DIROBENELU
Bine ai venit pe acest sit!
Participand activ la acest forum, vom putea imbunatatii calitatea lui.
Multumim
DIROBENELU
Bine ai venit pe acest sit!
Participand activ la acest forum, vom putea imbunatatii calitatea lui.
Multumim
DIROBENELU
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

DIROBENELU

DIROBENELU
 
PortalAcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 receptia tv pe antene ofset sau parabolice.

In jos 
3 participan?i
AutorMesaj
ghita_49




Numarul mesajelor : 1
Varsta : 75
Reputatie : 0
Puncte : 6168
Data de inscriere : 16/11/2007

receptia tv pe antene ofset sau parabolice. Empty
MesajSubiect: receptia tv pe antene ofset sau parabolice.   receptia tv pe antene ofset sau parabolice. Icon_minitimeDum Noi 18, 2007 11:37 am

salut,
sunt din romania,locuiesc in oras.receptia pe ,,cont propriu'' se face f.putin atat in orase cat si la sate.ea implica cateva cunostinte despre calculator[chiar si distributie linux ceva,ceva],internet,reglare antena,rotire automatizata a antenei,timp necesar,bani in final.asa ca cei mai multi au apelat la pachetele dth(max tv,digi tv,focus,dolce,boom tv)sau la transmisia pe cablu.
eu am mai multe,,soiuri'' de receptoare,inclusiv dreambox 7020.as vrea sa pot schimba pareri cu romanii din strainatate pasionati despre aceste teme.
numai bine si rau la nimeni.
Sus In jos
Alex
Master
Master
Alex


Numarul mesajelor : 1148
Varsta : 51
Reputatie : 11
Puncte : 7004
Data de inscriere : 17/12/2006

receptia tv pe antene ofset sau parabolice. Empty
MesajSubiect: Re: receptia tv pe antene ofset sau parabolice.   receptia tv pe antene ofset sau parabolice. Icon_minitimeMier Noi 28, 2007 7:10 am

ghita_49 a scris:
salut,
sunt din romania,locuiesc in oras.receptia pe ,,cont propriu'' se face f.putin atat in orase cat si la sate.ea implica cateva cunostinte despre calculator[chiar si distributie linux ceva,ceva],internet,reglare antena,rotire automatizata a antenei,timp necesar,bani in final.asa ca cei mai multi au apelat la pachetele dth(max tv,digi tv,focus,dolce,boom tv)sau la transmisia pe cablu.
eu am mai multe,,soiuri'' de receptoare,inclusiv dreambox 7020.as vrea sa pot schimba pareri cu romanii din strainatate pasionati despre aceste teme.
numai bine si rau la nimeni.

si eu o am putin cu astea asa ca bine ai venit in club, problema e ca nu prea am timp suficient si evident am optat pentru Max.
sa auzim numai de bine bravo
Sus In jos
vili36




masculin
Numarul mesajelor : 5
Varsta : 56
Reputatie : 0
Puncte : 5294
Data de inscriere : 23/04/2010

receptia tv pe antene ofset sau parabolice. Empty
MesajSubiect: Re: receptia tv pe antene ofset sau parabolice.   receptia tv pe antene ofset sau parabolice. Icon_minitimeVin Apr 23, 2010 2:15 pm

Antene Satelit Fixe si Mobile_0724.285.600 montaj, reglaj, INFORMATII doar la telefon/peste 30 programe romanesti cu sau fara abonament(DIGI TV,BOOM,DOLCE,AKTA,FOCUS SAT),programe TV FULL HD... in BUCURESTI si imprejurimi..0765.522.987.
Sus In jos
http://www.antenesatelit.cc.cc
Continut sponsorizat





receptia tv pe antene ofset sau parabolice. Empty
MesajSubiect: Re: receptia tv pe antene ofset sau parabolice.   receptia tv pe antene ofset sau parabolice. Icon_minitime

Sus In jos
 
receptia tv pe antene ofset sau parabolice.
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» RECEPTIA PROGRAMELOR TV (ROMANESTI) VIA SATELITE
» Receptia programelor franceze TNT satelit
» Sit didactic pentru receptia prin satelit
» INSTALATOR ANTENE SATELIT_0724285600 Digi Tv,Dolce,Focus,Akta,Boom
» INSTALATOR ANTENE SATELIT INSTALAM REGLAM VINDEM digi tv, boom tv, dolce, focus, Akta. Antena Satelit montaje ,reglaje

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
DIROBENELU :: INFORMATICA, SAT-TV, GPS, NET, AUTO, SPORT...-
Mergi direct la:  
|
Creati un forum gratuit | ©phpBB | Forum gratuit de suport | Semnaleaza un abuz | Discutii recente