DIROBENELU
Bine ai venit pe acest sit!
Participand activ la acest forum, vom putea imbunatatii calitatea lui.
Multumim
DIROBENELU
Bine ai venit pe acest sit!
Participand activ la acest forum, vom putea imbunatatii calitatea lui.
Multumim
DIROBENELU
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

DIROBENELU

DIROBENELU
 
PortalAcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 ajutor la functia de copiat a site-ului

In jos 
2 participan?i
AutorMesaj
Sfinta Vineri
Expert
Expert
Sfinta Vineri


Numarul mesajelor : 615
Varsta : 117
Reputatie : 0
Puncte : 6443
Data de inscriere : 25/11/2006

ajutor la functia de copiat a site-ului Empty
MesajSubiect: ajutor la functia de copiat a site-ului   ajutor la functia de copiat a site-ului Icon_minitimeMier Apr 09, 2008 10:32 am

unde este functia de copiat ascunsa? sau nu exista asa ceva? un simplu copy please... scratch
Sus In jos
Admin
Master
Master
Admin


masculin
Numarul mesajelor : 1461
Localisation : Pe punte
Reputatie : 39
Puncte : 7314
Data de inscriere : 22/11/2006

ajutor la functia de copiat a site-ului Empty
MesajSubiect: Re: ajutor la functia de copiat a site-ului   ajutor la functia de copiat a site-ului Icon_minitimeMier Apr 09, 2008 10:53 am

Sfinta Vineri a scris:
unde este functia de copiat ascunsa? sau nu exista asa ceva? un simplu copy please... scratch

Nu inteleg despre ce functie de copiat ascunsa este vb, dar eu am lasat liber "clik-ul dreapta" pe sit (adica poti selectiona ce vrei cu mous-ul si apoi clik dreapta si copy).
Cu toate ca am observat o gramada de articole, poze, bancuri etc care se copiaza de aici si se lipesc pe alte situri, am lasat totusi libera aceasta optiune, deoarece inseamna ca suntem cititi si apreciati, iar substanta sitului nostru este calitativa.
Daca vb de altceva si nu am priceput ce ai vrut sa intrebi, revin-o cu lamuriri.
Sus In jos
http://www.belgianul.com
Sfinta Vineri
Expert
Expert
Sfinta Vineri


Numarul mesajelor : 615
Varsta : 117
Reputatie : 0
Puncte : 6443
Data de inscriere : 25/11/2006

ajutor la functia de copiat a site-ului Empty
MesajSubiect: Re: ajutor la functia de copiat a site-ului   ajutor la functia de copiat a site-ului Icon_minitimeMier Apr 09, 2008 11:07 am

pai la mine nu merge functia asta de copiat cu mouse-ul... ca asta o vreau... scratch
Sus In jos
Sfinta Vineri
Expert
Expert
Sfinta Vineri


Numarul mesajelor : 615
Varsta : 117
Reputatie : 0
Puncte : 6443
Data de inscriere : 25/11/2006

ajutor la functia de copiat a site-ului Empty
MesajSubiect: Re: ajutor la functia de copiat a site-ului   ajutor la functia de copiat a site-ului Icon_minitimeMier Apr 09, 2008 11:11 am

aaah... vad ca merge daca e sa copiez ceva de pe site ce este postat deja, dar nu merge in timpul propiei postari. Adica cind introduc un link sau ceva, imi apare in fata postarii si nu unde il vreau eu. Atunci mi-ar trebui functia copy ca sa-l mut la locul potrivit, dar nu merge...
Sus In jos
Admin
Master
Master
Admin


masculin
Numarul mesajelor : 1461
Localisation : Pe punte
Reputatie : 39
Puncte : 7314
Data de inscriere : 22/11/2006

ajutor la functia de copiat a site-ului Empty
MesajSubiect: Re: ajutor la functia de copiat a site-ului   ajutor la functia de copiat a site-ului Icon_minitimeMier Apr 09, 2008 1:00 pm

Sfinta Vineri a scris:
aaah... vad ca merge daca e sa copiez ceva de pe site ce este postat deja, dar nu merge in timpul propiei postari. Adica cind introduc un link sau ceva, imi apare in fata postarii si nu unde il vreau eu. Atunci mi-ar trebui functia copy ca sa-l mut la locul potrivit, dar nu merge...

asta inseamna ca nu ai activat in PCul tau JavaScript, atunci vezi ca in partea dreapta sus, unde sunt butoanele ajutatoare pt postat este un buton cu semnul " " pe el, apesi pe el si in dreptunghiul de sus pui linkul, apesi pe OK si gata ti-l scrie in pagina la locul unde era cursorul ultima data.
faq
Sus In jos
http://www.belgianul.com
Continut sponsorizat





ajutor la functia de copiat a site-ului Empty
MesajSubiect: Re: ajutor la functia de copiat a site-ului   ajutor la functia de copiat a site-ului Icon_minitime

Sus In jos
 
ajutor la functia de copiat a site-ului
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Legea site-ului incalcata
» ajutor!!
» ajutor

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
DIROBENELU :: LEGEA SITULUI-
Mergi direct la:  
|
creează un forum | ©phpBB | Forum gratuit de suport | Semnaleaza un abuz | Discutii recente