DIROBENELU
Bine ai venit pe acest sit!
Participand activ la acest forum, vom putea imbunatatii calitatea lui.
Multumim
DIROBENELU
Bine ai venit pe acest sit!
Participand activ la acest forum, vom putea imbunatatii calitatea lui.
Multumim
DIROBENELU
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

DIROBENELU

DIROBENELU
 
PortalAcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 despre ISIS

In jos 
AutorMesaj
Vizitato
Vizitator




despre ISIS Empty
MesajSubiect: despre ISIS   despre ISIS Icon_minitimeVin Aug 20, 2010 7:38 am

Buna ziua, as putea sa va intreb cand revine ISIS? As avea mare nevoie de ajutor din partea dansei, daca se poate. Multumesc frumos si o zi buna! Alexandra
Sus In jos
Admin
Master
Master
Admin


masculin
Numarul mesajelor : 1461
Localisation : Pe punte
Reputatie : 39
Puncte : 7310
Data de inscriere : 22/11/2006

despre ISIS Empty
MesajSubiect: Re: despre ISIS   despre ISIS Icon_minitimeVin Aug 20, 2010 8:16 am

ALEXISKA a scris:
Buna ziua, as putea sa va intreb cand revine ISIS? As avea mare nevoie de ajutor din partea dansei, daca se poate. Multumesc frumos si o zi buna! Alexandra
Cu parere de rau iti spun ca datorita traficului redus al sitului nostru din ultimul timp colaborarea externa pe care o aveam cu ISIS pentru rubrica respectiva sa incheiat.
Cu toate acestea s-ar putea ca ISIS sa mai intre uneori pe sit pentru a citii mesajele dar nu pot stii cand o va face.
Mersi pentru intelegere.
Sus In jos
http://www.belgianul.com
Vizitato
Vizitator




despre ISIS Empty
MesajSubiect: Re: despre ISIS   despre ISIS Icon_minitimeVin Aug 20, 2010 8:21 am

Multumesc de raspunsul prompt. Imi puteti recomanda un alt consultant cu o activitate similara pe acest site? Multumesc in avans pentru ajutor.
Sus In jos
Vizitato
Vizitator




despre ISIS Empty
MesajSubiect: Re: despre ISIS   despre ISIS Icon_minitimeVin Aug 20, 2010 9:05 am

Si am uitat sa spun mai devreme: imi pare rau ca ISIS nu mai colaboreaza aici...sper ca nu am fost exagerata prin cererea mea, doar ca as fi avut nevoie de un mic ajutor si nu stiu la cine sa apelez, daca dansa nu este disponibila. Imi cer scuze daca am facut o gafa. Va doresc numai bine, din suflet! Alexandra
Sus In jos
Continut sponsorizat





despre ISIS Empty
MesajSubiect: Re: despre ISIS   despre ISIS Icon_minitime

Sus In jos
 
despre ISIS
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» salu isis
» TAROT EGIPTEAN - Vreti sa va cunoasteti viitorul?
» cadeaul lui Isis
» Buna ISIS
» unde e Isis?

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
DIROBENELU :: SPOVEDESTE-TE LU GOGU-
Mergi direct la:  
|
creeaza un forum | ©phpBB | Forum gratuit de suport | Semnaleaza un abuz | Discutii recente