DIROBENELU
Bine ai venit pe acest sit!
Participand activ la acest forum, vom putea imbunatatii calitatea lui.
Multumim
DIROBENELU
Bine ai venit pe acest sit!
Participand activ la acest forum, vom putea imbunatatii calitatea lui.
Multumim
DIROBENELU
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

DIROBENELU

DIROBENELU
 
PortalAcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 Ofer bilet gratuit la teatru pentru 2 persoane

In jos 
4 participan?i
AutorMesaj
valentin
Bleu
Bleu
valentin


Numarul mesajelor : 23
Varsta : 52
Reputatie : 0
Puncte : 6412
Data de inscriere : 17/12/2006

Ofer bilet gratuit la teatru pentru 2 persoane Empty
MesajSubiect: Ofer bilet gratuit la teatru pentru 2 persoane   Ofer bilet gratuit la teatru pentru 2 persoane Icon_minitimeMier Mar 14, 2007 11:35 pm

Pentru ca pe Rombel inca nu a reactionat nimeni astazi dupa ce am publicat stirea va las si pe voi sa alegeti.Ca sa nu mai scriu inca odata despre ce piesa de teatru este vorba va rog sa mergeti AICI

ps. este destul daca sunteti doar membri dirobenelu pentru a cere invitatia.
Sus In jos
http://www.rombel.com
emigrant
Senior
Senior
emigrant


masculin
Numarul mesajelor : 118
Varsta : 46
Reputatie : 0
Puncte : 6452
Data de inscriere : 27/11/2006

Ofer bilet gratuit la teatru pentru 2 persoane Empty
MesajSubiect: Re: Ofer bilet gratuit la teatru pentru 2 persoane   Ofer bilet gratuit la teatru pentru 2 persoane Icon_minitimeMier Mar 14, 2007 11:46 pm

valentin a scris:
Pentru ca pe Rombel inca nu a reactionat nimeni astazi dupa ce am publicat stirea va las si pe voi sa alegeti.


:lol!:
Sus In jos
deklaas
Senior
Senior
deklaas


masculin
Numarul mesajelor : 148
Varsta : 29
Localisation : Bruxelles
Emploi : brainwasher
Loisirs : mirarea. din ea s-a nascut filozofia.
Reputatie : 0
Puncte : 6368
Data de inscriere : 30/01/2007

Ofer bilet gratuit la teatru pentru 2 persoane Empty
MesajSubiect: Re: Ofer bilet gratuit la teatru pentru 2 persoane   Ofer bilet gratuit la teatru pentru 2 persoane Icon_minitimeJoi Mar 15, 2007 9:07 am

ha ha ha !!!
incep sa imi placa glumele lui valentin, cu biletele la teatru. Ofer bilet gratuit la teatru pentru 2 persoane Lol

dar daca-mi aduc bine aminte, gluma asta dateaza de acu' vreo 2 luni, poate putin mai mult. atunci i-am trimis un mesaj in privat spunandu-i ca le vreau eu dar parca erau deja date...
daca nu l-as cunoaste pe valentin as putea crede ca lucreaza pentru institutul national de statistica si ca face o statistica de genul: "cati romani din diaspora vor sa mearga la teatru ?" Smile

va urma ? Ofer bilet gratuit la teatru pentru 2 persoane Bleble
Sus In jos
valentin
Bleu
Bleu
valentin


Numarul mesajelor : 23
Varsta : 52
Reputatie : 0
Puncte : 6412
Data de inscriere : 17/12/2006

Ofer bilet gratuit la teatru pentru 2 persoane Empty
MesajSubiect: Re: Ofer bilet gratuit la teatru pentru 2 persoane   Ofer bilet gratuit la teatru pentru 2 persoane Icon_minitimeJoi Mar 15, 2007 10:20 am

Deci am inca la mine o invitatie gratuita pentru 2 persoane!In momentul in care cineva va reactiona pentru aceasta invitatie voi face asta public ca sa nu mai iasa discutii ca va "pacalesc" .Pana atunci puteti reactiona ca nu-i deloc o gluma!

deklaas suna aici repede daca vrei sa mergi la teatru ,iar altfel abtine-te de la alte comentarii: 0472.97....


Ultima editare efectuata de catre in Vin Mar 16, 2007 2:16 pm, editata de 1 ori
Sus In jos
http://www.rombel.com
deklaas
Senior
Senior
deklaas


masculin
Numarul mesajelor : 148
Varsta : 29
Localisation : Bruxelles
Emploi : brainwasher
Loisirs : mirarea. din ea s-a nascut filozofia.
Reputatie : 0
Puncte : 6368
Data de inscriere : 30/01/2007

Ofer bilet gratuit la teatru pentru 2 persoane Empty
MesajSubiect: Re: Ofer bilet gratuit la teatru pentru 2 persoane   Ofer bilet gratuit la teatru pentru 2 persoane Icon_minitimeJoi Mar 15, 2007 11:02 am

valentin a scris:
Deci am inca la mine o invitatie gratuita pentru 2 persoane!In momentul in care cineva va reactiona pentru aceasta invitatie voi face asta public ca sa nu mai iasa discutii ca va "pacalesc" .Pana atunci puteti reactiona ca nu-i deloc o gluma!

deklaas suna aici repede daca vrei sa mergi la teatru ,iar altfel abtine-te de la alte comentarii: 0472.97.88.29

ma poule,

era doar o gluma nevinovata cu toate ca-i adevarat ce-am spus.
si daca nu ma abtin de la comentarii ce faci: imi blochezi contul ? lol!

te pup si bem o bere sambata sa-ti mai treaca nadufu'.

al tau vechi amic,

Julian DeKlaas

P.S. la teatru merg in functie de ce piesa se joaca. imi place si opera si poate ca-ntr-o zi te invit la opera. luam doamnele cu noi si tragem o fuga sa vedem "Traviata" lui Verdi ;)
Sus In jos
valentin
Bleu
Bleu
valentin


Numarul mesajelor : 23
Varsta : 52
Reputatie : 0
Puncte : 6412
Data de inscriere : 17/12/2006

Ofer bilet gratuit la teatru pentru 2 persoane Empty
MesajSubiect: Re: Ofer bilet gratuit la teatru pentru 2 persoane   Ofer bilet gratuit la teatru pentru 2 persoane Icon_minitimeJoi Mar 15, 2007 11:15 am

Este adevarat ce ai spus din punctul tau de vedere.
La mine insa situatia este altfel:

Pentru asemenea evenimente nu am mai mult decat 1 sau cateodata 2 bilete disponibile.Cum se intampla foarte rar sa merg din cauza faptului ca am o fetitza de 2 ani atunci intreb pe ceilalti daca vor sa mearga in locul meu.
Acum 2 luni(cand tu ai solicitat biletul) am avut 1 singur bilet iar din pacate tu ai reactionat prea tarziu(parca la 2 zile dupa ce am facut public anuntul).Deci in principiu nu este deloc ciudat ca nu mai aveam biletul la momentul respectiv.Imi asum neajunsurile chiar daca nu este placut,dar chiar si asa,ma bucur sa dau biletele mai departe decat sa nu mearga nimeni in locul meu la teatru.
Despre ce piesa de teatru este vorba poti afla din linkul oferit mai sus.Dupa teatru va fi oferit gratuit un cocktail in prezenta ambasadorului si sotiei acestuia.

Merci de invitatia la opera,insa cum m-ar lua somnul pe acolo mai bine te astept cu alte propuneri :-).Pana una alta ce faci?

Mergi sau nu la teatru maine seara?
Sus In jos
http://www.rombel.com
deklaas
Senior
Senior
deklaas


masculin
Numarul mesajelor : 148
Varsta : 29
Localisation : Bruxelles
Emploi : brainwasher
Loisirs : mirarea. din ea s-a nascut filozofia.
Reputatie : 0
Puncte : 6368
Data de inscriere : 30/01/2007

Ofer bilet gratuit la teatru pentru 2 persoane Empty
MesajSubiect: Re: Ofer bilet gratuit la teatru pentru 2 persoane   Ofer bilet gratuit la teatru pentru 2 persoane Icon_minitimeJoi Mar 15, 2007 8:50 pm

linkul tau catre piesa de teatru merge pe rombel unde mi-ai blocat IP-ul si nu pot merge pe rombel decat daca trec prin proxy sau daca intru pe o retea a unui vecin ceva.. si nu prea am timp acum de joaca de-a proxy si-alte cele. multam' anyway
Sus In jos
valentin
Bleu
Bleu
valentin


Numarul mesajelor : 23
Varsta : 52
Reputatie : 0
Puncte : 6412
Data de inscriere : 17/12/2006

Ofer bilet gratuit la teatru pentru 2 persoane Empty
MesajSubiect: Re: Ofer bilet gratuit la teatru pentru 2 persoane   Ofer bilet gratuit la teatru pentru 2 persoane Icon_minitimeJoi Mar 15, 2007 11:24 pm

Imi cer scuze,nu stiam ca nu poti citi o stire de pe Rombel.Uite aici textul din stirea despre care ti-am vorbit:

Pe 16 Martie incepand cu ora 20.00 va avea loc in sala Bozar din Brussel,piesa de teatru cu numele Ludwig,Nicolo&Jo in regia si scenariul lui Radu Gheorghe.Printre actori se numara Mihai Bisericanu,Georgeta Ciocarlan si Radu Gheorghe.Prezentarea va fi urmata de un coktail in compania ambasadorului Romaniei in Belgia,d-ul Ion Jinga.La aceasta manifestare culturala se intra numai pe baza de invitatie valabila pentru 2 persoane.

Te rog suna-ma maine cel mai tarziu la ora 12.00 sau trimite un mesaj pentru a spune daca vrei sa mergi la teatru.

ps. ti-am deblocat ip-urile.
Sus In jos
http://www.rombel.com
valentin
Bleu
Bleu
valentin


Numarul mesajelor : 23
Varsta : 52
Reputatie : 0
Puncte : 6412
Data de inscriere : 17/12/2006

Ofer bilet gratuit la teatru pentru 2 persoane Empty
MesajSubiect: Re: Ofer bilet gratuit la teatru pentru 2 persoane   Ofer bilet gratuit la teatru pentru 2 persoane Icon_minitimeVin Mar 16, 2007 12:30 pm

Astazi,la 2 zile dupa ce m-am oferit sa dau invitatia aceea gratuita prin intermediul acestui site si cu cateva ore inainte de inceperea spectacolului ma vad nevoit sa anunt ca oferta nu mai este valabila.

Nu am primit din partea nimanui(de pe dirobenelu) vreun mesaj sau telefon prin care sa fiu anuntat ca cineva doreste acea invitatie,desi la cate reactii am avut in topicul asta ma gandeam ca voi scapa mai repede de ea.

A fost prima si ultima data cand am venit cu o asemanea oferta aici.
Sus In jos
http://www.rombel.com
Admin
Master
Master
Admin


masculin
Numarul mesajelor : 1461
Localisation : Pe punte
Reputatie : 39
Puncte : 7319
Data de inscriere : 22/11/2006

Ofer bilet gratuit la teatru pentru 2 persoane Empty
MesajSubiect: Re: Ofer bilet gratuit la teatru pentru 2 persoane   Ofer bilet gratuit la teatru pentru 2 persoane Icon_minitimeVin Mar 16, 2007 2:04 pm

valentin a scris:
Astazi,la 2 zile dupa ce m-am oferit sa dau invitatia aceea gratuita prin intermediul acestui site si cu cateva ore inainte de inceperea spectacolului ma vad nevoit sa anunt ca oferta nu mai este valabila.

Nu am primit din partea nimanui(de pe dirobenelu) vreun mesaj sau telefon prin care sa fiu anuntat ca cineva doreste acea invitatie,desi la cate reactii am avut in topicul asta ma gandeam ca voi scapa mai repede de ea.

A fost prima si ultima data cand am venit cu o asemanea oferta aici.

Vali,
Faptul ca nu a dorit nimeni o invitatie la teatru, nu ar trebuii sa fie motiv de suparare, mai ales ca timpul in care vre-un membru de-al nostru din belgia trebuia sa raspunda, era destul de limitat, practic find vb de o zi jumate, iar dupa cum stii noi nu ne bucuram inca de o afluenta asa de mare de persoane, precum alte siteuri, eu am anuntat o bicicleta, gratuit si nu sa oferit nimeni sa o vrea si ce trebuia sa fac sa ma supar?... si sa inchid pravalia? cred ca putinii nostrii membrii, nu au avut timpul necesar sa reactioneze de data aceasta, dar iti multumesc eu in numele lor pt propunerea ta, de a ne oferii aceste bilete si te asigur ca gestul conteaza, chiar daca fezabilitatea punea unele semne de intrebare.
In rest, bem o bere mâine si facem teatrul nostru românesc, ne simtim bine impreuna si plecam cu sufletul impacat ca ne-a dat Domnu sanatate sa o facem si p'asta.
Sus In jos
http://www.belgianul.com
valentin
Bleu
Bleu
valentin


Numarul mesajelor : 23
Varsta : 52
Reputatie : 0
Puncte : 6412
Data de inscriere : 17/12/2006

Ofer bilet gratuit la teatru pentru 2 persoane Empty
MesajSubiect: Re: Ofer bilet gratuit la teatru pentru 2 persoane   Ofer bilet gratuit la teatru pentru 2 persoane Icon_minitimeVin Mar 16, 2007 2:06 pm

Nu era o problema daca nu raspundea nimeni,ci faptul ca a trebuit sa dau atatea explicatii.Ar fi fost intr-adevar mult mai simplu daca nu ar fi raspuns nimeni decat sa fiu luat peste picior.

Nu vreau sa se inteleaga ca sunt vreun ingamfat,insa cred ca in situatia asta sunt destui care ar avea aceleasi sentimente ca si mine.

ps. mi-am reeditat acum nr te telefon lasat intr-un topic precedent.
Sus In jos
http://www.rombel.com
emigrant
Senior
Senior
emigrant


masculin
Numarul mesajelor : 118
Varsta : 46
Reputatie : 0
Puncte : 6452
Data de inscriere : 27/11/2006

Ofer bilet gratuit la teatru pentru 2 persoane Empty
MesajSubiect: Re: Ofer bilet gratuit la teatru pentru 2 persoane   Ofer bilet gratuit la teatru pentru 2 persoane Icon_minitimeVin Mar 16, 2007 3:35 pm

Admin a scris:


Vali,...In rest, bem o bere mâine si facem teatrul nostru românesc, ne simtim bine impreuna si plecam cu sufletul impacat ca ne-a dat Domnu sanatate sa o facem si p'asta.

Ca bine ai grait Captain:bravos:
Sus In jos
Continut sponsorizat





Ofer bilet gratuit la teatru pentru 2 persoane Empty
MesajSubiect: Re: Ofer bilet gratuit la teatru pentru 2 persoane   Ofer bilet gratuit la teatru pentru 2 persoane Icon_minitime

Sus In jos
 
Ofer bilet gratuit la teatru pentru 2 persoane
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Ofer bilet de avion
» Spectacol de teatru: Iubiri inaccesibile
» TEATRU: Conu Leonida fata cu reactiunea
» Site gratuit pentru MERSUL CU OCAZIA
» TRAFIC AUTOMAT GRATUIT PENTRU SITE-UL TAU

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
DIROBENELU :: ACTIVITATI-
Mergi direct la:  
|
creeaza un forum | ©phpBB | Forum gratuit de suport | Semnaleaza un abuz | Discutii recente