subiecte.
Vorbește cu Admin pentru voluntariat, și chiar pentru cursuri de franceză. El e mai vechi în Belgia, și le cam știe pe toate.
E un tip SUPER! Smile
În rest, toate bune! sansa flori

Nu stii ce bucurie mi-ati facut astazi de Vinerea mare. E super sa stiu ca sunteti pe ... aici si voi si ca am pe cine ma baza in caz de nevoie flower flower
Am observat ca admin e de treaba si m-ar bucura mult daca in urma sfaturilor lui as reusi sa-mi gasesc o activitate. Deocamdata merg pe bajbaite aici ... pe forum ... pana voi descoperi cum si ce ... dar voi incerca sa va fiu aproape.
pupici multi de la mine si clipe fericite asa cum mi-ati facut voi mie pahar
Sus In jos
Admin
Master
Master
Admin


masculin
Numarul mesajelor : 1461
Localisation : Pe punte
Reputatie : 39
Puncte : 7320
Data de inscriere : 22/11/2006

PRIETENI AVEM UN NOU MEMBRU PE DIROBENELU - SA-I SPUNEM BINE-AI VENIT! Empty
MesajSubiect: Re: PRIETENI AVEM UN NOU MEMBRU PE DIROBENELU - SA-I SPUNEM BINE-AI VENIT!   PRIETENI AVEM UN NOU MEMBRU PE DIROBENELU - SA-I SPUNEM BINE-AI VENIT! Icon_minitimeVin Apr 17, 2009 12:55 pm

trebuie sa vorbeasca româneste ca este de a noastra Laughing dar au acolo la ARTIS si o scoala de franceza, asa ca... sansa
Sus In jos
http://www.belgianul.com
antoneta
Bleu
Bleu
antoneta


feminin
Numarul mesajelor : 27
Varsta : 61
Localisation : belgia
Reputatie : 1
Puncte : 5604
Data de inscriere : 15/04/2009

PRIETENI AVEM UN NOU MEMBRU PE DIROBENELU - SA-I SPUNEM BINE-AI VENIT! Empty
MesajSubiect: Re: PRIETENI AVEM UN NOU MEMBRU PE DIROBENELU - SA-I SPUNEM BINE-AI VENIT!   PRIETENI AVEM UN NOU MEMBRU PE DIROBENELU - SA-I SPUNEM BINE-AI VENIT! Icon_minitimeVin Apr 17, 2009 12:59 pm

sanziana a scris:
Bun venit pe site, Antoneta! flower
Multumesc mult ... deja incep sa ma simt bine printre voi ... in ciuda faptului ca m-am hotarat destul de greu sa intru. Sarbatori fericite alaturi de cei dragi pahar
Sus In jos
antoneta
Bleu
Bleu
antoneta


feminin
Numarul mesajelor : 27
Varsta : 61
Localisation : belgia
Reputatie : 1
Puncte : 5604
Data de inscriere : 15/04/2009

PRIETENI AVEM UN NOU MEMBRU PE DIROBENELU - SA-I SPUNEM BINE-AI VENIT! Empty
MesajSubiect: Re: PRIETENI AVEM UN NOU MEMBRU PE DIROBENELU - SA-I SPUNEM BINE-AI VENIT!   PRIETENI AVEM UN NOU MEMBRU PE DIROBENELU - SA-I SPUNEM BINE-AI VENIT! Icon_minitimeVin Apr 17, 2009 1:01 pm

Admin a scris:
trebuie sa vorbeasca româneste ca este de a noastra Laughing dar au acolo la ARTIS si o scoala de franceza, asa ca... sansa
O sa ma descurc ... sper flower
Sarbatori fericite ! alaturi de cei dragi si de Bunul Dumnezeu
Sus In jos
antoneta
Bleu
Bleu
antoneta


feminin
Numarul mesajelor : 27
Varsta : 61
Localisation : belgia
Reputatie : 1
Puncte : 5604
Data de inscriere : 15/04/2009

PRIETENI AVEM UN NOU MEMBRU PE DIROBENELU - SA-I SPUNEM BINE-AI VENIT! Empty
MesajSubiect: Re: PRIETENI AVEM UN NOU MEMBRU PE DIROBENELU - SA-I SPUNEM BINE-AI VENIT!   PRIETENI AVEM UN NOU MEMBRU PE DIROBENELU - SA-I SPUNEM BINE-AI VENIT! Icon_minitimeVin Apr 17, 2009 1:08 pm

emigrant a scris:
sarumana Antoneta, iti urez un Paste fericit si un bine ai venit in randul acestei comunitati.
Va multumesc tuturor pentru ... primire si sper sa va fiu si eu prieten de nadejde.
Sarbatori fericite! alaturi de cei dragi pahar
Sus In jos
antoneta
Bleu
Bleu
antoneta


feminin
Numarul mesajelor : 27
Varsta : 61
Localisation : belgia
Reputatie : 1
Puncte : 5604
Data de inscriere : 15/04/2009

PRIETENI AVEM UN NOU MEMBRU PE DIROBENELU - SA-I SPUNEM BINE-AI VENIT! Empty
MesajSubiect: Re: PRIETENI AVEM UN NOU MEMBRU PE DIROBENELU - SA-I SPUNEM BINE-AI VENIT!   PRIETENI AVEM UN NOU MEMBRU PE DIROBENELU - SA-I SPUNEM BINE-AI VENIT! Icon_minitimeVin Apr 17, 2009 4:49 pm

sanziana a scris:
Bun venit pe site, Antoneta! flower
Multumesc!
Iti doresc "Sarbatori fericite"! alaturi de cei dragi
Sper sa reusesc sa ma integrez si eu in randul vostru ... deocamdata cam bajbai pe aici pana ma voi obisnui Very Happy
Sus In jos
angelarusu
Expert
Expert
angelarusu


Numarul mesajelor : 716
Reputatie : 11
Puncte : 5924
Data de inscriere : 17/01/2009

PRIETENI AVEM UN NOU MEMBRU PE DIROBENELU - SA-I SPUNEM BINE-AI VENIT! Empty
MesajSubiect: Re: PRIETENI AVEM UN NOU MEMBRU PE DIROBENELU - SA-I SPUNEM BINE-AI VENIT!   PRIETENI AVEM UN NOU MEMBRU PE DIROBENELU - SA-I SPUNEM BINE-AI VENIT! Icon_minitimeLun Apr 20, 2009 10:55 am

bine ai venit ! spor la scris si citit
Sus In jos
http://www.ganduri-online.ro
Karina
Senior
Senior
Karina


feminin
Numarul mesajelor : 171
Localisation : Pe munte
Reputatie : 3
Puncte : 5839
Data de inscriere : 27/03/2009

PRIETENI AVEM UN NOU MEMBRU PE DIROBENELU - SA-I SPUNEM BINE-AI VENIT! Empty
MesajSubiect: Re: PRIETENI AVEM UN NOU MEMBRU PE DIROBENELU - SA-I SPUNEM BINE-AI VENIT!   PRIETENI AVEM UN NOU MEMBRU PE DIROBENELU - SA-I SPUNEM BINE-AI VENIT! Icon_minitimeMar Apr 21, 2009 10:27 pm

sampanie pahar Deja ești prieten de nădejde. Te-ai integrat foarte bine în comunitate, și chiar rapid. pupik
Sus In jos
angelarusu
Expert
Expert
angelarusu


Numarul mesajelor : 716
Reputatie : 11
Puncte : 5924
Data de inscriere : 17/01/2009

PRIETENI AVEM UN NOU MEMBRU PE DIROBENELU - SA-I SPUNEM BINE-AI VENIT! Empty
MesajSubiect: Re: PRIETENI AVEM UN NOU MEMBRU PE DIROBENELU - SA-I SPUNEM BINE-AI VENIT!   PRIETENI AVEM UN NOU MEMBRU PE DIROBENELU - SA-I SPUNEM BINE-AI VENIT! Icon_minitimeMar Apr 21, 2009 10:36 pm

Bine ai venit spor la scris si citit .Eu iti urez mult succes in familia DIROBENELU si simtete ca acasa.
Sus In jos
http://www.ganduri-online.ro
Karina
Senior
Senior
Karina


feminin
Numarul mesajelor : 171
Localisation : Pe munte
Reputatie : 3
Puncte : 5839
Data de inscriere : 27/03/2009

PRIETENI AVEM UN NOU MEMBRU PE DIROBENELU - SA-I SPUNEM BINE-AI VENIT! Empty
MesajSubiect: Re: PRIETENI AVEM UN NOU MEMBRU PE DIROBENELU - SA-I SPUNEM BINE-AI VENIT!   PRIETENI AVEM UN NOU MEMBRU PE DIROBENELU - SA-I SPUNEM BINE-AI VENIT! Icon_minitimeMar Apr 21, 2009 11:06 pm

angelarusu a scris:
Bine ai venit spor la scris si citit .Eu iti urez mult succes in familia DIROBENELU si simtete ca acasa.
Mie mi-ai zis? Mulțumesc. closed
O să fiu harnică. intalnire Promit.Very Happy
Sus In jos
sanziana
Staff Officer
Staff Officer
sanziana


Numarul mesajelor : 1365
Varsta : 74
Reputatie : 18
Puncte : 7174
Data de inscriere : 24/11/2006

PRIETENI AVEM UN NOU MEMBRU PE DIROBENELU - SA-I SPUNEM BINE-AI VENIT! Empty
MesajSubiect: Re: PRIETENI AVEM UN NOU MEMBRU PE DIROBENELU - SA-I SPUNEM BINE-AI VENIT!   PRIETENI AVEM UN NOU MEMBRU PE DIROBENELU - SA-I SPUNEM BINE-AI VENIT! Icon_minitimeMier Apr 22, 2009 11:26 am

Laughing Laughing
Sus In jos
http://jurtrad.own0.com/
angelarusu
Expert
Expert
angelarusu


Numarul mesajelor : 716
Reputatie : 11
Puncte : 5924
Data de inscriere : 17/01/2009

PRIETENI AVEM UN NOU MEMBRU PE DIROBENELU - SA-I SPUNEM BINE-AI VENIT! Empty
MesajSubiect: Re: PRIETENI AVEM UN NOU MEMBRU PE DIROBENELU - SA-I SPUNEM BINE-AI VENIT!   PRIETENI AVEM UN NOU MEMBRU PE DIROBENELU - SA-I SPUNEM BINE-AI VENIT! Icon_minitimeMier Apr 22, 2009 5:11 pm

Karina a scris:
angelarusu a scris:
Bine ai venit spor la scris si citit .Eu iti urez mult succes in familia DIROBENELU si simtete ca acasa.
Mie mi-ai zis? Mulțumesc. closed
O să fiu harnică. intalnire Promit.Very Happy

se vede ca esti harnica .asa imi plac mie oamenii harnici Very Happy
Sus In jos
http://www.ganduri-online.ro
Karina
Senior
Senior
Karina


feminin
Numarul mesajelor : 171
Localisation : Pe munte
Reputatie : 3
Puncte : 5839
Data de inscriere : 27/03/2009

PRIETENI AVEM UN NOU MEMBRU PE DIROBENELU - SA-I SPUNEM BINE-AI VENIT! Empty
MesajSubiect: Re: PRIETENI AVEM UN NOU MEMBRU PE DIROBENELU - SA-I SPUNEM BINE-AI VENIT!   PRIETENI AVEM UN NOU MEMBRU PE DIROBENELU - SA-I SPUNEM BINE-AI VENIT! Icon_minitimeJoi Apr 23, 2009 8:21 pm

angelarusu a scris:
Karina a scris:
angelarusu a scris:
Bine ai venit spor la scris si citit .Eu iti urez mult succes in familia DIROBENELU si simtete ca acasa.
Mie mi-ai zis? Mulțumesc. closed
O să fiu harnică. intalnire Promit.Very Happy

se vede ca esti harnica .asa imi plac mie oamenii harnici Very Happy
Pai seman cu tine. Laughing Toata ziua... intalnire . Da mai si lucrez din cand in cand, ca de, trebuie. liniste
Sus In jos
Continut sponsorizat





PRIETENI AVEM UN NOU MEMBRU PE DIROBENELU - SA-I SPUNEM BINE-AI VENIT! Empty
MesajSubiect: Re: PRIETENI AVEM UN NOU MEMBRU PE DIROBENELU - SA-I SPUNEM BINE-AI VENIT!   PRIETENI AVEM UN NOU MEMBRU PE DIROBENELU - SA-I SPUNEM BINE-AI VENIT! Icon_minitime

Sus In jos
 
PRIETENI AVEM UN NOU MEMBRU PE DIROBENELU - SA-I SPUNEM BINE-AI VENIT!
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Buna dragilor!
» Pentru prieteni
» Planul UE de relansare economica
» Aici spunem La Multi AAAni???

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
DIROBENELU :: STIRI DIN DIASPORA / ANUNTURI-
Mergi direct la:  
|
Creati un forum | ©phpBB | Forum gratuit de suport | Semnaleaza un abuz | Discutii recente