DIROBENELU
Bine ai venit pe acest sit!
Participand activ la acest forum, vom putea imbunatatii calitatea lui.
Multumim
DIROBENELU
Bine ai venit pe acest sit!
Participand activ la acest forum, vom putea imbunatatii calitatea lui.
Multumim
DIROBENELU
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

DIROBENELU

DIROBENELU
 
PortalAcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 Frumoasa, desteapta, dar fara noroc

In jos 
3 participan?i
AutorMesaj
sfantul_calinic
Master
Master
sfantul_calinic


feminin
Numarul mesajelor : 1912
Varsta : 69
Localisation : Bucuresti
Emploi : Presedinte Fundatia "Sfantul Ierarh Calinic"
Reputatie : 65
Puncte : 7262
Data de inscriere : 11/10/2008

Frumoasa, desteapta, dar fara noroc Empty
MesajSubiect: Frumoasa, desteapta, dar fara noroc   Frumoasa, desteapta, dar fara noroc Icon_minitimeLun Mar 16, 2009 4:42 pm

Frumoasa, desteapta, dar fara noroc Mihaelacufiulei

Dintotdeauna mi-a placut Mihaela Radulescu. Nu o apreciam pentru frumusete. La primele sale aparitii TV era o femeie stearsa, dar foarte desteapta, care te tinea in priza pana la final.
Talentrul ei si profesionalismul, m-au facut sa las totul de-o parte si sa-i urmaresc emisiunile la orice televiziune la care ea a migrat.
Viata ei sentimentala nu m-a interesat. Pentru mine asta este un lucru minor. Nu imi place sa intru cu bocancii in viata intima a cuiva si nici barfa nu imi este draga.
Ceea ce se intampla acum cu ea, pur si simplu ma scandalizeaza.
Divortul dintre Mihaela Radulescu si omul de afaceri Elan Schwartzenberg se transforma de la o zi la alta in balci. Intr-o scrisoare trimisa presei, actuala iubita a prezentatorului Dani Otil isi acuza fostul sot de lucruri extrem de grave.
Mihaela Radulescu vorbeste acolo de orgiile sexuale ale fostului sau partener de viata, precum si de banii negri pe care acesta i-ar avea ascunsi in conturile altor persoane. Culmea, de-a lungul timpului, lucrurile au stat exact pe dos. Mihaela a fost cea care si-a etalat bijuteriile de sute de mii de euro, primite cadou de la sot, iar divortul celor doi a survenit intr-un moment in care vedeta era implicata intr-o relatie extraconjugala facuta apoi publica. Despre eventualele escapade amoroase ale domnului Schwartzenberg nu s-a aflat pana acum nimic.
Investigatiile "Gardianul" au ajuns la concluzia ca demersul facut de Mihaela Radulescu ar putea ascunde doua aspecte. Este posibil ca aceasta sa vrea sa redeschida discutia legata de partaj, desi initial ea a afirmat si chiar a semnat un document prin care admitea ca nu doreste nimic de la fostul sot. De partea cealalta, este posibil ca aceasta sa simta pericolul legat de pierderea custodiei copilului celor doi si sa incerce un contraatac. Contactat telefonic, Elan Schwartzenberg nu a vrut sa comenteze acuzatiile fostei sotii.
"Imi pare rau pentru Mihaela", a fost singura sa replica. La jumatate de an de cand au aparut la procesul de divort tinandu-se de mana, Mihaela Radulescu si fostul ei sot Elan Scwartzenberg au ajuns la cutite. Prezentatoarea tv, care si-a parasit caminul de la Izvorani, spune ca ea si baietelul ei, Ayan, au fost alungati de catre Elan din casa de la Izvorani si ca in prezent se vede nevoita sa locuiasca la hotel. "Sunt prea lovita acum ca sa mai comentez situatia. Dar de cate ori imi indrept spatele si copilul meu imi sterge lacrimile si nu-i o metafora - imi dau seama ca trebuie sa lupt pentru el pana la capat. Asta fac.
Asteptam ca tatal lui sa-si revina si sa nu ne mai umileasca public. Asteptam ca tatal lui sa vada realitatea, aia necosmetizata, neumflata de stiri din ziare copilul lui si mama copilului lui au fost alungati din casa, locuiesc la hotel pentru ca nu au o casa a lor si traiesc cosmarul unei mascareli penibile in ziare. Din nefericire, fostul meu sot nu ne rezolva situatia locativa, ci ne ameninta, ne urmareste, plateste martori mincinosi, spaguieste autoritati, plateste avocati Si zambeste ca un "barbat" victorios. Tocmai si-a pus la pamant copilul. In lumea milionarilor fara scrupule asta e semn de mare "barbatie", ne-a declarat Mihaela Radulescu, in exclusivitate.
Ieri, Mihaela Radulescu ne-a trimis o scrisoare deschisa in care face dezvaluiri socante legate de viata pe care a trait-o alaturi de fostul ei sot, dar mai ales despre relatia actuala care exista intre ei. Redam fragmente din scrisoarea Mihaelei, care cere sprijinul "opiniei publice, al organelor abilitate sa se autosesizeze, inclusiv Autoritatii pentru Protectia Copilului".
"Oricat mi-am dorit sa-mi rezolv gravele probleme din familie pe cale amiabila, considerand ca atat eu, cat si fostul meu sot avem decenta si inteligenta necesare, constat ca, atunci cand esti persoana publica, mai ales din categoria din care fac eu parte - aceea "frivola", a vedetelor tv, cum ar spune multi - aceasta procedura e imposibila. Ma aflu in umilitoarea situatie de a ma folosi de calitatea de persoana publica pentru a-mi apara copilul de mizeriile unei lumi inraite si gata oricand sa atace o femeie cu un copil in brate, fara sa mai judece, fara sa stie exact de ce, ci doar pentru ca asa au vazut ca fac si altii.
Dintr-o cumplita eroare, printre cei care ataca cel mai rau aceasta mama cu copilul in brate, se afla chiar tatal acelui copil, un milionar din Romania. Daca era un BARBAT din Romania, poate ca se aseza intre noi si lume si era scutul solid, care i-ar fi aparat familia de relele lumii, chiar si dupa divort. Dar, undeva pe drumul scarbos al orgoliilor si intereselor, acest milionar a ales sa-si otevizeze familia, sa o taraie pe mama copilului lor prin ziare de par, s-o improaste cu tot noroiul si puroiul unei lumi urate, iar ea nu se mai poate apara. Imbracat in costum si stand umar la umar cu personaje-cheie din politica si administratia romaneasca, milionarul pare un om integru, civilizat si stapan pe situatie.
Ca mai toti milionarii romani. Realitatea insa este exact aceea pe care ati vazut-o in ziarul Cancan de azi - un milionar din Romania isi pune avocata -, desi noi nu ne aflam in nici un proces, deci probabil ca ne pregateste unul, mie si copilului lui -, sa minta, sa jigneasca, sa inchida gura unei femei pentru care nu exista legi care s-o apere.
"Cer ajutorul opiniei publice"
Am trimis un drept la replica ziarului Cancan, in urma unor aberatii scrise din nou despre familia mea cu o zi inainte . A aparut dreptul la replica, cu "analiza pe text", facuta ca la biopsie, cu toate organele pe masa, bashca inca o precizare a ziarului Cancan, cum ca tot eu mint cu privire la ora la care m-am mutat cu copilul la hotel. Da, ati citit bine, din prietenia si afacerile pe care fostul meu sot si Radu Budeanu le au impreuna, a rezultat o incalcare grava nu numai a drepturilor mele la replica, la aparare a imaginii si a familiei mele , dar si a pricipiilor dupa care ar trebui sa se practice jurnalismul.
A aparut, astfel, dreptul dreptului la replica. Cu alte cuvinte, ca in atatea alte circumstante, milionarii sfideaza legile, bunul simt, cumpara pe oricine, platesc martori sa spuna ce vor ei, inventeaza situatii din care doar ei au de castigat, isi cumpara si copii, la nevoie. Exista acolo un amanunt inspaimantator - ziarul Cancan sustine, citand un reporter de-al lor, ca , totusi , copilul meu tipa "nu vreau".
Desi am trimis un drept la replica ferm, care nu trebuia nici trunchiat, nici inca o data contrazis de argumente mincinoase, ziarul Cancan , cu o ticalosie abominabila, face din nou aceasta referire odioasa la adresa copilului meu, informatie de care probabil fostul sot si avocata vor avea nevoie in eventualul proces de obtinere a custodiei copilului.
Ma aflu in situatia disperata de a fi amenintata in nenumarate moduri. Mi-e frica de puterea fostului meu sot, asa incat, lasand deoparte orice orgoliu, cer ajutorul opiniei publice, al organelor abilitate sa se autosesizeze, inclusiv Autoritatii pentru Protectia Copilului. Tot ce apare pe primele pagini ale ziarelor de scandal, numai din ticalosia unui om care ar avea enorm de multi bani de pierdut, imi afecteaza emotional copilul. Milionarul plateste cu bani multi pe oricine, are scoala asta pentru ca a castigat in Romania cateva procese in care era inculpat ,numai prin abilitati deosebite in a incalca legile Romaniei.
Un prieten bun mi-a amintit azi un lucru mare - pacea-i mai importanta decat dreptatea. Eu am sa le duc pe toate, o sa gasesc cumva forta de a incasa si jignirile ziaristilor ticalosi, si atacurile cumplit de umilitoare ale fostului meu sot, si gura lumii. Voi continua sa cred ca exista justitie si legi pentru toate faradelegile, desi, credeti-ma, milionarii cumpara in Romania TOT. E Romania lor. In nici un caz a mamelor cu copii in brate.
Ma astept ca dintr-o clipa in alta sa fiu legata de maini si de picioare si sa mi se insceneze orice.
Am sentimentul ca traiesc viata altei femei in acest moment. Am fugit de un sot care ma insela si care incepuse sa traiasca cum traiesc mai toti milionarii cu bani facuti peste noapte - smechereste, in orgii sexuale si financiare. E un om care si-a construit relatii peste tot si-i vor tine multi partea, tocmai pentru ca a avut grija sa "investeasca" in toti. Poate pacali pe oricine - are discursul perfect, avocatii perfecti, banii perfecti, relatiile perfecte, serviciile secrete perfecte, anturajul perfect. Caracterul ramane marea sa imperfectiune. Pe mine nu ma mai poate pacali si, sper, nici Constitutia Romaniei si Curtea Europeana a Drepturilor Omului. Cel mai trist si cel mai grav aspect, care, de altfel e si singurul motiv pentru care am decis sa scriu aceste randuri, este faptul ca nici pe copilul lui nu-l mai poate pacali.


Ultima editare efectuata de catre sfantul_calinic in Joi Mar 19, 2009 2:20 pm, editata de 1 ori
Sus In jos
http://fundatiasfantulierarhcalinic.blogspot.com/
angelarusu
Expert
Expert
angelarusu


Numarul mesajelor : 716
Reputatie : 11
Puncte : 5919
Data de inscriere : 17/01/2009

Frumoasa, desteapta, dar fara noroc Empty
MesajSubiect: Re: Frumoasa, desteapta, dar fara noroc   Frumoasa, desteapta, dar fara noroc Icon_minitimeJoi Mar 19, 2009 11:40 am

Mihaiela Radulescu e intradevat o femei desteapta .inteligenta , dar ca fiecare dintre noi mai avem si perioade dificile in viata.Dar sunt convinsa ca este o luptatoare si va trece cu bine sipeste aceste probleme
Sus In jos
http://www.ganduri-online.ro
sfantul_calinic
Master
Master
sfantul_calinic


feminin
Numarul mesajelor : 1912
Varsta : 69
Localisation : Bucuresti
Emploi : Presedinte Fundatia "Sfantul Ierarh Calinic"
Reputatie : 65
Puncte : 7262
Data de inscriere : 11/10/2008

Frumoasa, desteapta, dar fara noroc Empty
MesajSubiect: Re: Frumoasa, desteapta, dar fara noroc   Frumoasa, desteapta, dar fara noroc Icon_minitimeJoi Mar 19, 2009 2:31 pm

Dacă se constată că cineva este deosebit - deștept, frumos, bogat - și iese din cenușiul cotidian, se încearcă din partea "turmei" să fie discreditat, pus la zid și marginalizat.
Așa a fost de când e lumea și pământul.
Mihaela nu a supărat numai femeile proaste și fără noroc cu frumusețea ei, dar și pe "colegii" de breaslă cu profesionalismul său.
Ea, e o femeie tare (cel puțin aparent), și, cum zici tu, o luptătoare, dar copilul...Ce vină are?
E destul de mare, înțelege, și cred că suferă enorm.
Oricum, păcat Exclamation Sper să se rezolve cât mai curând.
Sus In jos
http://fundatiasfantulierarhcalinic.blogspot.com/
angelarusu
Expert
Expert
angelarusu


Numarul mesajelor : 716
Reputatie : 11
Puncte : 5919
Data de inscriere : 17/01/2009

Frumoasa, desteapta, dar fara noroc Empty
MesajSubiect: Re: Frumoasa, desteapta, dar fara noroc   Frumoasa, desteapta, dar fara noroc Icon_minitimeJoi Mar 19, 2009 6:28 pm

Mihaiela isi pritejeaza copilul. Si mai sunt o multime de cazuri in care copii chiar sufera dar nu sunt mediatizate asa de tare ca la Mihaiela Radulescu
Sus In jos
http://www.ganduri-online.ro
sfantul_calinic
Master
Master
sfantul_calinic


feminin
Numarul mesajelor : 1912
Varsta : 69
Localisation : Bucuresti
Emploi : Presedinte Fundatia "Sfantul Ierarh Calinic"
Reputatie : 65
Puncte : 7262
Data de inscriere : 11/10/2008

Frumoasa, desteapta, dar fara noroc Empty
MesajSubiect: Re: Frumoasa, desteapta, dar fara noroc   Frumoasa, desteapta, dar fara noroc Icon_minitimeJoi Mar 19, 2009 7:05 pm

angelarusu a scris:
Mihaiela isi pritejeaza copilul. Si mai sunt o multime de cazuri in care copii chiar sufera dar nu sunt mediatizate asa de tare ca la Mihaiela Radulescu
Tu ai mare dreptate, dar la familiile obișnuite nu urla presa sau televiziunile așa langa zile în șir.
Copilașul asta e destul de mare ca să înțeleagă tot ce mârâie hienele.
Sus In jos
http://fundatiasfantulierarhcalinic.blogspot.com/
angelarusu
Expert
Expert
angelarusu


Numarul mesajelor : 716
Reputatie : 11
Puncte : 5919
Data de inscriere : 17/01/2009

Frumoasa, desteapta, dar fara noroc Empty
MesajSubiect: Re: Frumoasa, desteapta, dar fara noroc   Frumoasa, desteapta, dar fara noroc Icon_minitimeJoi Mar 19, 2009 7:07 pm

sfantul_calinic a scris:
angelarusu a scris:
Mihaiela isi pritejeaza copilul. Si mai sunt o multime de cazuri in care copii chiar sufera dar nu sunt mediatizate asa de tare ca la Mihaiela Radulescu
Tu ai mare dreptate, dar la familiile obișnuite nu urla presa sau televiziunile așa langa zile în șir.
Copilașul asta e destul de mare ca să înțeleagă tot ce mârâie hienele.

Pai daca nu e vedeta sau om din televiziune nu se vand ziarele si nu se face audienta asa de mare cu un simplu personaj . trebuie sa fie cunoscut
Sus In jos
http://www.ganduri-online.ro
sfantul_calinic
Master
Master
sfantul_calinic


feminin
Numarul mesajelor : 1912
Varsta : 69
Localisation : Bucuresti
Emploi : Presedinte Fundatia "Sfantul Ierarh Calinic"
Reputatie : 65
Puncte : 7262
Data de inscriere : 11/10/2008

Frumoasa, desteapta, dar fara noroc Empty
MesajSubiect: Re: Frumoasa, desteapta, dar fara noroc   Frumoasa, desteapta, dar fara noroc Icon_minitimeJoi Mar 19, 2009 7:56 pm

angelarusu a scris:
sfantul_calinic a scris:
angelarusu a scris:
Mihaiela isi pritejeaza copilul. Si mai sunt o multime de cazuri in care copii chiar sufera dar nu sunt mediatizate asa de tare ca la Mihaiela Radulescu
Tu ai mare dreptate, dar la familiile obișnuite nu urla presa sau televiziunile așa langa zile în șir.
Copilașul asta e destul de mare ca să înțeleagă tot ce mârâie hienele.

Pai daca nu e vedeta sau om din televiziune nu se vand ziarele si nu se face audienta asa de mare cu un simplu personaj . trebuie sa fie cunoscut
Ei da. Așa mai câștigă și ăștia un ban grămadă.
Sus In jos
http://fundatiasfantulierarhcalinic.blogspot.com/
Alex
Master
Master
Alex


Numarul mesajelor : 1148
Varsta : 50
Reputatie : 11
Puncte : 6910
Data de inscriere : 17/12/2006

Frumoasa, desteapta, dar fara noroc Empty
MesajSubiect: Re: Frumoasa, desteapta, dar fara noroc   Frumoasa, desteapta, dar fara noroc Icon_minitimeJoi Mar 19, 2009 9:14 pm

Nu sunt un fan al acestei TVreatza, cum dealtfel nu sunt fanul TVristilor românesti, dar daca tot venii vorba ma-ntreb si eu asa: de ce nu cauta madamele miorotice si niscai flacai mai "normali" si se arunca toate-n milionari si dupa ce-si vantura ifosele-n "Versace" incep sa constate ca nu sunt fericite si vor s-o tunda cu ceva foloase si sa-si traga unu mai chipes si mai voinic... sarac dar tanar si iubaretz k sa le parafrazez.
Pai sa ma scuze dumnealor dar cand le vedeau oki numa $€ n-au stiut la ce se baga?... iar acu plang pe toate gardurile ca milionarii-is de vina.
Hai sa fim onesti... mai cunosc io pe unu pacilea care plange cat il tin bojocii ca din 10 mil de €uroi a ramas numa cu 3... saracu sa-i fac un ceai cu miere k sa nu-l doara gatu... dar oare eu cu ce sa cumpar mierea? ca la asta nu m-am gandit.
Sus In jos
sfantul_calinic
Master
Master
sfantul_calinic


feminin
Numarul mesajelor : 1912
Varsta : 69
Localisation : Bucuresti
Emploi : Presedinte Fundatia "Sfantul Ierarh Calinic"
Reputatie : 65
Puncte : 7262
Data de inscriere : 11/10/2008

Frumoasa, desteapta, dar fara noroc Empty
MesajSubiect: Re: Frumoasa, desteapta, dar fara noroc   Frumoasa, desteapta, dar fara noroc Icon_minitimeVin Mar 20, 2009 6:20 am

Dragostea nu are frontiere. Elan e un tip bine, și foarte tânăr. Până nu trăiești cu omul în casă nu-i cunoști caracterul, indiferent de naționalitate. Iar această femeie nu l-a luat din intres, și nu e chiar de duzină (fripturistă). Însăși ea era bogată. Salariul unei persoane care apare pe "sticlă" este foarte mare, plus că mai au și alte afaceri cei din mass media.
Împroșcarea ei cu noroi vine din partea unor vreascuri putrezite de alcool cărora le curge saliva cînd o văd cât e de frumoasă, și a unor femei refulate, dornice și ele de respect si recunoaștere.
Femeie ca Răduleasca mai rar. Iar în general, omul cu viața lui face ce vrea.
Dacă nu era o personalitate, nu mai lătra presa din invidie și ranchiună prosteasca.
Mie îmi plac oamenii deștepți. Ce fac ei în particular nu e treaba mea.
Sus In jos
http://fundatiasfantulierarhcalinic.blogspot.com/
angelarusu
Expert
Expert
angelarusu


Numarul mesajelor : 716
Reputatie : 11
Puncte : 5919
Data de inscriere : 17/01/2009

Frumoasa, desteapta, dar fara noroc Empty
MesajSubiect: Re: Frumoasa, desteapta, dar fara noroc   Frumoasa, desteapta, dar fara noroc Icon_minitimeVin Mar 20, 2009 11:19 am

sfantul_calinic a scris:
Dragostea nu are frontiere. Elan e un tip bine, și foarte tânăr. Până nu trăiești cu omul în casă nu-i cunoști caracterul, indiferent de naționalitate. Iar această femeie nu l-a luat din intres, și nu e chiar de duzină (fripturistă). Însăși ea era bogată. Salariul unei persoane care apare pe "sticlă" este foarte mare, plus că mai au și alte afaceri cei din mass media.
Împroșcarea ei cu noroi vine din partea unor vreascuri putrezite de alcool cărora le curge saliva cînd o văd cât e de frumoasă, și a unor femei refulate, dornice și ele de respect si recunoaștere.
Femeie ca Răduleasca mai rar. Iar în general, omul cu viața lui face ce vrea.
Dacă nu era o personalitate, nu mai lătra presa din invidie și ranchiună prosteasca.
Mie îmi plac oamenii deștepți. Ce fac ei în particular nu e treaba mea.
Adevarat tot ceea ce ati scris aplauze Si eu cred ca asa femeie se gaseste mai rar
Sus In jos
http://www.ganduri-online.ro
sfantul_calinic
Master
Master
sfantul_calinic


feminin
Numarul mesajelor : 1912
Varsta : 69
Localisation : Bucuresti
Emploi : Presedinte Fundatia "Sfantul Ierarh Calinic"
Reputatie : 65
Puncte : 7262
Data de inscriere : 11/10/2008

Frumoasa, desteapta, dar fara noroc Empty
MesajSubiect: Re: Frumoasa, desteapta, dar fara noroc   Frumoasa, desteapta, dar fara noroc Icon_minitimeVin Mar 20, 2009 8:12 pm

reveranta merci
Sus In jos
http://fundatiasfantulierarhcalinic.blogspot.com/
Alex
Master
Master
Alex


Numarul mesajelor : 1148
Varsta : 50
Reputatie : 11
Puncte : 6910
Data de inscriere : 17/12/2006

Frumoasa, desteapta, dar fara noroc Empty
MesajSubiect: Re: Frumoasa, desteapta, dar fara noroc   Frumoasa, desteapta, dar fara noroc Icon_minitimeMier Mar 25, 2009 11:21 am

Balada pentru Raduleasca
Muma lui Ayan cel mic
"Pamflezie" compusa de Alin Farcas - Pamflezistul

In odaie rece de la Sofitel,
Proaspăt dată-afară din vechiul castel,
Plange si suspină puria domnită,
Că se-mpute treaba, nu-i mai merge fită;
Elan Schwartzenberg, sotul măscărit,
De boema nimfă s-a cam sictirit,
Si i-a dat cu flit… i-a suflat in vele,
Invitand-o sincer să doarmă sub stele.
Asta s-a-ntamplat, după ce năiada,
A vrut să se-ntoarcă… stiti cum tiind coada…

Despre noaptea aceea, noapte de bănat
Iată ce si cum s-ar fi intamplat:

Latră canii-n curte, noaptea jumătate,
La castel in poartă oare cine bate?
- “Eu sunt, Svarti dragă, fosta sotioară;
Eu, si vreau acasă, ca odinioară!
Jur că nu mai plec, nu de astă dată…
Fie-ti dară milă si primeste fată!
Hai, deschide poarta… că mi-e frig de mor,
Vantul suflă rece… vreau in dormitor!"
Elan stă si-ascultă… ii deschide poartă,
Si vorbeste astfel către ex consoartă:
- “Ce zici Mihaelo? Vrei encore une fois?
Nu mai “blugi cu penis"? Nu menage a trois?
Gata zbenguiala? Vrei să fii iar doamnă?
Apăi fata tatii si-a lui Ayan mamă…
Să te-ntorci drăgută la Otilu tău,
Că el e potentul… io is băbălău!
Si să uiti de mine si milionul meu,
Nu mai cred in tine… iaca, mi-s ateu!
Cat priveste pruncul ce mi l-ai fătat,
Nu vreau ca s-ajungă vreun copil ratat,
Ce stă-n zece case, p-unde stă si mă-sa,
Si-are zece tati, cu cari umblă dansa.
Asa că te rog, de mai ai gandire,
Barem cate albe dar vopsite fire,
Să aduci copilul si să-l lasi acasă,
Să am grijă singur ca normal să crească.
Apoi piei năluco! Fugi in lumea ta…
Fii o piti bună! Că mamă esti rea!"

In odaie rece de la Sofitel,
Proaspăt dată-afară din vechiul castel,
Scrie Mihaela, clocotind in spume,
O depesă tristă către-ntreaga lume;
Poate-o crede tara si poate-o ajută,
Că ea e un victim… Elan e o brută!
Nu mai vrea nimica, doar să fie pace!

Ce spuneti de dansa, bini ori rău că face?!

Laughing Laughing
Sus In jos
Continut sponsorizat





Frumoasa, desteapta, dar fara noroc Empty
MesajSubiect: Re: Frumoasa, desteapta, dar fara noroc   Frumoasa, desteapta, dar fara noroc Icon_minitime

Sus In jos
 
Frumoasa, desteapta, dar fara noroc
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Teren in rate la mare 50 euro/luna x 100 rate sau 5000 euro fara avans, fara dobanda, fara comision.
» In Romania candidatii cu nume traznite au noroc in alegeri
» pentru a munci legal in belgia trebuiesc legalizate actele romanesti??
» Hai noroc si la mai mare

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
DIROBENELU :: STIRI DIN DIASPORA / ANUNTURI-
Mergi direct la:  
|
Forumgratuit.ro | Arta, Cultura si Timp liber | Diverse.. | ©phpBB | Forum gratuit de suport | Semnaleaza un abuz | Discutii recente