DIROBENELU
Bine ai venit pe acest sit!
Participand activ la acest forum, vom putea imbunatatii calitatea lui.
Multumim
DIROBENELU
Bine ai venit pe acest sit!
Participand activ la acest forum, vom putea imbunatatii calitatea lui.
Multumim
DIROBENELU
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

DIROBENELU

DIROBENELU
 
PortalAcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 buna ziua tuturora

In jos 
2 participan?i
AutorMesaj
avocatulstagiar
Bleu
Bleu
avocatulstagiar


masculin
Numarul mesajelor : 20
Varsta : 45
Localisation : timisoara
Reputatie : 0
Puncte : 6025
Data de inscriere : 03/04/2008

buna ziua tuturora Empty
MesajSubiect: buna ziua tuturora   buna ziua tuturora Icon_minitimeMar Mai 13, 2008 11:41 pm

tin sa va anunt ca am creat un forum,ceea ce inseamna ca astept din partea voastra sugestii si reclamatii pentru o dezvoltare eficienta a sa
va multumesc


WestAd.MyForum.ro
Sus In jos
http://www.realitateaonline.blogspot.com
Admin
Master
Master
Admin


masculin
Numarul mesajelor : 1461
Localisation : Pe punte
Reputatie : 39
Puncte : 7393
Data de inscriere : 22/11/2006

buna ziua tuturora Empty
MesajSubiect: Re: buna ziua tuturora   buna ziua tuturora Icon_minitimeMier Mai 14, 2008 8:16 am

In primul rand linkul este gresit, el ar trebui sa fie: www.WestAd.MyForum.ro si eu iti doresc succes cu noul forum.
Daca tot ne-ai intrebat parerea despre el, inca nu putem sa ne-o formulam cu precizie deoarece nu stim ce vrei sa faci exact din el si cum va evolua acesta.
Totusi daca permiti o remarca, la singurul articol postat pina acum, pe forum, este o reclama la un sit care nu prea stiu ce are de-a face cu avocatura sau domeniu juridic si care, in cazul in care vrei sa faci ceva serios, iti cam strica "firma".
Curios din fire pe Net (dar nu si in viata de zi cu zi) am dat si eu clik pe situl ala si am vazut ca la unele domnisoare de p'acolo, nu prea li se vad oki, dar asta-i problema lor sa prezinte ce au mai frumos.
In rest sa auzim de bine Laughing
Sus In jos
http://www.belgianul.com
 
buna ziua tuturora
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Buna ziua .
» BUNA ZIUA
» ziua buna
» Ziua buna la dumneavoastra!
» ceau tuturora din diaspora

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
DIROBENELU :: STIRI DIN DIASPORA / ANUNTURI-
Mergi direct la:  
|
Creati un forum | ©phpBB | Forum gratuit de suport | Semnaleaza un abuz | Discutii recente