DIROBENELU
Bine ai venit pe acest sit!
Participand activ la acest forum, vom putea imbunatatii calitatea lui.
Multumim
DIROBENELU
Bine ai venit pe acest sit!
Participand activ la acest forum, vom putea imbunatatii calitatea lui.
Multumim
DIROBENELU
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

DIROBENELU

DIROBENELU
 
PortalAcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 Tata la 13 ani - video

In jos 
2 participan?i
AutorMesaj
sfantul_calinic
Master
Master
sfantul_calinic


feminin
Numarul mesajelor : 1912
Varsta : 69
Localisation : Bucuresti
Emploi : Presedinte Fundatia "Sfantul Ierarh Calinic"
Reputatie : 65
Puncte : 7349
Data de inscriere : 11/10/2008

Tata la 13 ani - video Empty
MesajSubiect: Tata la 13 ani - video   Tata la 13 ani - video Icon_minitimeVin Feb 13, 2009 6:02 pm

La numai 13 ani,Alfie Patten,din Marea Britanie,a devenit tata.
Prietena lui Chantelle Steadman,in varsta de 15 ani,a nascut acum patru zile o fetita de 3,600 kg, pe nume Maisie Roxanne.
Tanarul tatic a declarat cu nonsalanta jurnalistilor de la The Sun:"Nu m-am gandit cum vom intretine copilul.Eu nu prea primesc bani de buzunar.Tatal meu imi mai da uneori cate 10 lire".
De asemenea, cu voce sfioasa a mai declarat:"M-am gandit ca ar fi bine sa avem un copil.Cand a aflat mama am crezut ca o sa am probleme. Ne doream copilul, dar eram ingrijorati de reactia celor din jur".
El este decis sa fie un tata bun, cu toate ca nu are resurse financiare. Impreuna cu prietena lui au hotarat de comun acord sa pastreze copilul.
Sarcina a fost descoperita de ei in saptaman a 12-a,si au tinut totul in secret inca sase saptamani,pana cand mama lui Chantelle a observat ca fiica ei a luat in greutate.
Maisie a fost conceputa dupa o singura noapte de sex neprotejat.
Chantelle impreuna cu fiica ei au fost externate joi, si vor locui impreuna cu parintii tineteri mamici, intr-o locuinta sociala din Eastbourne.
Tatal lui Alfie,Dennis,a spus ca fiul sau nu realizeaza inca ce inseamna sa ai un copil, dar pare a fi sincer interesat sa fie un tata devotat si responsabil.
Lui Alfie i s-a permis sa petreaca destul timp alaturi de iubita sa si de fetita nou nascuta, si chiar sa innopteze uneori in casa familiei Steadman.


Ultima editare efectuata de catre sfantul_calinic in Vin Feb 13, 2009 6:09 pm, editata de 1 ori (Motiv : Tata, parinti minori, Marea Britanie, tata bun,sarcina,sex neprotejat)
Sus In jos
http://fundatiasfantulierarhcalinic.blogspot.com/
angelarusu
Expert
Expert
angelarusu


Numarul mesajelor : 716
Reputatie : 11
Puncte : 6006
Data de inscriere : 17/01/2009

Tata la 13 ani - video Empty
MesajSubiect: Re: Tata la 13 ani - video   Tata la 13 ani - video Icon_minitimeVin Feb 13, 2009 8:33 pm

cum se zice un copil a facut un copil sau un copil creste un copil
Sus In jos
http://www.ganduri-online.ro
sfantul_calinic
Master
Master
sfantul_calinic


feminin
Numarul mesajelor : 1912
Varsta : 69
Localisation : Bucuresti
Emploi : Presedinte Fundatia "Sfantul Ierarh Calinic"
Reputatie : 65
Puncte : 7349
Data de inscriere : 11/10/2008

Tata la 13 ani - video Empty
MesajSubiect: Re: Tata la 13 ani - video   Tata la 13 ani - video Icon_minitimeVin Feb 13, 2009 8:40 pm

angelarusu a scris:
cum se zice un copil a facut un copil sau un copil creste un copil
Fi atenta draga mea Exclamation
Un pusti de 13 ani, s-a jucat de-a mama si de-a tata cu o tanara domnisoara de numai 15 ani, iar din acest joc ingenuu si neprotejat a rezultat o fetita.
Ai inteles acum Question Smile
Sus In jos
http://fundatiasfantulierarhcalinic.blogspot.com/
Continut sponsorizat





Tata la 13 ani - video Empty
MesajSubiect: Re: Tata la 13 ani - video   Tata la 13 ani - video Icon_minitime

Sus In jos
 
Tata la 13 ani - video
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» VIDEO STIRI PRO-TV
» Download Video-clip din YouTube sau dupa alte situri...
» La inceput de mandat, conducerea Camerei Deputatilor s-a intalnit cu ONG-urile (Video)

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
DIROBENELU :: GENERAL-
Mergi direct la:  
|
creeaza un forum | Arta, Cultura si Timp liber | Diverse.. | ©phpBB | Forum gratuit de suport | Semnaleaza un abuz | Discutii recente