DIROBENELU
Bine ai venit pe acest sit!
Participand activ la acest forum, vom putea imbunatatii calitatea lui.
Multumim
DIROBENELU
Bine ai venit pe acest sit!
Participand activ la acest forum, vom putea imbunatatii calitatea lui.
Multumim
DIROBENELU
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

DIROBENELU

DIROBENELU
 
PortalAcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 Ce iritant!

In jos 
+5
Giulia
MICA
carmen
Badea
sanziana
9 participan?i
AutorMesaj
sanziana
Staff Officer
Staff Officer
sanziana


Numarul mesajelor : 1365
Varsta : 74
Reputatie : 18
Puncte : 7166
Data de inscriere : 24/11/2006

Ce iritant! Empty
MesajSubiect: Ce iritant!   Ce iritant! Icon_minitimeMier Dec 06, 2006 11:43 am

Imi luasem ramas bun de la Romanians, ma mai uitam din cand in cand, dar nu mai voiam sa raspund!
Am citit postarea unei forumiste, dupa ce Paula a facut din nou reclama acestui site si nu m-am putut abtine!
Afirma niste ineptii forumista respectiva, ca am fost indignata si i-am raspuns, din pacate..
Chiar daca vrei sa te detasezi nu poti, decat nemaicitind postarile!
Sus In jos
http://jurtrad.own0.com/
Badea
Senior
Senior
Badea


Numarul mesajelor : 231
Varsta : 53
Reputatie : 0
Puncte : 6425
Data de inscriere : 27/11/2006

Ce iritant! Empty
MesajSubiect: Re: Ce iritant!   Ce iritant! Icon_minitimeJoi Dec 07, 2006 12:06 am

Era mai bine sa nu mai aprinzi spiritele pe acolo, deja ti-ai luat "la revedere" si e mai bine sa nu intri in dispute de genul asta.
Sus In jos
carmen
Senior
Senior
carmen


Numarul mesajelor : 124
Varsta : 52
Reputatie : 0
Puncte : 6425
Data de inscriere : 27/11/2006

Ce iritant! Empty
MesajSubiect: Re: Ce iritant!   Ce iritant! Icon_minitimeJoi Dec 07, 2006 12:13 am

Eu zic ca Badea are dreptate Sanziana, mai bine sa ne vedem noi de treaba aici, sa dam viata forului asta si sa fie altii care ne vorbesc de rau. Tu ce zici?
Sus In jos
MICA
Bleu
Bleu



Numarul mesajelor : 28
Varsta : 47
Localisation : Hoogezand
Reputatie : 0
Puncte : 6425
Data de inscriere : 27/11/2006

Ce iritant! Empty
MesajSubiect: Re: Ce iritant!   Ce iritant! Icon_minitimeJoi Dec 07, 2006 1:20 pm

Si eu zic sa nu-ti mai irosesti energia raspunzand la mesaje.Am citit ce s-a scris pe Romanians ...trist.
Cred ca tu stii cel mai bine cine esti,ceea ce ai facut pana acum,care sunt calitatile si defectele tale si nu trebuie sa dai nimanui explicatii.
Lasa-i sa scrie,daca asa se simt ei bine...
Sus In jos
Giulia
Senior
Senior
Giulia


feminin
Numarul mesajelor : 179
Varsta : 50
Reputatie : 0
Puncte : 6427
Data de inscriere : 25/11/2006

Ce iritant! Empty
MesajSubiect: Re: Ce iritant!   Ce iritant! Icon_minitimeJoi Dec 07, 2006 2:39 pm

MICA a scris:
Si eu zic sa nu-ti mai irosesti energia raspunzand la mesaje.Am citit ce s-a scris pe Romanians ...trist.
Cred ca tu stii cel mai bine cine esti,ceea ce ai facut pana acum,care sunt calitatile si defectele tale si nu trebuie sa dai nimanui explicatii.
Lasa-i sa scrie,daca asa se simt ei bine...

Yep, de acord, subscriu!!! Eu una am senzatia ca situatia este scapata de sub control acolo si nu m-as mira daca la vreo intalnire a ro manilor nu s-ar lua de gat, de par, intrebandu-se... tu e sti nickul asta? tu mi-ai zis asa si asa....lol! lol! flower flower

Domne feri!!!!!lol!
Sus In jos
https://dirobenelu.forumgratuit.ro
Sfinta Vineri
Expert
Expert
Sfinta Vineri


Numarul mesajelor : 615
Varsta : 117
Reputatie : 0
Puncte : 6441
Data de inscriere : 25/11/2006

Ce iritant! Empty
MesajSubiect: Re: Ce iritant!   Ce iritant! Icon_minitimeJoi Dec 07, 2006 4:11 pm

Giulia a scris:
nu m-as mira daca la vreo intalnire a ro manilor nu s-ar lua de gat, de par, intrebandu-se... tu e sti nickul asta? tu mi-ai zis asa si

Te-ar surprinde sa vezi ce veselie este la o intalnire de-a lor! Tu nu stii proverbul: caini latra dar nu musca?
Sunt sigura ca si tu ai gasi persoane la o asemenea intalnire cu care te 'intelegi' bine si cu care te poti distra...
Sus In jos
Giulia
Senior
Senior
Giulia


feminin
Numarul mesajelor : 179
Varsta : 50
Reputatie : 0
Puncte : 6427
Data de inscriere : 25/11/2006

Ce iritant! Empty
MesajSubiect: Re: Ce iritant!   Ce iritant! Icon_minitimeJoi Dec 07, 2006 5:48 pm

Sfinta Vineri a scris:
Giulia a scris:
nu m-as mira daca la vreo intalnire a ro manilor nu s-ar lua de gat, de par, intrebandu-se... tu e sti nickul asta? tu mi-ai zis asa si

Te-ar surprinde sa vezi ce veselie este la o intalnire de-a lor! Tu nu stii proverbul: caini latra dar nu musca?
Sunt sigura ca si tu ai gasi persoane la o asemenea intalnire cu care te 'intelegi' bine si cu care te poti distra...


Hai sa-ti spun un lucru, Sfanta Vineri! Chiar nu m-ar bucura s abeau un pahar de vin cu ala care m-a facut in tot felul pe forum.... mai mult, i-as da replica direct in fata... poate si vreun pumn...
Altceva as vrea sa spun. Sper doar, din tot sufletul ca aici pe site nu sunt oamenii care acolo ma fac cu ou si cu otet iar aici sunt tare politicosi... sper din tot sufletul...
Sus In jos
https://dirobenelu.forumgratuit.ro
Neptuna
Expert
Expert
Neptuna


feminin
Numarul mesajelor : 568
Varsta : 47
Emploi : comunicare
Loisirs : viata
Reputatie : 0
Puncte : 6427
Data de inscriere : 26/11/2006

Ce iritant! Empty
MesajSubiect: Re: Ce iritant!   Ce iritant! Icon_minitimeJoi Dec 07, 2006 7:26 pm

Eu cred ca sunt destui oameni care stiu ce spun si cum spun. Important este sa stii cum sa te comporti, atat viortual cat si in viata reala. Daca mai multa lumea s-ar vedea la fata sitautia ar fi alta. Crede-ma Giulia, am cunoscut lume de pe forul celalat care imi era chiar antipatica, dar care pana la urma s-a dovedit a fi lume chiar foarte de treaba. Si vice versa.
Nu uita ca desi unii oameni sunt deschisi si ei insusi, unii isi profileaza o imagine nu tocmai corecta.
Asa ca ai grija ce semeni...ca asta rasare...si ma adresezi in general, nu cuiva in particular.
Sus In jos
Giulia
Senior
Senior
Giulia


feminin
Numarul mesajelor : 179
Varsta : 50
Reputatie : 0
Puncte : 6427
Data de inscriere : 25/11/2006

Ce iritant! Empty
MesajSubiect: Re: Ce iritant!   Ce iritant! Icon_minitimeJoi Dec 07, 2006 8:07 pm

Neptuna a scris:
Eu cred ca sunt destui oameni care stiu ce spun si cum spun. Important este sa stii cum sa te comporti, atat viortual cat si in viata reala. Daca mai multa lumea s-ar vedea la fata sitautia ar fi alta. Crede-ma Giulia, am cunoscut lume de pe forul celalat care imi era chiar antipatica, dar care pana la urma s-a dovedit a fi lume chiar foarte de treaba. Si vice versa.
Nu uita ca desi unii oameni sunt deschisi si ei insusi, unii isi profileaza o imagine nu tocmai corecta.
Asa ca ai grija ce semeni...ca asta rasare...si ma adresezi in general, nu cuiva in particular.

Sfanta Vineri, eu stiu cum sa ma comport, ca m-a invatat mama dar acolo si daca zici ceva ok ti se raspunde ca naiba. Nu cred ca sunt singura care crede asta. Asa ca nu imi tine mie teorii de genul asta... parca vad ca si acolo esti una care se inghesuie sa arunce cu cat mai mult noroi si aici esti o sfanata vineri! Nu ma lua cu teoria chibritului ca nu tine, oi fi eu tanara da nu proasta, sa ma educe altii!!!
Sus In jos
https://dirobenelu.forumgratuit.ro
Neptuna
Expert
Expert
Neptuna


feminin
Numarul mesajelor : 568
Varsta : 47
Emploi : comunicare
Loisirs : viata
Reputatie : 0
Puncte : 6427
Data de inscriere : 26/11/2006

Ce iritant! Empty
MesajSubiect: Re: Ce iritant!   Ce iritant! Icon_minitimeJoi Dec 07, 2006 8:15 pm

Draga mea, eu sunt Neptuna, nu te lua de Sfanta noastra.
Si i-au mai usurel cu ratsoiala, ca poate ne suparam cu totii pe tine, si aici si acolo.
Sus In jos
Giulia
Senior
Senior
Giulia


feminin
Numarul mesajelor : 179
Varsta : 50
Reputatie : 0
Puncte : 6427
Data de inscriere : 25/11/2006

Ce iritant! Empty
MesajSubiect: Re: Ce iritant!   Ce iritant! Icon_minitimeJoi Dec 07, 2006 8:19 pm

Neptuna a scris:
Draga mea, eu sunt Neptuna, nu te lua de Sfanta noastra.
Si i-au mai usurel cu ratsoiala, ca poate ne suparam cu totii pe tine, si aici si acolo.


Nu voi putea dormi noaptea din cauza aceea! Ma tem, intr-adevar! Sa incerc sa-ti intru in gratii, sa nu cumva sa te superi pe mine! Cum arata ploconeala virtuala? Give me a breake! Suparati-va si va rassuparati pana nu mai puteti! Dati-ma si afara din turma, ca imi faceti un bine, poate!

Vezi-ti de treaba ta si nu incerca si aici sa improsti cu mocirla! Nesimtito!
Sus In jos
https://dirobenelu.forumgratuit.ro
Delfinas
Staff Officer
Staff Officer
Delfinas


Numarul mesajelor : 60
Varsta : 51
Reputatie : 0
Puncte : 6429
Data de inscriere : 23/11/2006

Ce iritant! Empty
MesajSubiect: Re: Ce iritant!   Ce iritant! Icon_minitimeJoi Dec 07, 2006 8:28 pm

Giulia, iti atrag atentia ca tu esti persoana care a inceput. Va rugam sa respectati regulile siteului.
Sus In jos
http://www.google.com
Neptuna
Expert
Expert
Neptuna


feminin
Numarul mesajelor : 568
Varsta : 47
Emploi : comunicare
Loisirs : viata
Reputatie : 0
Puncte : 6427
Data de inscriere : 26/11/2006

Ce iritant! Empty
MesajSubiect: Re: Ce iritant!   Ce iritant! Icon_minitimeJoi Dec 07, 2006 8:30 pm

Giulia draga, eu nu improsc si nu fac nesimtit pe nimeni. Asa ca ia mai linisteste-te.
Sus In jos
sanziana
Staff Officer
Staff Officer
sanziana


Numarul mesajelor : 1365
Varsta : 74
Reputatie : 18
Puncte : 7166
Data de inscriere : 24/11/2006

Ce iritant! Empty
MesajSubiect: Re: Ce iritant!   Ce iritant! Icon_minitimeJoi Dec 07, 2006 8:42 pm

Giulia, te rog eu sa nu te razbuni pe cei de-aici!
Am vazut ce le-ai scris acolo si cum ai facut propaganda, esti o luptatoare, ti-am mai spus si acolo, de oameni ca tine avem nevoie, esti tanara, spui adevarul si ai curajul raspunderii, personal ma recunosc in tine, dar numai ca eu am inceput mai tarziu, dupa 30 de ani, la varsta ta eram mai linistita...
Totusi trebuie sa fie mai putin impulsiva, iti spun eu care sunt tot asa, dar toleranta mea este mai mare, nu trebuie direct sa sari cu injuriile, ai vazut la ce s-a ajuns cand si eu am raspuns vulgaritatilor, cum s-a sarit pe mine in masa, te inteleg perfect ca ai frustratii, nici eu nu m-as fi dus la petrecerea romanilor, dupa ce ne-am balacarit!
Anuntul tau era pentru oamenii care au fost jigniti, dar ai vazut ce raspunsuri s-au dat..
Eu acum voi sta linistita aici si nu ma mai intereseaza de ce spun cei de-acolo, insa nu are rost sa ne certam si aici, mai ales ca Neptuna nu a zis-o cu rautate!;)
Sus In jos
http://jurtrad.own0.com/
Admin
Master
Master
Admin


masculin
Numarul mesajelor : 1461
Localisation : Pe punte
Reputatie : 39
Puncte : 7312
Data de inscriere : 22/11/2006

Ce iritant! Empty
MesajSubiect: Re: Ce iritant!   Ce iritant! Icon_minitimeJoi Dec 07, 2006 10:08 pm

Uite ca avem si primul post la coltul de rusine si intru si eu cu voi aici macar sa fim impreuna si la bine si la rau.
Fetelor, este luna decembrie, luna cadourilor, luna Craciunului cu semnificatia si maretia lui, cand impodobim bradul si ne deschidem sufletul catre cei dragi, cand trebuie sa fim mai darnici si mai buni.
Va rog eu sa incercam sa aducem impreuna pe situl nostru mic atmosfera feerica a sarbatorilor si sa uitam micile diferente de opinie care ne aduc aminte de insusi motivul infintarii acestui siteu.
Si ar mai fi ceva, va rog sa nu mai faceti referinta la situri de trista amintire pt unii dintre dumneavoastra, care nu face altceva decat sa intarite spiritele altora.
Embarassed Embarassed Embarassed
Sus In jos
http://www.belgianul.com
Giulia
Senior
Senior
Giulia


feminin
Numarul mesajelor : 179
Varsta : 50
Reputatie : 0
Puncte : 6427
Data de inscriere : 25/11/2006

Ce iritant! Empty
MesajSubiect: Re: Ce iritant!   Ce iritant! Icon_minitimeJoi Dec 07, 2006 10:38 pm

Admin a scris:
Uite ca avem si primul post la coltul de rusine si intru si eu cu voi aici macar sa fim impreuna si la bine si la rau.
Fetelor, este luna decembrie, luna cadourilor, luna Craciunului cu semnificatia si maretia lui, cand impodobim bradul si ne deschidem sufletul catre cei dragi, cand trebuie sa fim mai darnici si mai buni.
Va rog eu sa incercam sa aducem impreuna pe situl nostru mic atmosfera feerica a sarbatorilor si sa uitam micile diferente de opinie care ne aduc aminte de insusi motivul infintarii acestui siteu.
Si ar mai fi ceva, va rog sa nu mai faceti referinta la situri de trista amintire pt unii dintre dumneavoastra, care nu face altceva decat sa intarite spiritele altora.
Embarassed Embarassed Embarassed

DA, Admin, asa este, ai dreptate! Si tu Sanzaiana la fel, stiu ca asa sunt si asa am fost de cand ma stiu si cred ca asa o sa si mor. De altfel si la gradi king si la scolile generale (ca in liceu mi-am mai revenit lol! ) fie veneam batuta mar acasa fie bateam eu mar pe cineva... aproape saptamanal... ca stii cum e... nu poti sa tot dai, mai si primesti lol! dar e important sa dai tu mai mult, nu?lol! Hai ca glumesc acum... dar asa este, cum zici tu... stiu ca sunt prea impulsiva... dar cand am vazut si azi cum m-au terfelit si ce au facut cu mine... oricum, sunt mandra ca macar am avut puterea sa nu raspund mojiciilor lor (desi nu m-am putut abtine si le-am trimis pm-uri in care le-am zis de noroc si de doamne ajuta). Stii cum este, cine ma respecta si este simtit cu mine, si eu sunt cu el, asa cum ar trebui sa fiu, dar cine ma face cu ou si cu otet ma iau de gat cu el... nu permit obraznicii de la oricine ar veni ele. Cred ca lectia cu intorsul obrazului, mai trebuie sa o invat...

Aveti dreptate ca m-am prea luat de Neptuna (scuze Sfanta Vineri, confuzie) dar cand vad in ce hal se poarta discutiile acolo si mai apoi vine si cineva si imi zice ca de fapt eu sunt anormala la cap ca eu am aruncat cu noroi prima si ca eu de fapt doar culeg ceea ce seaman. Sa fim seriosi. Nu cred ca eu sunt anormala la cap ci nemernicii de pe acel site care au o placere in a arunca cu noroi in stanga si in dreapta.

Si mai apoi sa ma gandesc sa ma si imbunez ca vezi doamne daca merg la vreo intrunire sa-i zic "frate" la ala care m-a facut in toate felurile nu? Pai decat sa merg si sa-i torn sticlele prin cap, mai bine stau cuminte acasa si ma uit la TV sau ma duc la petrecerile olandezilor ca vad ca romanii s e omoara intre ei, ca ultimii oameni. Nu cred ca as putea uita jignirile, fie si daca as merge la petrecere si sa-mi schimb parerea, degeaba zice Neptuna. Eu nu prea sunt in 2 tabere: ori ma duc, ori stau, ori esti frate cu mine ori dusman... poti sa incerci sa ma imbunezi pana nu mai poti ca increderea s-a dus... de asta spun ca nu este bine toxicitatea aceea, pt ca vrand nevrand atmosfera virtuala se poate usor sa devina una reala, sa patrunda in realitatea de zi cu zi....

Dar Admin, asa este, mai bine sa nu-mi amarasc sufletul degeaba, acum in prag de sarbatori si mai este si Sfanta Vineri:flower:

Imi pare rau pentru reactiile mele...
Sa aveti o seara faina!flower santa

Suport si coltul, daca sunt pusa la el! Oricum sunt obisnuita din frageda pruncie:lol!: lol! lol! macar aici stau pe genunchi virtuali!flower
Sus In jos
https://dirobenelu.forumgratuit.ro
Badea
Senior
Senior
Badea


Numarul mesajelor : 231
Varsta : 53
Reputatie : 0
Puncte : 6425
Data de inscriere : 27/11/2006

Ce iritant! Empty
MesajSubiect: Re: Ce iritant!   Ce iritant! Icon_minitimeVin Dec 08, 2006 1:22 am

@Giulia,

Impulsivitatea te duce de rapa si nu numai in plan virtual ci, asa cum spui mai sus si in viata reala si numai tu ai de pierdut. Daca ai incerca sa fi un pic mai maleabila si sa nu te lasi dusa de val poate ca ai castiga mai usor respectul celorlalti.
Dar la ce te asteptai dupa ce ai jignit o mare parte din userii de pe romanians, la felicitari? nu cred.
Sus In jos
carmen
Senior
Senior
carmen


Numarul mesajelor : 124
Varsta : 52
Reputatie : 0
Puncte : 6425
Data de inscriere : 27/11/2006

Ce iritant! Empty
MesajSubiect: Re: Ce iritant!   Ce iritant! Icon_minitimeVin Dec 08, 2006 1:37 am

Giulia, nu e interzis sa fi user pe mai multe siteuri, dar asta nu inseamna ca mergem acolo sa exprimam tot ce nu e permis aici. Nu asa atragem noi useri si nu asa va creste forul nostru.
Noi suntem la inceput si daca mergem acolo si aruncam tot felul de cuvinte grele nu rezolvam nimic, nu in favoarea noastra.
Hai sa fim civilizati peste tot pe unde postam.
Sus In jos
Sfinta Vineri
Expert
Expert
Sfinta Vineri


Numarul mesajelor : 615
Varsta : 117
Reputatie : 0
Puncte : 6441
Data de inscriere : 25/11/2006

Ce iritant! Empty
MesajSubiect: Re: Ce iritant!   Ce iritant! Icon_minitimeVin Dec 08, 2006 3:24 am

Admin a scris:
Uite ca avem si primul post la coltul de rusine si intru si eu cu voi aici macar sa fim impreuna si la bine si la rau.

pai daca tot ai venit sa fi aici cu noi impreuna, macar de aduceai si tu niste vin, ca doar sti ca-i vineri si-i ziua mea rendeer
io tocmai am terminat de cantat la sfinti impreuna cu Sanziana si Core si ma ghindi sa vin sa le dau si la oamenii astia ceva de beut ca li s-o acrit gura de cand tot discuta aici king
Sus In jos
Giulia
Senior
Senior
Giulia


feminin
Numarul mesajelor : 179
Varsta : 50
Reputatie : 0
Puncte : 6427
Data de inscriere : 25/11/2006

Ce iritant! Empty
MesajSubiect: Re: Ce iritant!   Ce iritant! Icon_minitimeVin Dec 08, 2006 6:23 am

Badea a scris:
@Giulia,

Impulsivitatea te duce de rapa si nu numai in plan virtual ci, asa cum spui mai sus si in viata reala si numai tu ai de pierdut. Daca ai incerca sa fi un pic mai maleabila si sa nu te lasi dusa de val poate ca ai castiga mai usor respectul celorlalti.
Dar la ce te asteptai dupa ce ai jignit o mare parte din userii de pe romanians, la felicitari? nu cred.

Lasa nu mai da tu sfaturi ca pana acum impulsivitatea m-a dus numai la lucruri constructive in viata si asta pt ca sunt o luptatoare si nu ma las calcata in picioare de toti cei care ar fi vrut. Nu cred ca esti in vreo masura sa imi dai vreun sfat pt ca nu te cunosc si nu te respect asa cum ar trebui pt ca sa accept vreun sfat din partea ta. NU ma chinui sa castig respectul nimanui si sunt maleabila atunci cand consider eu ca trebuie sa fiu in orice caz, nu cand imi zice un oarecare bade de pe vreun forum.

Ma asteptam la mai putina mitocanie si intelegere pt ca eu nu incep niciodata prima. Vezi-ti de treburile tale!

Nu mai raspund la topicul asta!
Sus In jos
https://dirobenelu.forumgratuit.ro
Giulia
Senior
Senior
Giulia


feminin
Numarul mesajelor : 179
Varsta : 50
Reputatie : 0
Puncte : 6427
Data de inscriere : 25/11/2006

Ce iritant! Empty
MesajSubiect: Re: Ce iritant!   Ce iritant! Icon_minitimeVin Dec 08, 2006 6:26 am

carmen a scris:
Giulia, nu e interzis sa fi user pe mai multe siteuri, dar asta nu inseamna ca mergem acolo sa exprimam tot ce nu e permis aici. Nu asa atragem noi useri si nu asa va creste forul nostru.
Noi suntem la inceput si daca mergem acolo si aruncam tot felul de cuvinte grele nu rezolvam nimic, nu in favoarea noastra.
Hai sa fim civilizati peste tot pe unde postam.


Femeie, ce e cu tine!! Tu nu ai vazut ca eu am pus doar un post in care anuntam lumea despre forumul asta? Nu am mers sa exprim asa ceva si daca am facut-o am facut-o pe pm iar daca le-au facut publice aia e treaba lor macar am fost mai simtita si am facut-o pe pm! Sper ca acest site sa nu fie "aceeasi marie dar cu alta palarie". Nu ma mai sfatui tu cu nimic pt. ca oricum ma lasa rece! Daca nu te inghesuiai cu sfaturile, taceam si eu! Nici macar nu te cunosc, asa ca degeaba imi zici diferite vorbe bune!
Sus In jos
https://dirobenelu.forumgratuit.ro
Admin
Master
Master
Admin


masculin
Numarul mesajelor : 1461
Localisation : Pe punte
Reputatie : 39
Puncte : 7312
Data de inscriere : 22/11/2006

Ce iritant! Empty
MesajSubiect: Re: Ce iritant!   Ce iritant! Icon_minitimeVin Dec 08, 2006 8:23 am

Gata, ne-am expus cu toti parerea, am pus lucrurile la punct, ne-am spalat si prima lenjerie in familie, deci postul asta se poate inchide.Sa aveti un WE placut.
Sus In jos
http://www.belgianul.com
Continut sponsorizat





Ce iritant! Empty
MesajSubiect: Re: Ce iritant!   Ce iritant! Icon_minitime

Sus In jos
 
Ce iritant!
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
DIROBENELU :: COLTUL DE RUSINE-
Mergi direct la:  
|
Creati un forum | ©phpBB | Forum gratuit de suport | Semnaleaza un abuz | Discutii recente