DIROBENELU
Bine ai venit pe acest sit!
Participand activ la acest forum, vom putea imbunatatii calitatea lui.
Multumim
DIROBENELU
Bine ai venit pe acest sit!
Participand activ la acest forum, vom putea imbunatatii calitatea lui.
Multumim
DIROBENELU
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

DIROBENELU

DIROBENELU
 
PortalAcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 anunt de job ca si chelnerita

In jos 
2 participan?i
AutorMesaj
dida




feminin
Numarul mesajelor : 2
Varsta : 41
Reputatie : 0
Puncte : 6272
Data de inscriere : 28/07/2007

anunt de job ca si chelnerita Empty
MesajSubiect: anunt de job ca si chelnerita   anunt de job ca si chelnerita Icon_minitimeSam Iul 28, 2007 8:51 pm

eu sunt un nou membru pe forum. am lasat un mesaj in catalog, prezentandu-ma pe scurt, dar nu stiu daca s-a atasat.
eu sunt dida, am 24 de ani, sunt in bxl de vreo 8 luni. lucrez ca si chelnerita intr-un bar din schaerbeek. eu lucrez de ziua, de la 11- 19, dar patronul cauta pe cineva pt seara, dupa ora 19. daca aveti acte si vorbiti cat de cat franceza, lasati-mi un mesaj pe forum si o sa iau legatura cu voi tot pe forum. de preferinta fete Smile e un bar linistit, nu sunt batai sau chestii de genul asta, iar clientii sunt politicosi.
toate cele bune!!!
dida
Sus In jos
Admin
Master
Master
Admin


masculin
Numarul mesajelor : 1461
Localisation : Pe punte
Reputatie : 39
Puncte : 7402
Data de inscriere : 22/11/2006

anunt de job ca si chelnerita Empty
MesajSubiect: Re: anunt de job ca si chelnerita   anunt de job ca si chelnerita Icon_minitimeDum Iul 29, 2007 12:58 am

dida a scris:
eu sunt un nou membru pe forum. am lasat un mesaj in catalog, prezentandu-ma pe scurt, dar nu stiu daca s-a atasat.
eu sunt dida, am 24 de ani, sunt in bxl de vreo 8 luni. lucrez ca si chelnerita intr-un bar din schaerbeek. eu lucrez de ziua, de la 11- 19, dar patronul cauta pe cineva pt seara, dupa ora 19. daca aveti acte si vorbiti cat de cat franceza, lasati-mi un mesaj pe forum si o sa iau legatura cu voi tot pe forum. de preferinta fete Smile e un bar linistit, nu sunt batai sau chestii de genul asta, iar clientii sunt politicosi.
toate cele bune!!!
dida

Bun venit DIDA si merci pt intentia ta de a ajuta pe cineva care doreste sa munceasca in Belgia. bravo
Sus In jos
http://www.belgianul.com
dida




feminin
Numarul mesajelor : 2
Varsta : 41
Reputatie : 0
Puncte : 6272
Data de inscriere : 28/07/2007

anunt de job ca si chelnerita Empty
MesajSubiect: Re: anunt de job ca si chelnerita   anunt de job ca si chelnerita Icon_minitimeLun Aug 13, 2007 11:52 am

nu aveti de ce sa-mi multumiti. stiu cat este de greu sa gasesti un job in bxl, asa ca de ce sa nu intindem o mana. cred ca ar fi cazul ca romanii din straintate sa se gandeasca, sa mediteze la o tema: "unde-i unul nu-i putere la nevoi si la durere, unde-s doi, puterea creste si dusmanul nu sporeste." intre romanii din strainatate nu se verifica adevarul asta!!! marea majoritate a romanilor isi baga bete in roate si sunt invidiosi unii pe altii, nu sunt deloc uniti!!! a si aparut o vorba: unde e un polonez, vine si al doilea, unde sunt doi romani, unul pleaca!!! suntem noi mai prosti ca betivii de polonezi??? suntem noi o natie mai putin omenoasa? nu stiu ce se intampla in capul romanului cand vinein strainatate, crede ca daca se izoleaza, si dca nu ajuta pe nimeni, tot binele o sa-i ramana lui. dar nu e asa, ca omul este o fiinta ce traieste in societate, nu poate sa evolueze altfel, decat in societate. si daca fiecare, individual, se gandeste la chestiile astea, o sa reusim sa devenim o natie mai unita si in strainatate. sunt sigura ca unii dintre cei ce vor citi ce am scris o sa spuna ca visez frumos, dar stiu ca altii vor sta pe ganduri, vor medita!!!
va doresc la toti o zi excelenta si sa auzim doar de bine!!!
dida
p.s. salutari lui didi!!!! ce mai faceti?? cum sunt fetele? astept vesti de la dvs, pe dirobenelu, ca pe rombel mi s-a inchis contul. le pup pe fete!!!!
Sus In jos
Continut sponsorizat





anunt de job ca si chelnerita Empty
MesajSubiect: Re: anunt de job ca si chelnerita   anunt de job ca si chelnerita Icon_minitime

Sus In jos
 
anunt de job ca si chelnerita
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» ANUNT
» anunt
» ANUNT IMPORTANT
» ANUNT 04.04.2007
» ANUNT IMPORTANT

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
DIROBENELU :: INFORMATII UTILE-
Mergi direct la:  
|
Creati un forum | ©phpBB | Forum gratuit de suport | Semnaleaza un abuz | Discutii recente