DIROBENELU
Bine ai venit pe acest sit!
Participand activ la acest forum, vom putea imbunatatii calitatea lui.
Multumim
DIROBENELU
Bine ai venit pe acest sit!
Participand activ la acest forum, vom putea imbunatatii calitatea lui.
Multumim
DIROBENELU
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

DIROBENELU

DIROBENELU
 
PortalAcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 Tarife telefon

In jos 
+3
angelarusu
Googal
oana77
7 participan?i
AutorMesaj
oana77




Numarul mesajelor : 2
Varsta : 47
Reputatie : 0
Puncte : 6293
Data de inscriere : 28/06/2007

Tarife telefon Empty
MesajSubiect: Tarife telefon   Tarife telefon Icon_minitimeSam Iul 28, 2007 10:56 pm

Buna ,

stie cineva o varianta convenabila de sunat din olanda, de pe mobil, in romania pe mobil ?
Multumesc!

P.S. Fara a folosi internetul. Smile
Sus In jos
Googal

Googal


feminin
Numarul mesajelor : 4
Varsta : 44
Localisation : Nederland
Reputatie : 0
Puncte : 6254
Data de inscriere : 06/08/2007

Tarife telefon Empty
MesajSubiect: Re: Tarife telefon   Tarife telefon Icon_minitimeLun Aug 06, 2007 5:42 pm

Daca suni de pe mobilul tau la 09000824 si apoi introduci nr. de mobil romanesc incluzand prefixul si urmat de tasta diez, vei fi taxata la un tarif local din Olanda (daca din Olanda suni).

Daca vrei sa suni pe fix e si mai ieftin, iar nr. e 09000813.

- si acest servici se foloseste de internet pt efectuarea apelurilor.
Sus In jos
angelarusu
Expert
Expert
angelarusu


Numarul mesajelor : 716
Reputatie : 11
Puncte : 5997
Data de inscriere : 17/01/2009

Tarife telefon Empty
MesajSubiect: Re: Tarife telefon   Tarife telefon Icon_minitimeVin Ian 23, 2009 11:38 pm

ortel e o varianta buna sau lebara, iar daca vrei sa suni de pe mobil din nl in romania pe fix poti folosi laika e foarte ieftin.iar daca vrei programe de pe internet de sunat si destul de ieftin Voip wise. www.voipwise.com. www.12voip.com, care mai aveti programe puteti sa le puneti aici ptr cine are nevoi esa sune ieftin
Sus In jos
http://www.ganduri-online.ro
Admin
Master
Master
Admin


masculin
Numarul mesajelor : 1461
Localisation : Pe punte
Reputatie : 39
Puncte : 7393
Data de inscriere : 22/11/2006

Tarife telefon Empty
MesajSubiect: Re: Tarife telefon   Tarife telefon Icon_minitimeSam Ian 24, 2009 5:12 pm

mai sunt si aici: http://www.dirobenelu.com/informatii-utile-f18/telefonati-ieftin-in-romania-t808.htm
Sus In jos
http://www.belgianul.com
angelarusu
Expert
Expert
angelarusu


Numarul mesajelor : 716
Reputatie : 11
Puncte : 5997
Data de inscriere : 17/01/2009

Tarife telefon Empty
MesajSubiect: Re: Tarife telefon   Tarife telefon Icon_minitimeSam Ian 24, 2009 9:59 pm

Admin m-am uitat putin pe link-ul dat de tine si am gasit acolo low rate voip .l-qam descarcat si e super de sunat 2 centi pe minut in Romania pe fix super multumesc
Sus In jos
http://www.ganduri-online.ro
Admin
Master
Master
Admin


masculin
Numarul mesajelor : 1461
Localisation : Pe punte
Reputatie : 39
Puncte : 7393
Data de inscriere : 22/11/2006

Tarife telefon Empty
MesajSubiect: Re: Tarife telefon   Tarife telefon Icon_minitimeSam Ian 24, 2009 10:24 pm

angelarusu a scris:
Admin m-am uitat putin pe link-ul dat de tine si am gasit acolo low rate voip .l-qam descarcat si e super de sunat 2 centi pe minut in Romania pe fix super multumesc
Ma bucur ca este asa, deoarece eu nu le pot testa pe toate inainte sa scriu un link util si am spus-o de nenumarate ori ca imi cer scuze dar nu imi pot asuma responsabilitatea pentru eventuale disfunctionari ale siturilor respective, deci ceea ce scriu este cu titlu informativ si fiecare dintre noi trebuie sa-si asume responsabilitatea testari corectitudinii siturilor vizate.
Avem deja un aviz pozitiv, deci trecem linkul pe "Lista alba" bravo
Sus In jos
http://www.belgianul.com
angelarusu
Expert
Expert
angelarusu


Numarul mesajelor : 716
Reputatie : 11
Puncte : 5997
Data de inscriere : 17/01/2009

Tarife telefon Empty
MesajSubiect: Re: Tarife telefon   Tarife telefon Icon_minitimeSam Ian 24, 2009 10:27 pm

Sigur ca merita sa il treci pe lista pozitiva . eu garantez ca est este super pogramul .am sunat azi in romania si am stat 3 ore de vorba la telefon cu ai mei si a mers perfect. Merita incercat si de voi.
Sus In jos
http://www.ganduri-online.ro
storm
Senior
Senior
storm


Numarul mesajelor : 133
Varsta : 50
Reputatie : 0
Puncte : 6192
Data de inscriere : 17/10/2007

Tarife telefon Empty
MesajSubiect: Re: Tarife telefon   Tarife telefon Icon_minitimeMier Mai 20, 2009 9:59 pm

am ramas cu internetcalls prieteni.. si e Ok, in continuare; 1 cent cu Romania pe fix si o multime de zile cu "free calls" in Be Very Happy

ADMIN, am dat o tura prin posturi si faci treaba buna in continuare, bravo!
BAFTA si vant la pupa!! buba
Sus In jos
Admin
Master
Master
Admin


masculin
Numarul mesajelor : 1461
Localisation : Pe punte
Reputatie : 39
Puncte : 7393
Data de inscriere : 22/11/2006

Tarife telefon Empty
MesajSubiect: Re: Tarife telefon   Tarife telefon Icon_minitimeJoi Mai 21, 2009 4:42 pm

storm a scris:
am ramas cu internetcalls prieteni.. si e Ok, in continuare; 1 cent cu Romania pe fix si o multime de zile cu "free calls" in Be Very Happy

ADMIN, am dat o tura prin posturi si faci treaba buna in continuare, bravo!
BAFTA si vant la pupa!! buba

Laughing Laughing Laughing "vant din pupa", pentru ca "vant la pupa" ar insemna niscai... basini
intr-un fel sau altul ai dreptate Exclamation Laughing Laughing Laughing
Sus In jos
http://www.belgianul.com
sherlock
Senior
Senior
sherlock


Numarul mesajelor : 134
Varsta : 43
Reputatie : 3
Puncte : 6593
Data de inscriere : 25/11/2006

Tarife telefon Empty
MesajSubiect: Re: Tarife telefon   Tarife telefon Icon_minitimeMar Iun 02, 2009 10:43 am

Mai, eu m-am cam lecuit cu sunatul international, pentru ca eu sunt una de-aia care sta cu orele la telefon . lol!
Pe fetele din Olanda le sun gratis pe fix, noroc, pentru ca o convorbire poate dura si 2 ore .

Si n-am incredere nici in numerele astea cu 0900- la inceput, pentru ca intr-o luna m-am fript de aproape 1000 de euro pentru ca am vb vreo 80 de ore la telefon fiind convinsa ca voi plati doar cativa centi pe minut .
Deci, mi-am blocat la telefonul fix convorbirile internationale, pentru ca nu-s capabila sa ma opresc daca stiu ca merge si asa platesc si eu ca tot omul in jur de 100 euro lunar .

Altfel, vb cu parintii mei pe mess si ii sun de pe mobil de 2,3 ori pe saptamana .

Ajunge .
Sus In jos
AL-RAISA
Senior
Senior
AL-RAISA


feminin
Numarul mesajelor : 260
Varsta : 50
Localisation : NL
Reputatie : 3
Puncte : 5907
Data de inscriere : 30/05/2009

Tarife telefon Empty
MesajSubiect: Re: Tarife telefon   Tarife telefon Icon_minitimeMier Iun 03, 2009 10:34 am

Googal a scris:
Daca suni de pe mobilul tau la 09000824 si apoi introduci nr. de mobil romanesc incluzand prefixul si urmat de tasta diez, vei fi taxata la un tarif local din Olanda (daca din Olanda suni).

Daca vrei sa suni pe fix e si mai ieftin, iar nr. e 09000813.

- si acest servici se foloseste de internet pt efectuarea apelurilor.
Poate sa-mi spuna cineva daca mai e valabila oferta de mai sus? Multumesc
Sus In jos
Continut sponsorizat





Tarife telefon Empty
MesajSubiect: Re: Tarife telefon   Tarife telefon Icon_minitime

Sus In jos
 
Tarife telefon
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Internet si telefon mai ieftin in Belgia
» Cele mai bune tarife de telefonie cu Alonia, messenger-ul romanesc

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
DIROBENELU :: INFORMATII UTILE-
Mergi direct la:  
|
Forumgratuit.ro | Arta, Cultura si Timp liber | Diverse.. | ©phpBB | Forum gratuit de suport | Semnaleaza un abuz | Discutii recente