DIROBENELU
Bine ai venit pe acest sit!
Participand activ la acest forum, vom putea imbunatatii calitatea lui.
Multumim
DIROBENELU
Bine ai venit pe acest sit!
Participand activ la acest forum, vom putea imbunatatii calitatea lui.
Multumim
DIROBENELU
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

DIROBENELU

DIROBENELU
 
PortalAcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 Siteul nostru

In jos 
3 participan?i
AutorMesaj
Admin
Master
Master
Admin


masculin
Numarul mesajelor : 1461
Localisation : Pe punte
Reputatie : 39
Puncte : 7320
Data de inscriere : 22/11/2006

Siteul nostru Empty
MesajSubiect: Siteul nostru   Siteul nostru Icon_minitimeLun Feb 05, 2007 7:37 pm

Mi sa spus recent de catre cineva, ca siteul nostru nu indeplineste toate conditiile pt a satiface gustul fiecaruia care intra pe el.
As vrea sa va precizez de la bun inceput, ca acest siteu nu este al meu ci este al vostru al tuturor celor care se regasesc printre mesajele si rubricile lui si nu este nicicum batut in cuie ci modelabil in functie de dorintele voastre, atita timp cat nu imi veti cere sa fac din el, unul care contravine bunelor maniere si moravurilor fiecaruia.
Sa nu creada cineva ca directia acestui siteu este de a face din el o manastire, unde trebuie sa vina numai calugarii si calugaritele, eu unul am un caracter f hâtru si imi place tot ce tine de acesta si as fi f multumit sa fie printre cei ce ni se vor alatura, astfel de membrii, dar totodata, nu am sa permit niciodata ca un membru de-al nostru sa fie jignit de o alta persoana, indiferent de motivul invocat.
Sunt convins ca putem rîde, glumii, ne distra, iesii impreuna la tot felul de activitati si nu in ultimul rand AJUTA români in dificultate, pastrind un climat de stima si respect reciproc si am sa veghez permanent, ca demnitatea si democratia fiecaruia sa se mentina pe acest siteu.
Eu inteleg ca aceste remarci sunt datorate comparatiei care se face dintre siteul acesta si altele deja consacrate de acest fel, unde nr mare de membrii si nu neaparat calitatea posturilor de divertisment, fac aceasta diferenta, dar sa nu uitam ca acest siteu a fost deschis acum 2 luni si are o dinamica destul de corecta, pina acum. Trebuie sa stiti f bine ca numai voi, cu ambitie si perseverenta, puteti sa dati viata unui siteu, indiferent de cum s-ar numii acesta si credeti-ma ca am fost pe siteuri unde se posta o data la o luna si care acum sunt in top datorita unor membrii sufletisti.
Daca cineva are vreo sugestie este binevenit sa si-o manifeste si in limita fezabilitatii tehnice a acesteia, am sa o punem in practica.

merci
Sus In jos
http://www.belgianul.com
Richard
Bleu
Bleu
Richard


masculin
Numarul mesajelor : 20
Reputatie : 0
Puncte : 6085
Data de inscriere : 10/11/2007

Siteul nostru Empty
MesajSubiect: Re: Siteul nostru   Siteul nostru Icon_minitimeSam Noi 10, 2007 12:16 pm

este frumos situl asta.
l-am descoperit un pic si eu
frumos mesaj asa ceva suna ca forta unei idei
ce este forta unei idei si ce este un ideal?
un forum poate sa fie un ideal
sugestii ... multe
marketing - despre cum se vand idei si oameni
totul e marketing
un forum trebuie sa fie vandut adica promovat
exista mai multe metode de promovare
din cate vad nu e prea populat forumul asta
Sus In jos
Badea
Senior
Senior
Badea


Numarul mesajelor : 231
Varsta : 53
Reputatie : 0
Puncte : 6433
Data de inscriere : 27/11/2006

Siteul nostru Empty
MesajSubiect: Re: Siteul nostru   Siteul nostru Icon_minitimeDum Noi 11, 2007 9:50 pm

si ce propui?
Sus In jos
Badea
Senior
Senior
Badea


Numarul mesajelor : 231
Varsta : 53
Reputatie : 0
Puncte : 6433
Data de inscriere : 27/11/2006

Siteul nostru Empty
MesajSubiect: Re: Siteul nostru   Siteul nostru Icon_minitimeDum Noi 11, 2007 10:39 pm

Capitane, am vrut sa fac un chestionar dar nu e posibil. Sunt probleme technice?
Sus In jos
Admin
Master
Master
Admin


masculin
Numarul mesajelor : 1461
Localisation : Pe punte
Reputatie : 39
Puncte : 7320
Data de inscriere : 22/11/2006

Siteul nostru Empty
MesajSubiect: Re: Siteul nostru   Siteul nostru Icon_minitimeLun Noi 12, 2007 7:40 am

Badea a scris:
Capitane, am vrut sa fac un chestionar dar nu e posibil. Sunt probleme technice?
nu sunt dupa cum vezi mai jos am facut eu un test iar rezultatul acestuia ne arata ca NU Laughing
poate nu ai completat corect rubricile sau este din cauza browserului tau (internet explorer?)
Sus In jos
http://www.belgianul.com
Continut sponsorizat





Siteul nostru Empty
MesajSubiect: Re: Siteul nostru   Siteul nostru Icon_minitime

Sus In jos
 
Siteul nostru
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Nume de domeniu pt siteul nostru
» Viitorul nostru
» Functionalitati noi pe situl nostru

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
DIROBENELU :: GENERAL-
Mergi direct la:  
|
Forumgratuit.ro | ©phpBB | Forum gratuit de suport | Semnaleaza un abuz | Discutii recente