DIROBENELU
Bine ai venit pe acest sit!
Participand activ la acest forum, vom putea imbunatatii calitatea lui.
Multumim
DIROBENELU
Bine ai venit pe acest sit!
Participand activ la acest forum, vom putea imbunatatii calitatea lui.
Multumim
DIROBENELU
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

DIROBENELU

DIROBENELU
 
PortalAcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 Just for funn

In jos 
AutorMesaj
ladyblue




Numarul mesajelor : 3
Varsta : 49
Localisation : Bruxelles
Reputatie : 0
Puncte : 4200
Data de inscriere : 06/04/2013

Just for funn Empty
MesajSubiect: Just for funn   Just for funn Icon_minitimeLun Dec 09, 2013 8:25 pm

La oficiul pentru plasarea forței de muncă vine într- o zi un bătrânel.
- Dom'ne, am un nepot în provincie și aș vrea să-l aduc în Capitală. Ce locuri de muncă aveți?
- Păi, avem un post de vânzător de ziare, câștigă 15 milioane pe lună.
- Prea mult, zice moșul. El e din provincie, vine aici în București, dă de bani și se strică. Poate aveți ceva mai modest.
- Vânzător în piață, 10 milioane pe lună, plus ce mai pică.
- Tot e mult, zice moșul. O să- i strice cu femeile, taică. Ceva la 6 milioane, șase milioane jumate n-aveți?
- Ba da, dar pentru salariul ăsta trebuie studii superioare.



Un șmecher de Dorobanți cu ultimul răcnet de Lamborghini este oprit de poliția rutieră. Bineînțeles acesta se folosește de tupeul specific și începe conversația cu un ton amenințător :
- Ce faci frate ? Pe mine te-ai găsit să mă oprești ? Tu știi cine este taică-meu ?
Polițistul inspirat, în timp ce completează procesul verbal, îi dă șmecherului o replică genială :
- De ce ? Maică-ta nu ți-a spus ?



- Cum ii merge noului tau fratior ? intreaba invatatoarea.
- Lui ii merge foarte bine, dar ma tem ca mama are de gand sa-l vanda.
- Cum asa?
- Pai in fiecare zi il cantareste.



Mica publicitate:- Cautam ospatari, barmani, picolite, muzicieni pentru contract vapor lux croaziera ocean. Nu se ofera cazare !!!!


Când vad numele îndragostitilor si inimioare sculptate pe copaci nu mi se pare totusi atât de romantic.
Ma gândesc ca e chiar ciudat cum de atât de multi oameni pleaca la întâlnire cu cutitul dupa ei…...
Sus In jos
ladyblue




Numarul mesajelor : 3
Varsta : 49
Localisation : Bruxelles
Reputatie : 0
Puncte : 4200
Data de inscriere : 06/04/2013

Just for funn Empty
MesajSubiect: Re: Just for funn   Just for funn Icon_minitimeJoi Dec 12, 2013 10:21 am

Un polițist ajunge la locul unui accident unde o mașină a ieșit de pe autostradă, a omorât mai multe animale și a dărâmat un hambar. Îl ia deoparte pe Georgică, care abia se mai ținea pe picioare și se sprijinea de nevastă-sa și îl întreabă:
- Fii sincer, cât ai băut?
- Am băut zece beri și patru sticle de vin. Sunt beat, ce mai… zice Georgică.
- Știu că ești beat! zice polițistul nervos, dar ăsta nu e un motiv ca să o lași pe nevastă-ta să conducă!


Sotul:
-Ai bagat masina in garaj?
Sotia:
-Partial.




Soțul către soție:
- Excepționale ciuperci. De unde ai rețeta?
- Dintr-un roman polițist.
Sus In jos
 
Just for funn
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
DIROBENELU :: HAZ DE NECAZ-
Mergi direct la:  
|
creează un forum | ©phpBB | Forum gratuit de suport | Semnaleaza un abuz | Discutii recente