DIROBENELU
Bine ai venit pe acest sit!
Participand activ la acest forum, vom putea imbunatatii calitatea lui.
Multumim
DIROBENELU
Bine ai venit pe acest sit!
Participand activ la acest forum, vom putea imbunatatii calitatea lui.
Multumim
DIROBENELU
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

DIROBENELU

DIROBENELU
 
PortalAcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 website pentru belgieni, olandezi in Romania

In jos 
2 participan?i
AutorMesaj
MihaiStancu




Numarul mesajelor : 6
Varsta : 51
Reputatie : 0
Puncte : 6017
Data de inscriere : 07/01/2008

website pentru belgieni, olandezi in Romania Empty
MesajSubiect: website pentru belgieni, olandezi in Romania   website pentru belgieni, olandezi in Romania Icon_minitimeLun Ian 07, 2008 5:47 pm

Buna ziua si bine v-am gasit,


cu ceva vreme in urma am vazut pe Rombel  sau pe Dirobenelu adresa unui site bilingv ( roman/nederlands) dedicat cetatenilor belgieni si olandezi care merg, vor sa mearga sau locuiesc in Romania....si care pomenea si de o retea de suport, formata din romani si belgieni/olandezi in Romania pentru cazuri care ar necesita asistenta juridica. Nu mai reusesc sa gasesc adresa site-ului. Daca cineva dintre voi stie despre ce vorbesc si cunoaste adresa acestui website i-as fi recunoscator daca ar reposta informatia. Multumiri anticipate.
Sus In jos
Admin
Master
Master
Admin


masculin
Numarul mesajelor : 1461
Localisation : Pe punte
Reputatie : 39
Puncte : 7310
Data de inscriere : 22/11/2006

website pentru belgieni, olandezi in Romania Empty
MesajSubiect: Re: website pentru belgieni, olandezi in Romania   website pentru belgieni, olandezi in Romania Icon_minitimeLun Ian 07, 2008 8:05 pm

MihaiStancu a scris:
Buna ziua si bine v-am gasit,


cu ceva vreme in urma am vazut pe Rombel sau pe Dirobenelu adresa unui site bilingv ( roman/nederlands) dedicat cetatenilor belgieni si olandezi care merg, vor sa mearga sau locuiesc in Romania....si care pomenea si de o retea de suport, formata din romani si belgieni/olandezi in Romania pentru cazuri care ar necesita asistenta juridica. Nu mai reusesc sa gasesc adresa site-ului. Daca cineva dintre voi stie despre ce vorbesc si cunoaste adresa acestui website i-as fi recunoscator daca ar reposta informatia. Multumiri anticipate.

Mihai, daca nu ma insel asta era postul care l-ai vazut:

Citat :
Pe un alt site de al meu http://prikbord.ropromo.org/pags/list.php?f=1 nishte forumisti, 23 cred, au scris o cartea. Cartee merge despre experientii olandezilor in Romania. Inceput de astezi sa poate fi cumparat aceasta cartea, dar este in limba olandeza. Aici puteti cumpara cartea care se numeste "Oost, West... Roemenië". http://www.lulu.com/content/507360

Cu drag, DenoX

Si Cornelia care-i moderatoare la noi iti putea da un raspuns aici dar a preferat pe Rombel... mde obisnuinta e a doua natura... Embarassed
Sus In jos
http://www.belgianul.com
MihaiStancu




Numarul mesajelor : 6
Varsta : 51
Reputatie : 0
Puncte : 6017
Data de inscriere : 07/01/2008

website pentru belgieni, olandezi in Romania Empty
MesajSubiect: Re: website pentru belgieni, olandezi in Romania   website pentru belgieni, olandezi in Romania Icon_minitimeLun Ian 07, 2008 10:20 pm

Draga Captain,

intr-adevar pe site-ul respectiv se gaseste si link-ul catre asociatia respectiva  - multumesc foarte mult.

Iar Cornelia a dat dovada de promptitudine caci n-am reusit sa postez mesajul pe dirobenelu decat la niste ore bune dupa ce il postasem pe rombel - felicitari pentru asa matelot, iti alegi bine echipajul, Captain !
Sus In jos
Admin
Master
Master
Admin


masculin
Numarul mesajelor : 1461
Localisation : Pe punte
Reputatie : 39
Puncte : 7310
Data de inscriere : 22/11/2006

website pentru belgieni, olandezi in Romania Empty
MesajSubiect: Re: website pentru belgieni, olandezi in Romania   website pentru belgieni, olandezi in Romania Icon_minitimeMar Ian 08, 2008 10:32 am

MihaiStancu a scris:
Draga Captain,

intr-adevar pe site-ul respectiv se gaseste si link-ul catre asociatia respectiva - multumesc foarte mult.

Iar Cornelia a dat dovada de promptitudine caci n-am reusit sa postez mesajul pe dirobenelu decat la niste ore bune dupa ce il postasem pe rombel - felicitari pentru asa matelot, iti alegi bine echipajul, Captain !

ai dreptate,
merci
Sus In jos
http://www.belgianul.com
Continut sponsorizat





website pentru belgieni, olandezi in Romania Empty
MesajSubiect: Re: website pentru belgieni, olandezi in Romania   website pentru belgieni, olandezi in Romania Icon_minitime

Sus In jos
 
website pentru belgieni, olandezi in Romania
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Bancuri cu belgieni si olandezi
» CE POT SA FACA ROMANII DIN BELGIA PENTRU ROMANIA?
» Scepticism regal pentru Romania
» Lege martiala pentru Romania ?

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
DIROBENELU :: GENERAL-
Mergi direct la:  
|
Forumgratuit.ro | ©phpBB | Forum gratuit de suport | Semnaleaza un abuz | Discutii recente