DIROBENELU
Bine ai venit pe acest sit!
Participand activ la acest forum, vom putea imbunatatii calitatea lui.
Multumim
DIROBENELU
Bine ai venit pe acest sit!
Participand activ la acest forum, vom putea imbunatatii calitatea lui.
Multumim
DIROBENELU
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

DIROBENELU

DIROBENELU
 
PortalAcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 CAUT DE MUNCA

In jos 
2 participan?i
AutorMesaj
Paul21

Paul21


Numarul mesajelor : 6
Reputatie : 0
Puncte : 4850
Data de inscriere : 14/07/2011

CAUT DE MUNCA Empty
MesajSubiect: CAUT DE MUNCA   CAUT DE MUNCA Icon_minitimeJoi Iul 14, 2011 9:58 am

free


Ultima editare efectuata de catre Paul21 in Mar Noi 14, 2017 10:21 am, editata de 1 ori
Sus In jos
Admin
Master
Master
Admin


masculin
Numarul mesajelor : 1461
Localisation : Pe punte
Reputatie : 39
Puncte : 7409
Data de inscriere : 22/11/2006

CAUT DE MUNCA Empty
MesajSubiect: Re: CAUT DE MUNCA   CAUT DE MUNCA Icon_minitimeJoi Iul 14, 2011 6:52 pm

Paul21 a scris:
Buna ziua.Ma numesc Paul si din intamplare cautandu-mi un loc de munca am dat peste acest site. Very Happy iMI PARE BINE SA VA UNOSC.cAUT SI EU UN LOC DE MUNCA,pe domeniul meu:tinichigiu-auto.Specific ca sunt din Romania,care e o tara ff frumoasa,dar care nu are cum sa ma tina aici,caci nu este de munca.Sunt nevoit sa caut in afara ei,desi o sa-mi fie ff greu.Am o familie de intretinut,suntem 4 guri care au multe nevoi.Am 2 fetite adorabile,carora nu le pot oferi nimic,caci nu am servici,si imi este greu cand imi cer si nu le pot da.DACA STIE CINE UN POST DE TINICHIGIU-AUTO,VA IMPLOR CONTACTATI-MA.aM DEPUS NNNN c.v.-URI IN TARA SI NIMIC,poate cu ajutorul vostru imi voi gasi ceva.Datele mele de contact:0727121102-Paul No No

e trist sa auzi asa ceva dar din pacate asta-i realitatea, uneori chiar si aici in Belgia.
singurul lucru cu care te pot ajuta eu este un sfat: este aici in Bruxelles un român care are un garaj de caroserie (poate or fi mai multi dar nu-i cunosc eu), pe nume Gabi cu care ai putea lua legatura si sa-i explici care este situatia ta si ce vrei sa faci. cunoscandu-l a fi un om de treaba, poate te poate ajuta sa te ia la el sau macar sa te indrume in vre-un fel. situl lui este: http://www.newcargabriel.com/ unde gasesti coordonatele de contact ale lui.
succes
Sus In jos
http://www.belgianul.com
 
CAUT DE MUNCA
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Caut job
» caut timplar
» Urgentttttt !!!!Caut de munca
» pompier caut job
» Urgentttttt !!!!Caut de munca

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
DIROBENELU :: CATALOGUL-
Mergi direct la:  
|
creează un forum | ©phpBB | Forum gratuit de suport | Semnaleaza un abuz | Discutii recente