DIROBENELU
Bine ai venit pe acest sit!
Participand activ la acest forum, vom putea imbunatatii calitatea lui.
Multumim
DIROBENELU
Bine ai venit pe acest sit!
Participand activ la acest forum, vom putea imbunatatii calitatea lui.
Multumim
DIROBENELU
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

DIROBENELU

DIROBENELU
 
PortalAcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 Figurile geometrice si caracterul persoanelor

In jos 
3 participan?i
AutorMesaj
Admin
Master
Master
Admin


masculin
Numarul mesajelor : 1461
Localisation : Pe punte
Reputatie : 39
Puncte : 7402
Data de inscriere : 22/11/2006

Figurile geometrice si caracterul persoanelor Empty
MesajSubiect: Figurile geometrice si caracterul persoanelor   Figurile geometrice si caracterul persoanelor Icon_minitimeVin Ian 18, 2008 10:00 am

Figurile geometrice si caracterul persoanelor Geomj4

Alege simbolul care îți place cel mai mult, apoi pe cel de-al doilea, în ordinea preferințelor.
Nu te gândi prea mult când faci alegerea, alege unul rapid, la întâmplare. După aceea, citește analiza și explicațiile.


Pătrat
Dacă ai ales pătratul înseamnă că ai nevoie de un mediu stabil și indicații precise despre ce trebuie să faci. Ești conservator și îți place să faci lucruri bine definite. Dacă ți se dă o sarcină, nu te lași până nu o finalizezi, chiar dacă este repetitivă și enervantă.
Dreptunghiul
Îți plac structurile și regulile clare. Dacă ți se dă o sarcină vei începe prin a te organiza astfel încât să fii sigur că poate fi rezolvată în mod sistematic.
Triunghiul
Trinunghiurile sunt orientate către scop. Îți place să plănuiești ceva și să-ți iasă. Te motivează atingerea scopurilor. Preferi problemele pe termen lung, adeseori uitând detaliile. Dacă ți se dă o sarcină, îți stabilești un obiectiv și pui la cale un plan pentru a-l atinge.
Cercul
Ești sociabil și comunicativ. Rezolvi lucrurile discutând despre ele. Comunicarea și crearea armoniei sunt prioritățile tale.
Linia curbă
Ești original și creativ. Te plictisesc lucrurile de rutină. Când ți se dă o sarcină, vii cu idei noi și strălucitoare despre cum ai putea s-o rezolvi.
Sus In jos
http://www.belgianul.com
Karina
Senior
Senior
Karina


feminin
Numarul mesajelor : 171
Localisation : Pe munte
Reputatie : 3
Puncte : 5921
Data de inscriere : 27/03/2009

Figurile geometrice si caracterul persoanelor Empty
MesajSubiect: Re: Figurile geometrice si caracterul persoanelor   Figurile geometrice si caracterul persoanelor Icon_minitimeMier Ian 20, 2010 4:24 am

Felicitari pentru postare Admin! Figurile geometrice si caracterul persoanelor Aplauze Figurile geometrice si caracterul persoanelor Icon_flower
Am intrat in joc, si am ales cercul si triunghiul. Asa este. Caracteritzare perfecta.
Figurile geometrice si caracterul persoanelor Beri
Sus In jos
sanziana
Staff Officer
Staff Officer
sanziana


Numarul mesajelor : 1365
Varsta : 74
Reputatie : 18
Puncte : 7256
Data de inscriere : 24/11/2006

Figurile geometrice si caracterul persoanelor Empty
MesajSubiect: Re: Figurile geometrice si caracterul persoanelor   Figurile geometrice si caracterul persoanelor Icon_minitimeVin Ian 22, 2010 11:24 pm

Eu am ales dreptunghiul si cercul, s-a potrivit! Figurile geometrice si caracterul persoanelor Icon_smile
Sus In jos
http://jurtrad.own0.com/
Continut sponsorizat





Figurile geometrice si caracterul persoanelor Empty
MesajSubiect: Re: Figurile geometrice si caracterul persoanelor   Figurile geometrice si caracterul persoanelor Icon_minitime

Sus In jos
 
Figurile geometrice si caracterul persoanelor
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» INFORMATII UTILE BELGIA

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
DIROBENELU :: SPOVEDESTE-TE LU GOGU-
Mergi direct la:  
|
Forumgratuit.ro | ©phpBB | Forum gratuit de suport | Semnaleaza un abuz | Discutii recente