DIROBENELU
Bine ai venit pe acest sit!
Participand activ la acest forum, vom putea imbunatatii calitatea lui.
Multumim
DIROBENELU
Bine ai venit pe acest sit!
Participand activ la acest forum, vom putea imbunatatii calitatea lui.
Multumim
DIROBENELU
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

DIROBENELU

DIROBENELU
 
PortalAcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 Model de scrisoare pentru creditori

In jos 
3 participan?i
AutorMesaj
Alex
Master
Master
Alex


Numarul mesajelor : 1148
Varsta : 51
Reputatie : 11
Puncte : 7004
Data de inscriere : 17/12/2006

Model de scrisoare pentru creditori Empty
MesajSubiect: Model de scrisoare pentru creditori   Model de scrisoare pentru creditori Icon_minitimeVin Sept 25, 2009 1:32 pm

Stimate Domn,

Am onoarea sa va confirm primirea scrisorii dvs. din xx.xx.2009 prin care imi cereti, pentru a treia oara, returnarea banilor pe care vi-i datorez. As vrea sa stiti ca eu nu contest aceasta datorie si am intentia sa va platesc datoria cat mai curand posibil. Pe de alta parte as vrea sa va informez ca eu am numerosi alti creditori, la fel de onorabili ca dvs., carora vreau sa le inapoiez, deasemenea, sumele datorate. Deoarece suma alocata de mine, lunar, rambursarilor este limitata, in fiecare luna desemnez prin tragere la sorti unul dintre dumneavoastra caruia ii inapoiez banii.
Indraznesc sa sper, domnule, ca numele dvs. va iesi cat mai curand.
Va rog sa acceptati, domnule, salutarile mele impreuna cu intreaga mea consideratie.

P.S. Datorita faptului ca ultima dvs. scrisoare a fost redactata intr-un limbaj agresiv si violent, va anunt cu regret ca nu veti participa la urmatoarea tragere la sorti.
Sus In jos
sanziana
Staff Officer
Staff Officer
sanziana


Numarul mesajelor : 1365
Varsta : 74
Reputatie : 18
Puncte : 7263
Data de inscriere : 24/11/2006

Model de scrisoare pentru creditori Empty
MesajSubiect: Re: Model de scrisoare pentru creditori   Model de scrisoare pentru creditori Icon_minitimeSam Sept 26, 2009 7:16 pm

Model de scrisoare pentru creditori Icon_biggrin Model de scrisoare pentru creditori Icon_biggrin
Sus In jos
http://jurtrad.own0.com/
AL-RAISA
Senior
Senior
AL-RAISA


feminin
Numarul mesajelor : 260
Varsta : 50
Localisation : NL
Reputatie : 3
Puncte : 5923
Data de inscriere : 30/05/2009

Model de scrisoare pentru creditori Empty
MesajSubiect: Re: Model de scrisoare pentru creditori   Model de scrisoare pentru creditori Icon_minitimeVin Oct 02, 2009 12:04 pm

ha ha ha, fain
Sus In jos
Continut sponsorizat





Model de scrisoare pentru creditori Empty
MesajSubiect: Re: Model de scrisoare pentru creditori   Model de scrisoare pentru creditori Icon_minitime

Sus In jos
 
Model de scrisoare pentru creditori
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» scrisoare lant
» Pertinent Scrisoare
» Scrisoare de dragoste moderna

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
DIROBENELU :: HAZ DE NECAZ-
Mergi direct la:  
|
Creeaza un forum | ©phpBB | Forum gratuit de suport | Semnaleaza un abuz | Discutii recente