DIROBENELU
Bine ai venit pe acest sit!
Participand activ la acest forum, vom putea imbunatatii calitatea lui.
Multumim
DIROBENELU
Bine ai venit pe acest sit!
Participand activ la acest forum, vom putea imbunatatii calitatea lui.
Multumim
DIROBENELU
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

DIROBENELU

DIROBENELU
 
PortalAcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 Buna

In jos 
2 participan?i
AutorMesaj
ionutza




Numarul mesajelor : 2
Varsta : 46
Reputatie : 0
Puncte : 6024
Data de inscriere : 27/12/2007

Buna Empty
MesajSubiect: Buna   Buna Icon_minitimeJoi Dec 27, 2007 12:59 pm

Buna, ma numesc Ioana, deocamdata scriu de la Oradea, in viitor sper din Olanda. Am cautat un pic sa gasesc un site al comunitatii din Tarile de Jos, ma bucur ca am reusit sa il gasesc Very Happy Sunt deocamdata in faza in care incerc sa invat limba si sa vad ce posibilitati sunt pentru a gasi un loc de munca in Nijmegen. De aceea sper ca sa gasesc cat mai multe informatii pe forum si de asemenea, si de asemenea apreciez orice sfat Smile Sunt tare confuza sincer dupa ce am citit informatiile de pe paginile institutiilor oficiale... nici nu stiu de unde sa apuc problema :roll:
Sus In jos
Admin
Master
Master
Admin


masculin
Numarul mesajelor : 1461
Localisation : Pe punte
Reputatie : 39
Puncte : 7306
Data de inscriere : 22/11/2006

Buna Empty
MesajSubiect: Re: Buna   Buna Icon_minitimeJoi Dec 27, 2007 6:59 pm

ionutza a scris:
Buna, ma numesc Ioana, deocamdata scriu de la Oradea, in viitor sper din Olanda. Am cautat un pic sa gasesc un site al comunitatii din Tarile de Jos, ma bucur ca am reusit sa il gasesc Very Happy Sunt deocamdata in faza in care incerc sa invat limba si sa vad ce posibilitati sunt pentru a gasi un loc de munca in Nijmegen. De aceea sper ca sa gasesc cat mai multe informatii pe forum si de asemenea, si de asemenea apreciez orice sfat Smile Sunt tare confuza sincer dupa ce am citit informatiile de pe paginile institutiilor oficiale... nici nu stiu de unde sa apuc problema :roll:

Bun venit pe forumul nostru, sper ca informatiile pe care le gasesti aici sa-ti fie de folos si sunt sigur ca Sanziana te poate informa mai bine despre ce vei avea nevoie.
Orice inceput este greu dar cu putin curaj si vointa se va rezolva.
Sus In jos
http://www.belgianul.com
 
Buna
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Buna seara .............. noapte buna
» Buna.
» Buna
» buna all
» putin ajutor, va rog frumos!

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
DIROBENELU :: CATALOGUL-
Mergi direct la:  
|
Forumgratuit.ro | ©phpBB | Forum gratuit de suport | Semnaleaza un abuz | Discutii recente