DIROBENELU
Bine ai venit pe acest sit!
Participand activ la acest forum, vom putea imbunatatii calitatea lui.
Multumim
DIROBENELU
Bine ai venit pe acest sit!
Participand activ la acest forum, vom putea imbunatatii calitatea lui.
Multumim
DIROBENELU
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

DIROBENELU

DIROBENELU
 
PortalAcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 medicament contra cancerului

In jos 
3 participan?i
AutorMesaj
sanziana
Staff Officer
Staff Officer
sanziana


Numarul mesajelor : 1365
Varsta : 74
Reputatie : 18
Puncte : 7264
Data de inscriere : 24/11/2006

medicament contra cancerului Empty
MesajSubiect: medicament contra cancerului   medicament contra cancerului Icon_minitimeMar Apr 15, 2008 10:59 pm

Am primit pe email:
tRInItY Claudia: Daca cunoasteti pe cineva bolnav de cancer, Ofer medicamente pt Cancer GRATIS aduse din Canada! Persoana care le da nu mai are ce sa faca cu ele , decat sa le arunce mai bine ajuta pe cineva. Tel: 0724747027... da acest mesaj mai departe sa facem un bine
Sus In jos
http://jurtrad.own0.com/
Admin
Master
Master
Admin


masculin
Numarul mesajelor : 1461
Localisation : Pe punte
Reputatie : 39
Puncte : 7410
Data de inscriere : 22/11/2006

medicament contra cancerului Empty
MesajSubiect: Re: medicament contra cancerului   medicament contra cancerului Icon_minitimeMier Apr 16, 2008 7:20 am

sanziana a scris:
Am primit pe email:
tRInItY Claudia: Daca cunoasteti pe cineva bolnav de cancer, Ofer medicamente pt Cancer GRATIS aduse din Canada! Persoana care le da nu mai are ce sa faca cu ele , decat sa le arunce mai bine ajuta pe cineva. Tel: 0724747027... da acest mesaj mai departe sa facem un bine

frumos gest... aplauze cred ca numarul de telefon este cu prefixul Olandei? 0031 inaintea nr afisat, dar fara 0 la "0724" deci 0031724747027 (repet asta in cazul unui nr de Olanda, iar asta o poate confirma Sanziana)
Sus In jos
http://www.belgianul.com
sanziana
Staff Officer
Staff Officer
sanziana


Numarul mesajelor : 1365
Varsta : 74
Reputatie : 18
Puncte : 7264
Data de inscriere : 24/11/2006

medicament contra cancerului Empty
MesajSubiect: Re: medicament contra cancerului   medicament contra cancerului Icon_minitimeMier Apr 16, 2008 9:16 am

Nu, persoana care mi-a trimis mesajul este din Olanda, telefonul este din Romania, deci prefixul : 00407244747027.
Succes! ;)
Sus In jos
http://jurtrad.own0.com/
Sfinta Vineri
Expert
Expert
Sfinta Vineri


Numarul mesajelor : 615
Varsta : 117
Reputatie : 0
Puncte : 6539
Data de inscriere : 25/11/2006

medicament contra cancerului Empty
MesajSubiect: Re: medicament contra cancerului   medicament contra cancerului Icon_minitimeJoi Apr 17, 2008 12:17 am

sanziana a scris:
Persoana care le da nu mai are ce sa faca cu ele , decat sa le arunce mai bine ajuta pe cineva.
frumos gest Sanziana, dar ma maninca mina la o asa ora tirzie, deci scriu totusi :suspect: ... de ce nu mai are persoana respectiva ce sa faca cu ele? s-a facut bine, sau nu i-au ajutat? scratch
Sus In jos
sanziana
Staff Officer
Staff Officer
sanziana


Numarul mesajelor : 1365
Varsta : 74
Reputatie : 18
Puncte : 7264
Data de inscriere : 24/11/2006

medicament contra cancerului Empty
MesajSubiect: Re: medicament contra cancerului   medicament contra cancerului Icon_minitimeJoi Apr 17, 2008 8:59 pm

Sf.Vineri, daca te uitai bine, era mesajul persoanei respective, care m-a rugat sa-l transmit!
Nu stiu amanunte, pentru ce fel de cancer sunt bune, sau de ce vrea sa le dea, dar : calul de dar, nu se cauta la dinti!
Daca vrei neaparat, o voi intreba pe persoana respectiva detalii!
Am sunat chiar acum la telefon si mi-a spus ca nici ea nu stie amanunte, l-a primit tot pe e-mail, deci este reclama, banuiesc insa, ca este ceva serios!

Uite ce mi-a scris:
tRInItY Claudia: Daca cunoasteti pe cineva bolnav de cancer, Ofer medicamente pt Cancer GRATIS aduse din Canada! Persoana care le da nu mai are ce sa faca cu ele , decat sa le arunce mai bine ajuta pe cineva. Tel: 0724747027... da acest mesaj mai departe sa facem un bine.
Sus In jos
http://jurtrad.own0.com/
Continut sponsorizat





medicament contra cancerului Empty
MesajSubiect: Re: medicament contra cancerului   medicament contra cancerului Icon_minitime

Sus In jos
 
medicament contra cancerului
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Mararul, condiment-medicament
» Neerlandeza contra Franceza
» BUNA CAUT DE MUNCA CONTRA COMISION
» MEDITATII CRESTINE ZILNICE( contra somnului spiritual)

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
DIROBENELU :: GENERAL-
Mergi direct la:  
|
creează un forum | ©phpBB | Forum gratuit de suport | Semnaleaza un abuz | Discutii recente