DIROBENELU
Bine ai venit pe acest sit!
Participand activ la acest forum, vom putea imbunatatii calitatea lui.
Multumim
DIROBENELU
Bine ai venit pe acest sit!
Participand activ la acest forum, vom putea imbunatatii calitatea lui.
Multumim
DIROBENELU
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

DIROBENELU

DIROBENELU
 
PortalAcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 rasu' - plansu'

In jos 
2 participan?i
AutorMesaj
sfantul_calinic
Master
Master
sfantul_calinic


feminin
Numarul mesajelor : 1912
Varsta : 69
Localisation : Bucuresti
Emploi : Presedinte Fundatia "Sfantul Ierarh Calinic"
Reputatie : 65
Puncte : 7349
Data de inscriere : 11/10/2008

rasu' - plansu' Empty
MesajSubiect: rasu' - plansu'   rasu' - plansu' Icon_minitimeMier Oct 29, 2008 6:13 pm

Very Happy - Sad Azi, in timp ce lucram, ascultam un post de radio romanesc. La un momendat, la stiri s-a transmis: "Un tanar roman de 20 de ani, si-a scos sotia la vanzare pe un site destinat vanzarilor de masini. La inceput el a cerut 25.000 de lire strline, dar cand a vazut ca nu are succes, a scazut pretul la numai 3000 de lire sterline."
Am incremenit. Oare ce nevoi speciale are acest baiat de a recurs la un asemenea gest? Sau, chiar au inebunit romanii?
Fiti siguri ca nu glumesc, nu e banc, ci numai purul adevar, si relatarea exacta a unei stiri rostite pe un post national de radio.
De aia ne-am facut de rasu'-plansu' in toata lumea asta mare. Din cauza unor prosti inconstienti.


Ultima editare efectuata de catre sfantul_calinic in Mar Feb 10, 2009 1:24 am, editata de 1 ori
Sus In jos
http://fundatiasfantulierarhcalinic.blogspot.com/
bic
Junior
Junior



Numarul mesajelor : 98
Reputatie : 0
Puncte : 6069
Data de inscriere : 29/02/2008

rasu' - plansu' Empty
MesajSubiect: Re: rasu' - plansu'   rasu' - plansu' Icon_minitimeMier Oct 29, 2008 9:31 pm

sfantul_calinic a scris:
Very Happy - Sad Azi, in timp ce lucram, ascultam un post de radio romanesc. La un momendat, la stiri s-a transmis: "Un tanar roman de 20 de ani, si-a scos sotia la vanzare pe un site destinat vanzarilor de masini. La inceput el a cerut 25.000 de lire strline, dar cand a vazut ca nu are succes, a scazut pretul la numai 3000 de lire sterline."
Am incremenit. Oare ce nevoi speciale are acest baiat de a recurs la un asemenea gest? Sau, chiar au inebunit romanii?
Fiti siguri ca nu glumesc, nu e banc, ci numai purul adevar, si relatarea exacta a unei stiri rostite pe un post national de radio.
De aia ne-am facut de rasu'-plansu' in toata lumea asta mare. Din cauza unor prosti inconstienti.

eu cred ca trebuie sa lasam cel putin 50% din aceasta poveste pe seama umorului românesc, de altfel si tentatia ta a fost de a o scrie la "Haz de necaz"
totusi nu ma pot aptine sa remarc ca barbatii sunt solidari, nu a licitat niciunul, ceia ce ma lasa sa cred ca nu isi doreste nimeni o femeie de care unul din ei vrea sa se descotoroseasca Laughing stiu ei de ce Laughing pentru ca nu imi vine sa cred ca biata femeie nu valora nici macar 2 peny :clown: nu rîs
aici a vrut sa vanda unu' si belgia pe e-bay, cat despre neveste, sunt multi care le-ar vinde fericiti, daca s-ar putea katerink
Sus In jos
 
rasu' - plansu'
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
DIROBENELU :: HAZ DE NECAZ-
Mergi direct la:  
|
Forumgratuit.ro | ©phpBB | Forum gratuit de suport | Semnaleaza un abuz | Discutii recente