DIROBENELU
Bine ai venit pe acest sit!
Participand activ la acest forum, vom putea imbunatatii calitatea lui.
Multumim
DIROBENELU
Bine ai venit pe acest sit!
Participand activ la acest forum, vom putea imbunatatii calitatea lui.
Multumim
DIROBENELU
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

DIROBENELU

DIROBENELU
 
PortalAcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 Patrick Swayze: Nu sunt pe moarte

In jos 
AutorMesaj
sfantul_calinic
Master
Master
sfantul_calinic


feminin
Numarul mesajelor : 1912
Varsta : 69
Localisation : Bucuresti
Emploi : Presedinte Fundatia "Sfantul Ierarh Calinic"
Reputatie : 65
Puncte : 7253
Data de inscriere : 11/10/2008

Patrick Swayze: Nu sunt pe moarte Empty
MesajSubiect: Patrick Swayze: Nu sunt pe moarte   Patrick Swayze: Nu sunt pe moarte Icon_minitimeJoi Dec 04, 2008 10:26 pm

Actorul american Patrick Swayze s-a suparat pe presa de scandal din SUA, care informa recent despre o inrautatire dramatica a starii sale de sanatate.
Starul, diagnosticat cu cancer pancreatic, a dorit sa infirme aceste relatari si sa preci?zeze ca organismul sau raspunde bine la tratament. Tabloidele din SUA transmiteau recent o stire conform careia starea fizica a actorului din "Dirty Dancing" s-ar fi inrautatit brusc, deoarece cancerul i s-ar fi extins si la ficat. Dupa aceste speculatii, Swayze, vizibil suparat pe presa, a emis un comunicat in care a respins categoric agravarea bolii, precizand totodata ca va continua sa lupte alaturi de familie si prieteni. In ciuda problemelor de sanatate, Swayze nu a lipsit nicio zi de la filmarile noii sale emisiuni TV, "The Beast". "Sunt foarte mandru de munca pe care am depus-o pentru noua serie <> si sunt fericit ca pot fi acasa de sarbatori. Singurul lucru care ma supara este faptul ca mai multe tabloide au publicat in mod constant min?ciuni si informatii false referitoare la mine si cei apropiati mie. Iar acum, au scris ca sunt cu un picior in groapa si ca mi-am luat adio de la familia inlacrimata", a adaugat actorul in varsta de 56 de ani. "Cancerul la pancreas este o boala agresiva si din momentul in care am fost diagnosticat, am stiut ca urmeaza o lupta pentru propria viata. E o batalie si pana in prezent am fost invingator. Sunt unul dintre putinii oameni norocosi care raspund bine la tratament", a lamurit Swayze. "Pentru mine, pentru familia mea si pentru cei apropiati mie aceste relatari sunt cu adevarat sadice. Ma supara intr-un moment in care am nevoie sa fiu optimist", a concluzionat starul. Ruxandra RADUS
(sursa Ziua)
Sus In jos
http://fundatiasfantulierarhcalinic.blogspot.com/
 
Patrick Swayze: Nu sunt pe moarte
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Patrick
» Aforisme despre moarte
» CINE SUNT?
» Sunt fericita
» SARBATORILE FERICITE NU SUNT PENTRU TOTI!

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
DIROBENELU :: FILME SI MUZICA-
Mergi direct la:  
|
creeaza un forum | ©phpBB | Forum gratuit de suport | Semnaleaza un abuz | Discutii recente