DIROBENELU
Bine ai venit pe acest sit!
Participand activ la acest forum, vom putea imbunatatii calitatea lui.
Multumim
DIROBENELU
Bine ai venit pe acest sit!
Participand activ la acest forum, vom putea imbunatatii calitatea lui.
Multumim
DIROBENELU
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

DIROBENELU

DIROBENELU
 
PortalAcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 Mesaj umanitar

In jos 
AutorMesaj
Admin
Master
Master
Admin


masculin
Numarul mesajelor : 1461
Localisation : Pe punte
Reputatie : 39
Puncte : 7410
Data de inscriere : 22/11/2006

Mesaj umanitar Empty
MesajSubiect: Mesaj umanitar   Mesaj umanitar Icon_minitimeJoi Iun 05, 2008 3:11 pm

Am primit mesajul de mai jos prin PM si il public pe forum, deoarece dupa cum stiti situl nostru incearca sa ajute cu ceea ce poate pe oamenii in dificultate, care fac apel intr-un mod indirect la serviciile sale.
Cu credinta in Dumnezeu si poate cu ajutorul dumneavoastra, aceasta finta isi va regasii sanatatea de care are nevoie.
Va multumesc

PM-ul Mirelei:
Citat :
Buna ziua.Numele meu este Sandrescu mirela delia,am 44 de ani,locuiesc in jud.timis,oras Faget si am o rugaminte.Ma aflu intr-o situatie stanjenitoare dar si disperata.Sunt bolnava.In 1997 am suferit un infarct,apoi la resuscitare am intrat in moarte clinica.Am fost operata de urgenta,pe cord deschis,la Timisoara.De atunci traiesc prin ajutorul lui Dumnezeu si al medicamentelor.Durerea mea este ca acum,inima mea este din nou obosita si trebuie sa fiu operata din nou,pentru a mi se pune o proteza valvulara(schimbare de valva mitrala).Imi trebuie o minima suma de bani.Suntem ingropati in datorii,nu mai stiu cum sa fac si ce sa fac,de aceea vin in fata dumneavoastra a ma ajuta.
Am un site www.umanitar.uv.ro unde un cunoscut mi-a scanat actele medicale.Nu stiu daca pe acest forum,eu mi-as putea permite sa postez un anunt umanitar.Va rog sa ma ajutati,macar cu un sfat.ADRESA MEA DE MAIL ESTE delia.sandra@yahoo.com,tel 0724407310.Va multmesc si cer iertre pentru deranj.Dumnezeu sa va ajute!
Sus In jos
http://www.belgianul.com
 
Mesaj umanitar
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» apel umanitar -aplezie medulara
» Mesaj pt Adrian
» MESAJ DE LA IISUS HRISTOS!
» Mesaj de Craciun pentru voi
» Alerta! Mesaj din diaspora - Rusine pentru mass-media manelizata din Romania !

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
DIROBENELU :: STIRI DIN DIASPORA / ANUNTURI-
Mergi direct la:  
|
Creeaza un forum | ©phpBB | Forum gratuit de suport | Semnaleaza un abuz | Discutii recente