DIROBENELU
Bine ai venit pe acest sit!
Participand activ la acest forum, vom putea imbunatatii calitatea lui.
Multumim
DIROBENELU
Bine ai venit pe acest sit!
Participand activ la acest forum, vom putea imbunatatii calitatea lui.
Multumim
DIROBENELU
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

DIROBENELU

DIROBENELU
 
PortalAcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 Prostitutie sau scopul scuza mijloacele

In jos 
3 participan?i
AutorMesaj
Admin
Master
Master
Admin


masculin
Numarul mesajelor : 1461
Localisation : Pe punte
Reputatie : 39
Puncte : 7315
Data de inscriere : 22/11/2006

Prostitutie sau scopul scuza mijloacele Empty
MesajSubiect: Prostitutie sau scopul scuza mijloacele   Prostitutie sau scopul scuza mijloacele Icon_minitimeDum Mar 22, 2009 8:46 pm

Articol preluat din situl http://www.belgianul.com/roman Gazeta de Belgia Editie româneasca on-line:
Prostitutie sau scopul scuza mijloacele Ali

O tanara din Caracal a postat un anunt pe un sit de sex German, in care isi vinde virginitatea. Banii ii va folosi pentru a-si plati studiile declara aceasta...
Ea spune ca a plecat din Romania in Germania din motive financiare. "Am incercat sa ma angajez in Romania dar nu puteam fiindca nu imi convenea salariul", povesteste tanara, citata de Antena 3.
Alina a cautat un site de matrimoniale din Germania si si-a scos la licitatie virginitatea. Pentru asta a fost chiar la medicul ginecolog, care i-a dat un certificat prin care poate demonstra ca este virgina.
Dupa ce reprezentantii site-ului au verificat toate documentele au postat anuntul Alinei pe internet. "Buna, sunt Alina si am 18 ani. Visul meu mare este sa fiu licitata de un barbat care ma respecta, este bland si generos si stie sa aprecieze virginitatea mea".
Doritorii nu s-au lasat prea mult timp asteptati. Tanara are deja o oferta de peste 5000 de euro, dar reprezentantii site-ului spun ca s-ar putea ajunge la sume mai mari de 50.000 de euro, din care care ei vor incasa 15%. Cu banii primiti, fata ar vrea sa isi continue studiile.
La ora cand scriu acest articol licitatia a ajuns la 5.033 de euro vezi AICI
Cum putem cataloga fapta acestei tinere? prostitutie sau "scopul scuza mijloacele"... Question
Sus In jos
http://www.belgianul.com
sanziana
Staff Officer
Staff Officer
sanziana


Numarul mesajelor : 1365
Varsta : 74
Reputatie : 18
Puncte : 7169
Data de inscriere : 24/11/2006

Prostitutie sau scopul scuza mijloacele Empty
MesajSubiect: Re: Prostitutie sau scopul scuza mijloacele   Prostitutie sau scopul scuza mijloacele Icon_minitimeDum Mar 22, 2009 9:58 pm

Virginele sunt foarte cautate, dat fiind ca nu se prea mai gasesc decat pana la o varsta frageda, deci ... Very Happy
Este greu sa dai un raspuns, necunoscand toate datele problemei, dar fiind alegerea ei, fiecare este liber sa faca ce vrea cu corpul ei, personal nu as fi facut-o la varsta respectiva, am avut o oferta de acest gen, cand aveam 20 de ani si nu i-am dat curs!
Aveam un iubit si nu ma interesa de loc partea materiala, dar unele dintre prietene mi-au spus ca desi virgine, ar fi acceptat oferta, care era destul de atragatoare: o masina Dacia in anul 1970, care era pe vremea respectiva destul de scumpa, dar eu am refuzat categoric!
Aveam insa 20 de ani si cel care se indragostise de mine avea 45 de ani, era insa foarte bogat si mi-a spus ca-mi cumpara masina, dar i-am spus ca-mi pastrez virginitatea, pentru cel pe care-l iubeam!
Idealista, neinteresata, nu regret ca nu am facut-o, insa nici cel pentru care m-am pastrat, nu a fost ceea ce am asteptat, dupa aproape 4 ani de prietenie platonica, cand am devenit iubiti in adevaratul sens al cuvantului; a inceput sa fie gelos, sa ma urmareasca, sa ma terorizeze efectiv, cu cu gelozia lui!
Dintr-o poveste de dragoste, s-a transformat intr-un cosmar si-n final s-a terminat, nemaiputand sa-l suport!
Bineinteles ca-mi voi aminti intotdeauna momentele frumoase ale primei mele iubiri si voi pleda mereu pentru dragoste, nu pentru situatie materiala, dar asa suntem noi Pestii visatori, sentimentali! Cool
Sus In jos
http://jurtrad.own0.com/
gigi




Numarul mesajelor : 1
Reputatie : 0
Puncte : 5658
Data de inscriere : 06/01/2009

Prostitutie sau scopul scuza mijloacele Empty
MesajSubiect: Re: Prostitutie sau scopul scuza mijloacele   Prostitutie sau scopul scuza mijloacele Icon_minitimeDum Mar 22, 2009 10:29 pm

prostitutie deghizata, ce scop ce mijloace pai te duci pe un sit de sex postezi un anunt in care iti oferi serviciile sexuale pe bani si noi trebuie sa spunem "saraca nu avea bani de studii" pai de ce nu a postat un anunt de MUNCA pe un sit de joburi din Germania.
continuarea care este isi coase instrumentul muncii si mai posteaza un anunt in Belgia?
fara comentarii
Sus In jos
Continut sponsorizat





Prostitutie sau scopul scuza mijloacele Empty
MesajSubiect: Re: Prostitutie sau scopul scuza mijloacele   Prostitutie sau scopul scuza mijloacele Icon_minitime

Sus In jos
 
Prostitutie sau scopul scuza mijloacele
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Retea romaneasca internationala de prostitutie anihilata in BE

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
DIROBENELU :: GENERAL-
Mergi direct la:  
|
Creeaza un forum | ©phpBB | Forum gratuit de suport | Semnaleaza un abuz | Discutii recente